Karın germe, meme dikleştirme, bbl

Göğüs dıklestırme sırt germe karın germe kol germe bacak germe amalıyat olmak istiyorum butce olarak çok yüksek rakamlar işinin hakkını veren bütçem az yardımcı olabılecek doktor ihtiyaç ı'm var

Merhaba herkese,ben de Ömer Hoca’ya çarşamba günü karın germe ve göğüs dikleştirme küçültme ameliyatı oldum.çok korkarak ve ağlayarak girdim 🙂ama öyle bir ekip ki..benim bu kadar çabuk atlatıp ayaklanmama vesile oldular.yürüyorum kendi başıma oturup kalkıyorum.drenlerim var sadede karnımda,sanırım pzt alınacak.
Ömer Hoca acayip bir doktor.Evet elbette sonuçlarına bakarak onu tercih ettim ama insanlığını,ilgisini bu kadar beklemiyordum.Samimi olduğunu anlıyorsunuz.Asistan Hasan Bey inanılmaz🙂Olga,Begüm hemşire hepsi sayesinde bugün bu durumdayım.
Antibiyotiğimi aldım ağrı kesici hastanede yapılanlar dışında almadım.Umut Hastanesini eve yakın olması sebebi ile tercih ettik.personeli gayet ilgiliydi ama lösante tercih edilebilirmiş fiziki şartlar itibariyle

Çok mutluyum,ekibe ne kadar teşekkür etsem az kalır🙏❤️❤️❤️herkese acil şifalar dilerim
Hangi şehir ve hangi hastane

X