Karnın aşağı indiğini nasıl anlarız

Sermin3694

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2016
1.368
391
33
Karnım hep aşağıda benim sanki bebegin başıyla düz geliyor demişti doktor yani benim kızımın kafası hep asagidaydi ama aşağı indiğini nasıl anlarız biraz aşağıda gibi geliyor iki gündür

Aynı tedirginliği ben de yaşıyorum. Sanırım göğüslerle göbek arasında mesafe olurmuş. O bölge düzleşirmiş

Ben mesela bir hafta an öncesine kadar oturunca göbeğime tabak filan koyabiliyordum şuan aşağıya indi karnım top gibi durmuyor oturunca :KK51: bir de midem baya rahatladı yanması geçti ve en önemlisi nefes nefese kalmıyorum :)

Ben mesela bir hafta an öncesine kadar oturunca göbeğime tabak filan koyabiliyordum şuan aşağıya indi karnım top gibi durmuyor oturunca :KK51: bir de midem baya rahatladı yanması geçti ve en önemlisi nefes nefese kalmıyorum :)
Canım benim ki zaten hiç aman aman mide yanması olmadı aşağıda hep hiç nefes nefesede kalmiyorum zaten bebek aşağıda benim

Son zamanlarda vajınada agrı baskı hıssedıyodum.
Benim bebiş aşağıda olduğu için canım ben sık sık idrar a çıkıyorum büyüdükçe daha da arttı bide vurunca cikicak zannediyorum eli kolu ayağı :-)

Aynı tedirginliği ben de yaşıyorum. Sanırım göğüslerle göbek arasında mesafe olurmuş. O bölge düzleşirmiş
Gogsumun tam altından baslamiyor canım o bombelilik zaten dimi herkeste oylemi onuda bilmiyorum

X