Karınca yumurtası yağının sahte olup olmadığı nasıl anlaşılır?

zuzuhum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2009
43
-1
arkadaşlar bugn karınca yumurtası yagı aldım ama bunun sahteleri felanda varmış kullannan ve etksini gören arkadaşlar bunun gerçeğini sahtesini nsl ayırıcaz şimdi sürmeye korkuyorum ya?

valla bende hiç işe yaramadı canım bu

bende korktum zaten ya sürmeye sanırım benm aldıgım sahte aktartan 7.5 ytl ye aldım çok igrenç bi kokusu var denemek için çok ufak biyere sürücem baktım işe yarıo devam edicem.inş işe yararda şu sorundan kurtulurum artık yaz gelir adam gibi bişi giyinemiorum ya yok batık var yok o var bu var yeter be :gitme: :)

benim bildigim kadarıyla bu yağı bebek ilk doğdugu zaman sürmek ğerekmis o zaman daha etkiliimis malesef tüy sorunu büyük bir sorun helede yüzde ve görünen yerlerde cok olunca buda tabi bazı isgüzarları harekete geciriyor ve sahte ürünler cıkarıyorlar bence cildinzi yıpratmayın eğer imkanınız varsa lazer en iyisi

Bende basta yarıo sandım ama hiç bi işe yaramıyo. bilmiyourm belki sahte bi üründü. hiç bilmiyorumm. bende yaramadı. umarm sizde yarar

ay bende de var hiç bilmiyorum ki satan yerlere sorsak yardımcı olurlar belki onlar..

canım sahtesini şöyle ayırt ediyoruz sahtesi nasıl desem mazot gibi kokuo eger sennkindede ööle bi koku vrsa at onu çöpe derim.ben 2 ay kullandım bi işe yarıomu dersen acıkcası bi işe yaradığını görmedim gerçeğini kullnmama ragmen

bn hair minimizing body lotion u kullanıorm ...karınca yagıda var ama kullanmam herlde herks işe yaramıo diyor..bana kuzenim yeni dogan bebeklere sürdügnde çok az tüyleri oluo demişti..belki ilerde çocuguma yaparm :p

Karınca Ekstraktı gibi biseyler varmıs hepsini okuyamadım.. bilmiyorum karınca yagı gibi cıkmasın:KK70: :KK70: hiç yorum yapanda yok ki.. gerci yorumlara da güven olmaz bana yarayn sana yaramayabilir.. ama cogunluga yarayan ürünleri tercih etmek gerekir..

kızlar kullanmaya basladım bilmorum işe yarıcakmı yaramıcakmı ama sanırsam buundan hiçbişi olmas:KK70:allaım bi makine üretseler böle içine girsen çıktında tüy müy kalmasa:KK70::KK70:

kızlar sunu sölemek istiorum hiç bi işe yaramaz demekle hata etmişim.gerçekten tüylerde azalma oldu daha şimdiden.

biz denedik hiç bir faydası yok aldığımız siteye mesaj attık işe yaramıyor diye hemen yollayın para iadesi yapalım ya da dermoday no more hair verelim dediler, dermoday aldık ve tek kelimeyle 10 numara

arkadaşlar no more hair kullanan varmı acaba aranızda.
ben bu ürünü baya araştırdım.
alt yapısını kullandıkları ispanyol şirketi araştırdım.
declerine diye kıl sayısında azalma sağladığı isğatlanmış bir maddeymiş bu declerine.
varmı kullanan dermoday

X