Yöresel Tarif Karnıyarık,Et Suyuna Mercimek Çorbası Ve El Açması Cevizli Baklava-Öncü Sponsorluğunda

Yöresel Yemekler
Aynen canım sana katılıyorum
Tek başına bayağı zor oluyor hele resim çekmek bayağı oyalıyorEllerimi ikide bir yıkamaktan bıkıyorumYada telefon fena kirleniyor

Aynen canım sana katılıyorum
Tek başına bayağı zor oluyor hele resim çekmek bayağı oyalıyorEllerimi ikide bir yıkamaktan bıkıyorumYada telefon fena kirleniyor
aynen nevrosum.tariflerdeki yorgunlugun üstüne fotograf apayrı bi olay zaten.bide benim gibi mutfakta dağınık çalışan biri icin düşün yani ben yorgunluktan sofraya bir cacik bi salata yapıp koyamadim.kalkipta biri hic emek vermeden yarismaya katilirsa ve birinci olursa hakkimi helal etmiyorum (nokta )

Son düzenleme:
Hakkımızda hayırlısı olsun canımBiz vicdanen rahatız

Size katılıyorum, bu kesinlikle vicdan meselesi. Benden yana da helal değil hakkım. Fotoğraf çekeceğim diye gazdaki yemeğin buharı yüzünden kameram arada sisli çekiyor, millet sanıyor ki hava bulutlu
Hele bana yardımcı olacak tek kişi bile yok, bari patatesimi soyan olsaydı. Sırf bu nedenle hafta içi yapamadım ya yetişmez diye

Kesinlikle çıkıyor, ablamın severek aldığı botu çok beğenmiştim. Israr kıyamet elinden aldim sonrada botum çalındı. Ona yenisini almak zorunda kaldım

Allah büyük lunyam.istersek 100 kere yarismaya katılıp kazanamayalim.kul hakkına girmekten daha büyük birsey yok.insallah böyle birsey yapan olmaz :)))

Vallahi benim baklavaya bin basar nevrosum hem baklava dediginde biraz üstü kızarmış olmali bence.üstü beyaz beyaz duran baklavayi ben pek sevmiyorum. rabia01 bu muydu yavrum yanik dedigin
Yanık yanık diye dolandığı baklavam bu işte canımFırınım bozulmuş artık 15 yıllık fırınHer tarafını aynı pişirmiyor

Sağol canımSen de mi yanık olduğunu düşünüyorsun
Hayir hayir kesinlikle nevrosum,bu baklava asla yanık degil,baklava dediginin ustu biraz kizarmis olmali bence.bu bile o kadar kizarik degil.yanik derken yanık baklavani bile yerim senin demek istemistim bitanem

Hayir hayir kesinlikle nevrosum,bu baklava asla yanık degil,baklava dediginin ustu biraz kizarmis olmali bence.bu bile o kadar kizarik degil.yanik derken yanık baklavani bile yerim senin demek istemistim bitanem
Şaka yapıyorum canım çok sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…