Karın germe ameliyatı dikiş açılma/yara sorunu

Şubat 22 de 6 ay olmuş olacak bakalım inşallah iyi geçer yazarım inşallah

Merhaba, benim 3 ay devam etti. Ve hayleda düzelme yok. Burda heryere gittim hastaneye gittim zamanla iyilesecek dedi. Cerraha gittim zamanla dedi. Baktim olmuyor kocaman derin cukur var bende tekrar istanbula gittim dün döndüm. Burda doktorlar 4 hafta hastanede kalacaksin vakuum tedavisini uygulayacagiz. Iyilesmesini hizlandiriyor dediler bende kabul etmedim vocuklarim var diye. Doktorumla konustum hemen gel dedi. Ilk bastada bana gel dedi gitmedim. Ama artik vok kötü olmustum hemen ertesi gün gittim.vakuum tedavisi 8 gün boyunca bir cihaz hortumla bana takiliydi o siviyi cekiyordu yaranin iyilesmesini hizlandiriyordu. Bana göne hic bir etkisi yoktu ama dokto r iyi diyordu. 8 günü sonunda doku alinarak dikis atti. Yara estetik olarak hic iyi degil ama iyilessin hic bisey istemiyorum. Carpi seklinde yara izi var. Toplamda 18 dikis atildi. Simdi cok cok ah akinti var ama sadece bir santim büyüklügünde islak olan yer var. Yine cok korkuyorum sivi birikintisi olurmu diye. Insallah iyilesir kurtulurum. Ilk resim su toplamisti ve iki ay boyunca bununla dolastim ve gecen hafta doktor alttan dikip üstüne kdar dikis attve simdi ikinci resimde böyle. Aslinda yine su toplayacagini düsünüyorum cokda korkuyorum. Dua edelim iyilesir
Insallah biran önce iyileşir.. Bende almanya danim. Bu sene karın germe olacak. Ama sende nasıl yapmışlar.hayret edici..bi lipoya bakardı senin işin yaa 😑 hangi doktora gittin özelden yazarsan sevinirim. Bende doktor arayışın dayım

Insallah biran önce iyileşir.. Bende almanya danim. Bu sene karın germe olacak. Ama sende nasıl yapmışlar.hayret edici..bi lipoya bakardı senin işin yaa 😑 hangi doktora gittin özelden yazarsan sevinirim. Bende doktor arayışın dayım
Cok sükür simdi iyiye gidiyor ama neler cektigimi ben bilirim. Parmagimi kestigimde korkudan ölen ben üc ay boyunca kocaman bir delikle normalmis gibi hayatima devam ettim psikolojim bozuldu cocuklarima bakamadim trk destekcim esimdi ailende önce üstüne cok geldiker neden yaptin ihtiyacinmo vardi kimseye danismadin bilmem ne ..... doktor srayisindayim diyorsun ben doktorumdan memnunum ama sorun bendeymis. Almanyada 4 doktora gittim her dördüde sende yara iyilesme sorunu var hani seker hastalarinda yaralar iyilesmiyorya kolay bendede öyleymis ama seker hastasi degilim. Doktorlarin sıksık özlem yildizin programina cikiyor. Iki doktor beraber ameliyata giriyorlar... dr alpay duran tombolik tatli bir doktor... klinigi bagdat caddesinde

selam, bende uzun süreden beri doktor arastiriyorum. Almanyada yasiyorum Türkiyede karin germe lipo ge protezli meme diklestirme istiyorum.
sorum şu?
Ucakla yolculuk yaparken bir sorun yasadinizmi?
Ben cok korkuyorum fakat bu sekilde bu göbekle yasamakta istemiyorum
Merhaba, yok ucakta hic sorun yasamadim yanliz rapor alman lazim. Ben ön koltuk istedim rahat olsun diye. Ameliyatliyim dedim hem ön koltuklar parali hemde madem ameliyatlisin raporunu göreyim dedi yani ucabilirmisin diye. Ucak sorun degilde ama havaalanindaki kontroller gitgeller cok fazla yoruyor. Cok pisman oldum tekerlekli sandalye niye almadim diye.

