Karın germe ameliyatı/İstanbul/ doktor arayışı

Matyblue

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2017
70
59
44
merhabalar
İki haftadır kafayı kırıp karın germe ameliyatı için sıkı bir araştırma yapmaya çalışıyorum
Ancak konu çok geride kaldığı için ben doktor adlarını kaçırdım sanırım
Serdar betene gittim görüşmeye
başka doktorlarla da görüşmek istiyorum burdan daha iyi bir yer bulmam Öneri için
İstanbul'da olup ameliyat olanalar doktor önerebilir mi Bu benim için çok önemli çünkü o kadar çok doktor var ki araştırdıkça kafam çorba oldu bu yüzden deneyim geçirmiş baynlar benim için çok önemlisiniz

merhabalar
İki haftadır kafayı kırıp karın germe ameliyatı için sıkı bir araştırma yapmaya çalışıyorum
başka doktorlarla da görüşmek istiyorum burdan daha iyi bir yer bulmam Öneri için
İstanbul'da olup ameliyat olanalar doktor önerebilir mi Bu benim için çok önemli çünkü o kadar çok doktor var ki araştırdıkça kafam çorba oldu bu yüzden deneyim geçirmiş baynlar benim için çok önemlisiniz
Merhaba doktor bulabildiniz mi

Dr Altug cahit vural tavsiye ederim..kesinlikle bi göz at.özel Balat hastanesinde yapiyor.ama önce kliniginde
muayne ediyor

Karın germe ameliyatı oldum 3 hafta oldu. Sormak istedikleriniz olursa seve seve yardımcı olurum.

İyi günler
Biraz Bilgi verir misiniz ben de olmak istiyorum ama doktoru neye göre seçeceğime karar veremiyorum sorsanız hepsi bu ameliyatı çok yapıyor olanların hepsi memnun hop diye 1 haftada iyileşiyorsunuz doktorunuz kimdi? Nerede ameliyat oldunuz? Ne kadara mal oldu? İyileşme süreci nasıldı? Süre ve ağrı yoğunluğu olarak

Size sormaya çalışmıştım hangi doktor memnun musunuz ücret nedir iyileşme süreci nasıl diye bir de 3. Haftada istediğiniz görüntüye kavuştunuz mu?
Merhaba ;
Ben Dr.Ömer Sağır da oldum ameliyatı. Açıkcası ben birçok doktor gezdim ama Ömer Bey de karar kıldım. İstediğim görüntüye fazlasıyla kavuştum. İnstagram sayfasına bakın şuan en üstte karnı nerdeyse dizine inmiş olan kişi benim. 10 kg gitti benden.
Acı ve eziyet kısmına gelirsek ilk 1 hafta biraz sıkıntı çektim direnler falan olduğu için ama çok ağrım olmadı açıkcası.

merhabalar
Merhaba bende araştırıyorum şuan dediğiniz gibi okadar çok doktor varki valla araştırdıkça kafam çorba gibi oldu hangisi daha güvenilir bilmiyorum ameliyat olduysanız benide bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Karın germe ameliyatı oldum 3 hafta oldu. Sormak istedikleriniz olursa seve seve yardımcı olurum.
Merhabalar geçmiş olsun atlatmışsınız bende aylardır olmayı düşünüyorum karar verdim sonunda olmaya ama benim kombin olucak göğüs dikleştirme de var 7saat deniliyor anestezi altında 7 saat acayip korkuttu sizin kaç saat sürdü ve şuan nasıldınız ameliyat sonrası süreci biraz anlatırmısınız

X