karmaşık ilişkim var :( fikir verin bana

Canım içimden geçen bir hafta- on gün oldu. Ancak dersen ki sen ne kadar beklerdin sanırım ben dört ay kadar onu arayıp, sormaz ve yazmazdım hatta o bana ulaşmaya çalıştığında genelde meşgul olurdum. Öyle kolay değil bir kadının sevgisini kazanmak hele bi seni tamamen kaybedeceğini düşünsün bakalım o zaman bu kadar rahat olabilecek mi?

Yani sözün özü sen onu hiç arama ve yazma canım takiiiii o seni arayana ve yazana kadar. O zaman da kısa ama sevimli, sempatik birşeyler konuşursun o kadar. Yani ilişki konularına falan o açmadan asla girme o sana özlediğini söylemeden sen sakın duygusala bağlama. Yani şu an sen o kadar onsuz olamaycak gibisin ki bu halin her erkeği korkutur. İnsan, özellikle de erkekler özgür bırakıldıklarında karar alabiliyorlar ve aldıkları karardan mutlu oluyorlar. Zorlamayla devam etseler de o ilişkiden hayır gelmiyor. Bu nedenle sen acil kendi hayatına renk kat, hareket kat, farklı uğraşılar bul, sen de bir nefes al:)

HMMMMMM okkkkk inşallah başarayacağımmm.
Ben şimdiden çok merak ediyorum ne yapacak :))))

Açıkçası 37 yaşında kocaman adamın hala aileyle hem de bu kadar kalabalık bir aileyle yaşaması başlı başına sorun bence. Sorunlu bir adam muhtemelen. Karşısına biri çıkmaz evlenmez 37ye kadar anlarım da en azından ayrı eve çıkar yani tuhaf bir durum bence.
Yani adamda sorunlar var belli ki. Bu kadar sorunlu bir aile ve muhtemelen sorunlu bir adamla ilişkiyi devam ettirmek için tek başına çabalamak gereksiz. Nereye kadar tek kişinin çabasıyla devam eder ki?
Ben gelecek göremedim açıkçası. Genceciksin, kendinden bu kadar yaş büyük ve sorunlu adamla vakit kaybetme bence yoluna bak.

Sanki kıskançlıktan bunalmış gibi durmuyor sevgiliniz biraz umursamaz olmuş gibi. Ailevi sıkıntılarını bu sekilde yansıtması pek mantıklı değil başka şeyler var bence. Günde iki kere aradığınız için bunaldim diyorsa yuh tabi onada

Erkek milleti anlaşılmaz oluyor cidden boşver üstüne düşme umursama o aramazsa bu kez ne oluyor diye o düşer peşine soğuduysada kendi bilir.
Önceliğin her zaman kendin

Cevapların hepsini okumadım ama bazılarında" niye böyle detaylı anlattınız bize ne sizin cinsel hayatınızdan" şeklinde şeyler okudum.
Bence bu ayrıntının verilmesi önemli.
Konu sahibi adamın kendiyle ilgilenmesinin sadece cinsel ilişki olmadığını vurgulamak istemiş ki hep sonuna kadar gitmiyoruz deme gereği duymuş.
Zaten burda herkese anlatamadığımız şeyleri anlatıyoruz, detay verilecek ki ona göre yorum gelsin. O yüzden onu niye anlattın diye konu sahibine kızmayı hoş bulmuyorum.
Konu sahibi, 4 yıldır hiç evlenme üzerine konuştunuz mu hayal kurdunuz mu? Yani bu adam gelecekte hayatınızın neresinde olacak hiç düşündünüz mü yoksa nasılsa gidiyor diye akışına mı bıraktınız?
Adamın ailesiyle yaşaması, evlilikle ilgili bir adım atmaması, sizi doktora yönlendirip sonra yazdığınızı bile okumamaması eksi hanesinde.
Biraz uzak durun. İlgilenmeyin. Kendine gelmezse zaten kafasında bitmiştir.