selam, bende uzun süreden beri doktor arastiriyorum. Almanyada yasiyorum Türkiyede karin germe lipo ge protezli meme diklestirme istiyorum.
sorum şu?
Ucakla yolculuk yaparken bir sorun yasadinizmi?
Ben cok korkuyorum fakat bu sekilde bu göbekle yasamakta istemiyorum
Selam mehtap , öncelikde sana sunu demek isterdim iki sezeryandan sonra sendeki o göbek Piskolojisini bende yasadim 7 senedir sarkan bir göbek diyetle gitmeyen bir gôbek …. Tabi hepimizinki ayni olucak diye bu kural yok bünyeden bünyeYe deyisiOr … hep sunu derdim Piskolojim kaldirmiyor bu göbekden kurtulmak
Istiyorum diye diye … suanki durumumda rabbim herseyin iyisini bilir ama zamani cevir deseler bana amalyat olucam gune gider yaptirmazdim hicde koly bi islem deyilmis sabir isi iyilesme sureci daha agir geciyor ki Kompilation olmasa eger oda uzerine gelirse benim gibi nevanur gibi ceker durursun …. Haline saglikli olduguna sukur et derim hic bi yerinlede oynama bosver hayat yasamaya deger saglik varsa o yuzden tabiki sen bilirsin ama yapma derim ben

Merhaba, yok ucakta hic sorun yasamadim yanliz rapor alman lazim. Ben ön koltuk istedim rahat olsun diye. Ameliyatliyim dedim hem ön koltuklar parali hemde madem ameliyatlisin raporunu göreyim dedi yani ucabilirmisin diye. Ucak sorun degilde ama havaalanindaki kontroller gitgeller cok fazla yoruyor. Cok pisman oldum tekerlekli sandalye

Selam mehtap , öncelikde sana sunu demek isterdim iki sezeryandan sonra sendeki o göbek Piskolojisini bende yasadim 7 senedir sarkan bir göbek diyetle gitmeyen bir gôbek …. Tabi hepimizinki ayni olucak diye bu kural yok bünyeden bünyeYe deyisiOr … hep sunu derdim Piskolojim kaldirmiyor bu göbekden kurtulmak
Istiyorum diye diye … suanki durumumda rabbim herseyin iyisini bilir ama zamani cevir deseler bana amalyat olucam gune gider yaptirmazdim hicde koly bi islem deyilmis sabir isi iyilesme sureci daha agir geciyor ki Kompilation olmasa eger oda uzerine gelirse benim gibi nevanur gibi ceker durursun …. Haline saglikli olduguna sukur et derim hic bi yerinlede oynama bosver hayat yasamaya deger saglik varsa o yuzden tabiki sen bilirsin ama yapma derim ben
kolay olmadigini tahmin edebiliyorum, insallah kolay atlatirim. burda cok memnun olanlarda var olmayanlarda, sanirim birazda sans isi

Aynen sans isi ilaki ilerde mutlu olucaz iyiki yaptirdik dicez ama iyilesme sureci iste biraz zaman aliyor allah yardimcin olsun
cok tesekkür ederim.
insallah Allah pisman ettirmez bizi.
Herkes ayni seyi söylüyor, ilk basta pisman olup niye bunu kendime yaptim deyip, sonra iyiki yaptirmisim diyorlarmis😅

Isin kötü tarafi almanyaya geldinde bisey oldunda kime gidice biliceni arastir … ben burda simdi muayene oluyorum privat Patienten olarak muss auf eigene Tasche zahlen …. Kimde yaptirmayi dusunuyorsun almanyanin neresindensin

Isin kötü tarafi almanyaya geldinde bisey oldunda kime gidice biliceni arastir … ben burda simdi muayene oluyorum privat Patienten olarak muss auf eigene Tasche zahlen …. Kimde yaptirmayi dusunuyorsun almanyanin neresindensin
Ben burda o kdar cerraha gittim plastik ceraha gittim aile doktoruna gittim bana pflege dienst eve geldi windzentruma gittim kimse bisey demedi hepsino krankenkasse üzeri ama en son pladtik ceraha gittim bana dedi insallah krankenkasse farkina varmaz ama varirsa ne yapmissan hepsini geri ödemek zorundasin yada krankenkasse ile anlsip onlar birazini ödesin. Bunu duymadan änce istanbuldaki doktorum o kdar gel diyordu gitmiyordum aptal gibi burda üc ay boyunca rezil oldum ama para olayini krankenkasse olayini duyunca hemen doktorumu arayip geliyorum dedim 😅😅😅 simdi cok sükür cok iyi keske daha önce gitseydim. Alman doktorlar sabir diyor zaman diyor ama istanbuödaki gittim 8 gün vakuumtherapie sonra dikis ati simdi allahima binlerce sükür olsun iyi. Asla iyilesecegini düsünmüyordum🥲

Canim biz halimizden sikayetciyiz ama ben bu sabah bu sayfada biraz gezinirken bir bayan paylasmis ama allahim bizimki onunkinin yaninda hicmis! O siyah olan yerler varya bu dikis yeri ve yeni göbek arasi simsiyah ama sonra iyilesmis öyle kötü bir görünüm vardiki anlatamam halime yinede sükrettim. Ama sanirim hickimsenin benimki gibi olmadi bende cukur yada yilan deligimi desem 😂😂 bunlari görün yapmayin

Eklentiler

• 17291F85-175F-41FE-B2A2-C225F49EF7FD.jpeg
    17291F85-175F-41FE-B2A2-C225F49EF7FD.jpeg
    49,5 KB · Görüntüleme: 199
  • FB864D1F-4472-47BC-AAB8-3E20765EE4E2.jpeg
    FB864D1F-4472-47BC-AAB8-3E20765EE4E2.jpeg
    57,5 KB · Görüntüleme: 173
  • 58E1691E-1122-4894-951B-0EB70D17BC43.jpeg
    58E1691E-1122-4894-951B-0EB70D17BC43.jpeg
    118,3 KB · Görüntüleme: 199
  • 4AE79E48-10B4-40BB-85ED-DCD089E36075.jpeg
    4AE79E48-10B4-40BB-85ED-DCD089E36075.jpeg
    87 KB · Görüntüleme: 206
Canim biz halimizden sikayetciyiz ama ben bu sabah bu sayfada biraz gezinirken bir bayan paylasmis ama allahim bizimki onunkinin yaninda hicmis! O siyah olan yerler varya bu dikis yeri ve yeni göbek arasi simsiyah ama sonra iyilesmis öyle kötü bir görünüm vardiki anlatamam halime yinede sükrettim. Ama sanirim hickimsenin benimki gibi olmadi bende cukur yada yilan deligimi desem 😂😂 bunlari görün yapmayin

Cok gecmis olsun enfeksiyon mu yapmis?

Bu arada bu sivi birikimi diger adiyla seroma sorununu yasayanlar
Doktor bu duruma ne diyor?
Ameliyattan sonra ne kadar sürer bu sekilde devam edermis?

stuttgart burda bir türk doktoru var. wenn leute sich krank melden gehen die immer zu dem hin😂.
Insallah gerek kalmaz.
Das wird bestimmt teuer für dich🙄.
Sen nerden geliyosun?

Cok sükür simdi iyiye gidiyor ama neler cektigimi ben bilirim. Parmagimi kestigimde korkudan ölen ben üc ay boyunca kocaman bir delikle normalmis gibi hayatima devam ettim psikolojim bozuldu cocuklarima bakamadim trk destekcim esimdi ailende önce üstüne cok geldiker neden yaptin ihtiyacinmo vardi kimseye danismadin bilmem ne ..... doktor srayisindayim diyorsun ben doktorumdan memnunum ama sorun bendeymis. Almanyada 4 doktora gittim her dördüde sende yara iyilesme sorunu var hani seker hastalarinda yaralar iyilesmiyorya kolay bendede öyleymis ama seker hastasi degilim. Doktorlarin sıksık özlem yildizin programina cikiyor. Iki doktor beraber ameliyata giriyorlar... dr alpay duran tombolik tatli bir doktor... klinigi bagdat caddesinde
Hmm.. daha önce fark etmemiş miydin yaralarının zor kapandığını? Valla çok çok geçmiş olsun. Doktorun sayfasına baktım. Aslında cokda güzel dikişler vs, yanlardan kulak bırakılmamis germelerde.

Sen ne kadar ödemiştin? Sadece germe mi yapıldı?

stuttgart burda bir türk doktoru var. wenn leute sich krank melden gehen die immer zu dem hin😂.
Insallah gerek kalmaz.
Das wird bestimmt teuer für dich🙄.
Sen nerden geliyosun?
Das werden wir sehen ob es teuer wir oder nicht …. Ama parasinda deyilim iyi olayimda baska bisey istemiyorum …. Oda guzel 😂😂 sendere lazim olursa oraya gidersin … ben lidlde calisiyorum o yuzden riskieren edemiyorum mit offene wunde zuarbeiten ….. ben evlenmeden önce uhingende kaliyordum simdi bodensse tarafindayim tuttlingen …. Überleg es dir bitte gut 👍🏻

Das werden wir sehen ob es teuer wir oder nicht …. Ama parasinda deyilim iyi olayimda baska bisey istemiyorum …. Oda guzel 😂😂 sendere lazim olursa oraya gidersin … ben lidlde calisiyorum o yuzden riskieren edemiyorum mit offene wunde zuarbeiten ….. ben evlenmeden önce uhingende kaliyordum simdi bodensse tarafindayim tuttlingen …. Überleg es dir bitte gut 👍🏻
uzak degilmisiz☺️
valla 9 seneden beri düsünüyorum. ha tabiiki korkuyorum sonucta beni neler bekliyor bilmiyorum. Ama bu sekilde devam gözükmek istemiyorum

X