Karın germe+kol germe+lipo yaptım

Kesinlikle önermiyorum. Uzak durulmasi gereken doktorlar diye burda konu acilmali
Aralarında Altan Yücetas Fatih Dagdelen Ercan Karaca Cem Payasli
Bunlar benim cevremdeki insanlarin ameliyat oldugu doktorlar yani canli örnekler insan nasil bu kadar ALLAHSIZ olur vicdansizca ameliyat edip o hale sokar aklim almiyor bu tür yorumlar silinmemeli ! Burda insanlar onca süre para biriktirip ne zorluklarla ameliyat oluyor kimsenin kimseyi magdur etmeye hakki yok ! Hatta biri benim ailemden kac kere hastanelik oldu bela okumamak icin kendimi zor tutuyorum
Peki siz meme dikleştirme protex için kimi önerirsiniz altan hocaya gifecektim vazgectim şuan... zekerşya kul murat sarıcı hasan fındık aklımda olanlar

Peki siz meme dikleştirme protex için kimi önerirsiniz altan hocaya gifecektim vazgectim şuan... zekerşya kul murat sarıcı hasan fındık aklımda olanlar
Niye vazgeçtiniz? Meme diklestirmeleri çok iyidir Altan beyin. Annem oldu hatta revizyon oldu annem o kadar doğal ve güzel duruyor ki. Annem 50 yaşında genç kız memeleri gibi duruyor. Bende kendisine gidip meme küçültme ve diklestirme yapicam.

Kesinlikle önermiyorum. Uzak durulmasi gereken doktorlar diye burda konu acilmali
Aralarında Altan Yücetas Fatih Dagdelen Ercan Karaca Cem Payasli
Bunlar benim cevremdeki insanlarin ameliyat oldugu doktorlar yani canli örnekler insan nasil bu kadar ALLAHSIZ olur vicdansizca ameliyat edip o hale sokar aklim almiyor bu tür yorumlar silinmemeli ! Burda insanlar onca süre para biriktirip ne zorluklarla ameliyat oluyor kimsenin kimseyi magdur etmeye hakki yok ! Hatta biri benim ailemden kac kere hastanelik oldu bela okumamak icin kendimi zor tutuyorum
Ne oldu çok merak ediyorum. Girmiyorsun galiba. Çok geçmiş olsun ya

Aaa revizyonu mu altan bey yaptı? Gideyim o halde...
Evet annemin ki revizyondu,öncesi çok çok kötüydü,koydukları silikon yerinde duruyordur annemin derisi aşağı sarkmıştı,Altan bey çok güzel toparladı . Valla annem hergun dua ediyor. Canlı örneği olunca bende yapmaya karar verdim.

bana da atablırmısınız ?
Merhabalar bende 6 ay önce karın germe oldum bazı sıkıntılarım var. Belki zamanla düzelir bilemiyorum. Sizede sormak istedim. Üst karın ve pubis bölgesinde hala şişliklerim var,karnımı hala çok gergin hissediyorum🥺 bende fotoğraflarınızı görebilirmiyim? Bide bu şikayetleriniz oldumu sizin geçermi zamanla🙏🏻 Teşekkür ederim
benımde karın germem ıstedıgımgıbı olmadı 6 ay bıtecek benımde ama hala alt gobegım sert ve şiş dikişler yamuk yumuk asırı uzuluyorum. sızde fogotfınızı paulasırmısınız

Evet annemin ki revizyondu,öncesi çok çok kötüydü,koydukları silikon yerinde duruyordur annemin derisi aşağı sarkmıştı,Altan bey çok güzel toparladı . Valla annem hergun dua ediyor. Canlı örneği olunca bende yapmaya karar verdim.
İlk ameliyatını kim yaptı bana özelden yazabilir misiniz bende aynı problemden kotkuyorum anneniz şu an revizyon kaç sene oldu kas altı mı takıldı Kaç cc ilkinde hata neymiş dikkat edeyim

Altan beyin muayene ücreti 200 tl.
Benim ameliyatım kombine olduğu fiyatlar değişiyor. Bütün doktorlar zam yaptı. Geçen seneye oranla baya arttı.

İl
İlk ameliyatını kim yaptı bana özelden yazabilir misiniz bende aynı problemden kotkuyorum anneniz şu an revizyon kaç sene oldu kas altı mı takıldı Kaç cc ilkinde hata neymiş dikkat edeyim
ilk ameliyatini Kayseri de bir doktora oldu hiç bilmiyorum adını. Meme revizyonu 7 ay önce yaptı annem. Kas üstü. İlk doktor kas altı yapmışti ve berbat duruyordu. Altan bey yanlış olduğunu söyledi

Aaaa ben kas üstü istemiuorum ya ultrasonla bakarken daha kolay kas altı
Doktor muhtemelen mememin yapısına derinin sarkıklığına bakarak karar verdi benim için.

Doktor yaklaşımları farklı olabiliyor tabi..
Önemli olan aslında kas altı ve ya üstü değil de sizin meme yapınıza uygun olan doğru tekniğin yapılması.. dokunun azlığı çokluğu derinin inceliği kalınlığı vs birçok etken var sanırım..

Doktorların tarzları az çok belli aslında. İçinize hangisi siniyorsa ve size yakınsa onu tercih edin..

X