Karşı cins yakın arkadaş

nilsu06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2023
6
-3
25
Karşı cins arkadaşım ile hemen hemen her gün konuşuyoruz kendisi nişanlı ama biz 4 senelik arkadaşız 4 senedir her gün konuşuyoruz arda konuşmadığımız zamanlar oluyor ama çoğunlukla konuşuyoruz nişanlının haberi var mı her gün konuşmamız sorun oluyor mu diye sordum evet haberi var ama sorun değil biz seninle yakın arkadaşız diyor bana kendisine karşı duygusal bir şey hissetmiyorum ama yine de kafam çok karışık

Karşı cins arkadaşım ile hemen hemen her gün konuşuyoruz kendisi nişanlı ama biz 4 senelik arkadaşız 4 senedir her gün konuşuyoruz arda konuşmadığımız zamanlar oluyor ama çoğunlukla konuşuyoruz nişanlının haberi var mı her gün konuşmamız sorun oluyor mu diye sordum evet haberi var ama sorun değil biz seninle yakın arkadaşız diyor bana kendisine karşı duygusal bir şey hissetmiyorum ama yine de kafam çok karışık

Nişanlısıyla tanışmadın mı? Sanal bir arkadaşlığınız mı var?

Biz üniversiteden arkadaşız askerliğini benim yaşadığım şehirde yaptı ama nişana davet etmedi o yüzden de tanışamadık

1950'li yıllarda yaşamıyoruz, senin bu kişi yakın arkadaşınsa senin de kızla tanışmak istemen gerekirdi. Bu adamında tanıştırması gerekirdi. Yakın arkadaşlık böyle bir şey. İnsan yakın arkadaşının sevgilisini merak eder, tanışmak, konuşmak ister.

Kiskanmis olabilir misin ? Nişanlısının da haberi yok büyük ihtimalle. Vakit geçiriyor. Yoksa tanistirirdi.

1950'li yıllarda yaşamıyoruz, senin bu kişi yakın arkadaşınsa senin de kızla tanışmak istemen gerekirdi. Bu adamında tanıştırması gerekirdi. Yakın arkadaşlık böyle bir şey. İnsan yakın arkadaşının sevgilisini merak eder, tanışmak, konuşmak ister.
Ben zaten tanışmak istiyorum bunu kendisine söyledim yaşadığım şehre gelin bende tanışayım kendisi ile dedim geliriz tanışırsınız dedi bende tamam dedim her fırsatta bu dile getirdim ben

Ben zaten tanışmak istiyorum bunu kendisine söyledim yaşadığım şehre gelin bende tanışayım kendisi ile dedim geliriz tanışırsınız dedi bende tamam dedim her fırsatta bu dile getirdim ben

Çok saçma yani bu böyle bir arkadaşlık. Yakın arkadaş değilsiniz. Belliki öyle yüzeysel konuşuyorsunuz. Birde şu var, yok mu kızın sosyal medya hesabı, ordan eklersin, takipleşirsin, bir paylaşımın, iletişimin olur. Bu yazdığın bahane olmuş.

İçin rahat etmiyorsa bu arkadaşınla arana mesafe koy. Sonuçta ilişkisi olan birisi. Sakın gidip darlayıp benden nişanlının haberi var mı, yoksa konuşmayalım şeyler yazıp dram yaratıp, ortalığı karıştırma.

Kafan neden karışık? