Günlük Kombinler KARNI SAKLAMANIN YOLLARI

Kombin yarat, stilini oluştur, trendleri belirle, trendleri keşfet, stilini tasarla, tarzını paylaş, setlerini yarat, markaları takip et, kreasyonları keşfet, kombinlerini paylaş, moda grubunu oluştur, moda önerileri al, moda önerileri paylaş...

Huy Meselesi

🌜🌚🌛
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
61.512
62.457
Karnınız ne yapsanız da giydiklerinizin altından tüm heybetiyle "Ben buradayım" diye bağırıyorsa hatalı giyiniyorsunuz demektir. Giyim hileleri ile göbeğinizi saklamanın bir çok yöntemi var. Sizlerle paylaştığımız giyim hileleri ile karnınızı kamufle edebilir hem de şık görünebilirsiniz. İşte size, karın bölgenizi kamufle etmenin yolları!

karninizi-saklamanin-yollari%201.jpg

Korse Giyin

Ne varsa eskilerde var demişler! Korse kullanmak, eski bir yöntem olabilir ancak işe yaradığı da bir gerçek. Özel gün ve gecelerde karnınızın görünüp görünmediği kontrol etmek istemiyorsanız bir korse edinerek geçici de olda daha fit bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Eğer korsenin rahatsızlığından şikayet ediyorsanız önereceğimiz diğer yolları uygulayabilirsiniz

karninizi-saklamanin-yollari%202.jpg

Ayakkabınızı doğru seçin

Ayakkabıyla karnı kamufle etmenin ne bağlantısı olabilir diyeceksiniz ama, seçtiğiniz ayakkabılar sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterebiliyor. Vücudunuzu dengelemek adına, yüksek ve kalın topuklu ayakkabılardan, botlardan edinebilirsiniz. Ayrıca sivri burun ayakkabıların da kişiyi olduğundan daha zayıf gösterdiğini unutmayın.

karninizi-saklamanin-yollari%203.jpg

Zayıf noktalara dikkat çekin

Bacaklarınız ince ve uzun olabilir. O halde dikkati bacaklarınıza çekebilirsiniz. Üst kısmınız zayıfsa, yakası açık bluzlarla gösterişli kolyeler takabilirsiniz. Gözleri karnınızdan başka yerlere çekmek yapabileceğiniz en akıllıca harekettir.

karninizi-saklamanin-yollari%204.jpg

Siyah her zaman zayıf göstermez

En azından vücudunuza daha doğrusu karnınıza yapışan küçük siyah bir elbisenin sizi zayıf göstermeyeceğinden emin olabilirsiniz.

karninizi-saklamanin-yollari%205.jpg

Ceket giyin

Ceketler karnınızı saklamak için harika bir parçadır. Özellikle belinize oturan modelleri öneririz.

karninizi-saklamanin-yollari%206.JPG

Peplum giyin

Peplum üstler, beldeki eteği sayesinde karnınızı tamamen saklar. Peplum etekleri ve elbiseleri de gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz.

karninizi-saklamanin-yollari%207.jpg

Anvelop elbise giyin

Diane Von Furstenberg'in mucizevi icadı olan anvelop elbiselerin sihirli etkisinden yararlanın. Bu elbiseler hem karnınızı kamufle eder hem de kadınsı hatlarınızı düzgün gösterir.

karninizi-saklamanin-yollari%208.jpg

Yüksek bel giyinin

Yüksek belli Jean'ler karnınızı toparlayarak belirginliğini azaltır. Aynı şekilde yüksek belli etekleri de tercih edebilirsiniz. Düşük bel parçalardan uzak durmalısınız.

karninizi-saklamanin-yollari%209.jpg

Bol tuniklerden vazgeçmeyin

Bol tunikler ya da tunik elbiseler göbeğinizi kamufle eden aynı zamanda çok da şık görünen parçalardır.

http://blog.pembeseker.com.tr/karni-saklamanin-yollari

Korse çok rahatsiz edici olabiliyor ben o gün gobegim ciktiysa daha bol salaş kıyafetlerden yanayim:)

ben uzun süredir korse kullanıyorum, benim için en iyi yöntem bu, bir süre sonra karın ve bel çevresi şekil bile alabiliyor

X