Monotonlaşmış sanki ilişkiniz.Sizin ilginiz boğmuş da olabilir biraz umursamamış şekilde davranın kaçan kovalanır :ıslık:

Yorumumda düzeltme yaptım evli olmamıza rağmen yazdınız diye okumuşum :oops:

Ha Partner ha Es ha Sevgili ha Ortak, neyin ne manaya geldigi ve hangi ifadeyi tasidini filtreleme cabasini anlamis degilim. Biraz kaba bir sekilde ifade edecegim ama "bozuk plak" gibi bir noktata takili kalmissiniz.

Gelelim asil konuya, tamam 4 yil birlikte yasamisliginiz ve yasadiklarinizda olmus. Bu kadar rahat bir yasam kivamina ayak uyduruldugu icin sevdiginiz herseye pek özen ile bakmamasi dogal.

Benim cok iyi bir alman arkadasim var, o da senin gibi istedigi sekilde yasadi, sevdigi ile beraber kalarak ve elbet onunda "ask dakika / saatleri" diyelim suna zevkle tatmin oldu.
Kiskanclik, aramalar, sormalar, mesajlar zehir gibi gelir bu iliskiye.
Arkadasimin sevgilisi; "beni boguyorsun", "kafami dinlemeye ihtiyacim var", "paranoya yapma!" ifadelerini cok kullanirdi.

Arkadasim ve sen kabul etmissiniz böyle bir iliskiyi, cinsel iliskiyi mükemmel yasayan insan seviyor da anlamina gelmez. Ve emin ol, ileride Tvlerde gördügün gibi ask dolu sonu mutlu ile süslenen bir evlilige de gidecek gibi degil böyle seyler - eger ilerisi icin böyle seyleri düsünmüs olduysan bosuna umutlanma.

Simdi bende bazi buradaki arkadaslar gibi, mesafe koy desem ve koyulsa da görüsmeniz, iliskiniz zaten "aliskanlik" halinde görünüyor.

Ve Piskologa gitmesi gereken senden cok partnerinin ihtiyaci var. Kendi sorunlari ile bas edemeyim cevreyi kusurlu görmesi de sacma.

hem ben rahat insanım evlilik istemiyorum düzenli ilişki istemiyorum modundasiniz hem de sürekli ilgi gormediginizden yakiniyorsunuz adamı bunaltiyorsunuz
burada bir çelişkidesiniz bir karar vermelisiniz
adam bu rahat tavrınız nedeniyle sizinle beraber olmuş ama sonradan çelişkili hareketlerinizden bunalmış olabilir

25 yasında bır bayanın beklentısıyle 37 yasında bı adamın beklentısı cok farklı olur .. bence ruh ıkızı fln da degılsınız blmıyrm ama nedense sana uzuldum.. bır de neden evlenmıosnz kı adamın 50 yasına gelmesını fln mı,??

ya kızlar bizim kadınımız evlilikle bozmuş kafasını. her insan evlenecek de çocuk yapacak diye bi şart yok. kız evlenmek istemiyor ama ilgili dolu dizgin aşk yaşamak istiyor. saygı duyun artık bu insanlara nolur. hepimiz evlendik de başımız göğe mi erdi?
konu sahibi her şeyi detaylıca anlatmış ama sapkın kadınlarımız tutmuş cinsellik detayına takmış, ne çok sevişiyonuz kısmına takılmış. ya geçin bunları artık.
konu sahibi anlaşıldığı üzere çok kıskançlık yapmışsın. yapma. kazancın olmaz kaybın olur çok üzgünüm. tahminimce dönecek sana. daha bu sabah yazmışsın mesela yeter tamam artık. akşam sakın yazma lütfen. antibiyotik alır gibi sabah akşam aksatmıyorsun adamı. yapma bence. boğmuşsun gerçekten. ona yazdığın aradığın saatlerde kendini bir hobi ile meşgul et. bence sosyalleş farklı alanlarda. en güzeli spora başlamak. bir kadın sporla depresyondan çok kolay çıkabiliyorken sana da eminim faydası dokunur.
arkadaş çevrenle görüşmeye başla sık sık. belki yeni insanlar tanımak da sana iyi gelecektir. akşamları dışarıda sosyal ortamlarda geçirmeye çalış. bence kendine bu şekilde daha kolay engel olursun. bu akşam yazma ona. gece olunca ne oluyor bu kıza diye düşünecek erkek arkadaşın. en geç sabaha o yazar bence noldu sana diye :) heee eğer yazmadıysa durumu yine değerlendirmek lazım. bir iki gün daha bekle yazma. hala o yazmıyorsa, eşşoğlueeşşeeeek yaz ve bir daha hiç yazma :)

Cevapların hepsini okumadım ama bazılarında" niye böyle detaylı anlattınız bize ne sizin cinsel hayatınızdan" şeklinde şeyler okudum.
Bence bu ayrıntının verilmesi önemli.
Konu sahibi adamın kendiyle ilgilenmesinin sadece cinsel ilişki olmadığını vurgulamak istemiş ki hep sonuna kadar gitmiyoruz deme gereği duymuş.
Zaten burda herkese anlatamadığımız şeyleri anlatıyoruz, detay verilecek ki ona göre yorum gelsin. O yüzden onu niye anlattın diye konu sahibine kızmayı hoş bulmuyorum.
Konu sahibi, 4 yıldır hiç evlenme üzerine konuştunuz mu hayal kurdunuz mu? Yani bu adam gelecekte hayatınızın neresinde olacak hiç düşündünüz mü yoksa nasılsa gidiyor diye akışına mı bıraktınız?
Adamın ailesiyle yaşaması, evlilikle ilgili bir adım atmaması, sizi doktora yönlendirip sonra yazdığınızı bile okumamaması eksi hanesinde.
Biraz uzak durun. İlgilenmeyin. Kendine gelmezse zaten kafasında bitmiştir.

Merhaba, zaman ayırdıgınız ıcın teşekkür ederim.
Açıkcası dürüst olmam gerekirse ben evlenmeyi düşünmüyorum.
Gerçekten seviyorum, ona sadakatle bağlıyım ve hala ilk günki gibi aşığım. Yaşanmışlara rağmen, yaşadığımız krizlere rağmen benim ona karşı sevgim hiç bir zaman eksilmedi.
Sadakatim ve saygım hala ilk gün ki gibi.
Evliliği de düşünmüyorum.
Benim için evlilik önemli değil, önemli olan güzel bir ilişki yaşamak.
Sordugunuz soruya cvp vereyim : bu adamla gelecek düşünüyorum, bir ömür onunla ilişki yaşamaya varım.
Onun her fikrine her söylediğine önem verdiğim için doktora gittim.

Uzak durmayı deniycem ama bir yanımda zaten seviyorsa seviyordur istemiyorsa istemiyordur ha uzak durayım ha durmayayım ama sadece düşünmesi gerektiği için uzak durabilirim ama siz gönlüme sorsanız uzak durmak istemiyorum ve bu sogukluk bıtsın ıstıyorum.

Biraz uzak durun demişsiniz ya sizce kaç gün ?

