Karışık ilişki durumu

Dimi ya erkek bir dert ailesi başka bir dert uğraş ugraşa bilirsen.Bencede normal degil evlilik öyle kolay verile bilecek bir kararda degil tanıştık hadi gel evlenelim diye hemen.
Geçersin👀erkeklere gûven yok iyice düşünmek lazım evlenince sonuçta çocugunun babası olucak.
Bazen reelslerde izliyorum şoke giriyorum. Mügişe çıkan bir kız vardı 21 yaşında 4 kez nasıl evleniyor anlamadım yaşa göre. Ama evliyken eşinin arkadaşına o yürümüş evlen benle demiş buda tamam demiş eğitim seviyeleri zaten yok normal eğitimli iyi terbiye de yetişmiş birine bu lafı desen direkt engeller 😂
diyaloglara bak ülkenin ıq seviyesi çok düştü.

Bende anlam veremiyorum, yıldız tilbeye benziyor aşırı küfür eden biri

Bu adamla tekrar bir araya gelerek neden kendine saygısızlık yapıyorsun. Efendi-köle fantezisi mi var küfür yiyince bağlanıyorsa 😂

A-Çetecilerden ise iyi manipülasyoncu.
B- Borderline ise yine iyi bir manipülasyoncu.
Avına yaklaştığı zaman zaaflarını iyi çözümlüyor burdan yakalıyor. Elde edince tüm büyüsü kayboluyor yeni av arayışına giriyor.😂
3 çocukla ilgilendiğini ben hiç düşünmüyorum.
İkna yönetimi var ve stratejik kitap bile yazabilir.
Kesinlikle

Bazen reelslerde izliyorum şoke giriyorum. Mügişe çıkan bir kız vardı 21 yaşında 4 kez nasıl evleniyor anlamadım yaşa göre. Ama evliyken eşinin arkadaşına o yürümüş evlen benle demiş buda tamam demiş eğitim seviyeleri zaten yok normal eğitimli iyi terbiye de yetişmiş birine bu lafı desen direkt engeller 😂
diyaloglara bak ülkenin ıq seviyesi çok düştü.

Bu adamla tekrar bir araya gelerek neden kendine saygısızlık yapıyorsun. Efendi-köle fantezisi mi var küfür yiyince bağlanıyorsa 😂
Bu programlara çıkanlar öyle şeyler söylüyorki insan neye ugradığını ṣaşırıyor.Zaten eṣinin arkadaşına yürümesinden belli oluyor neden o yaşta 4 evlilik yaptığı.Tamam diyeninde mallığımi yoksa karaktersizligimi daha agır basıyor karar veremedim.🙄

Bu programlara çıkanlar öyle şeyler söylüyorki insan neye ugradığını ṣaşırıyor.Zaten eṣinin arkadaşına yürümesinden belli oluyor neden o yaşta 4 evlilik yaptığı.Tamam diyeninde mallığımi yoksa karaktersizligimi daha agır basıyor karar veremedim.🙄

Hepsi ayrı takoz kaçtığı kişilerin. Madde bağımlısı kişiler galiba sonra diyor onu o sebeble bıraktım bence kendisi de maddeci. Normal değiller. İnşallah üremezler aminss..

Yorumlardan katıldığım cok dusunce var da hepsini alintilayamadim 😀
Konu sahibi size diyecegim şu;
Adam sizi aldatmamis siz ondan sonra birini almadiniz diye kendinizi aldatilmis hissetmeyin adam sizden ayrilmis kadina asik olmus onunla askini yasamis ayrilinca da nasilsa beni seven beyazpapatya isimli bir kiz vardi bana aşıktı bari onunla olayim nasilsa bu kadinla.olmazdi bosanmis kac kez ailem istemezdi ama beyazpapatya öyle mi o tam evlenilecek kiz diyerek size dönmüş. Tamamen mantikla ve digerinin ask acisini bastirmak icin sizinle görüşüyor. Teklifini kabul etmeyin yolunuza bakın

X