ya kızlar bizim kadınımız evlilikle bozmuş kafasını. her insan evlenecek de çocuk yapacak diye bi şart yok. kız evlenmek istemiyor ama ilgili dolu dizgin aşk yaşamak istiyor. saygı duyun artık bu insanlara nolur. hepimiz evlendik de başımız göğe mi erdi?
konu sahibi her şeyi detaylıca anlatmış ama sapkın kadınlarımız tutmuş cinsellik detayına takmış, ne çok sevişiyonuz kısmına takılmış. ya geçin bunları artık.
konu sahibi anlaşıldığı üzere çok kıskançlık yapmışsın. yapma. kazancın olmaz kaybın olur çok üzgünüm. tahminimce dönecek sana. daha bu sabah yazmışsın mesela yeter tamam artık. akşam sakın yazma lütfen. antibiyotik alır gibi sabah akşam aksatmıyorsun adamı. yapma bence. boğmuşsun gerçekten. ona yazdığın aradığın saatlerde kendini bir hobi ile meşgul et. bence sosyalleş farklı alanlarda. en güzeli spora başlamak. bir kadın sporla depresyondan çok kolay çıkabiliyorken sana da eminim faydası dokunur.
arkadaş çevrenle görüşmeye başla sık sık. belki yeni insanlar tanımak da sana iyi gelecektir. akşamları dışarıda sosyal ortamlarda geçirmeye çalış. bence kendine bu şekilde daha kolay engel olursun. bu akşam yazma ona. gece olunca ne oluyor bu kıza diye düşünecek erkek arkadaşın. en geç sabaha o yazar bence noldu sana diye :) heee eğer yazmadıysa durumu yine değerlendirmek lazım. bir iki gün daha bekle yazma. hala o yazmıyorsa, eşşoğlueeşşeeeek yaz ve bir daha hiç yazma :)

Merhaba :)
Dogru tespit yapmışsınız evlenmek istemiyorum ama çok güzel bir aşk yaşamak istiyorum.

2 gün mi bekleyeyim yani ? :)
Teşekkürler

hem ben rahat insanım evlilik istemiyorum düzenli ilişki istemiyorum modundasiniz hem de sürekli ilgi gormediginizden yakiniyorsunuz adamı bunaltiyorsunuz
burada bir çelişkidesiniz bir karar vermelisiniz
adam bu rahat tavrınız nedeniyle sizinle beraber olmuş ama sonradan çelişkili hareketlerinizden bunalmış olabilir

Merhaba,
ben sizin gibi düşünmüyorum evlenmeden de ciddi ilişkiler yaşanabileceğine inanıyorum.
Örnek olarak ta kendi mi gösterebilirim.
Evlenmeyi düşünmüyorum ama bu rahat olacağıma dair bir işaret değildir. Sadakat benim için her zaman ön sıradadır.
Ben bu kisi ile duygularımdan ilk günden bu yana ciddiyim ve hala öyleyim.
Seviyorum, bağlıyım sadakatle sadece o var başkası yok olamaz da.

Sapkın kelimesinin anlamını biliyor musunuz? Bu özgüvenden ben de istiyorum. :rapci:

Evlenmeyi düşünmüyorum demişsiniz e adam bi sorumluluğu olmadığı için sizi sallamıyor kusura bakmayın da onun keyfine göre sürüyor bu ilişki. Nasıl olsa orda bekliyorsunuz gel dese geleceksiniz git dese gideceksiniz.
Zaten adam yaşça sizden büyükmüş, uzak durmalar işe yaramaz sanmıyorum.
Ha cinsellik isteyince yine döner büyük ihtimalle.
Ama nereye kadar devam edecek böyle, yıprandığınızla kalacaksınız.

Evlenmeyi düşünmüyorum demişsiniz e adam bi sorumluluğu olmadığı için sizi sallamıyor kusura bakmayın da onun keyfine göre sürüyor bu ilişki. Nasıl olsa orda bekliyorsunuz gel dese geleceksiniz git dese gideceksiniz.
Zaten adam yaşça sizden büyükmüş, uzak durmalar işe yaramaz sanmıyorum.
Ha cinsellik isteyince yine döner büyük ihtimalle.
Ama nereye kadar devam edecek böyle, yıprandığınızla kalacaksınız.

Merhaba,

Eğer gerçekten böyle düşünüyorsa çok üzüleceğim :KK43:

X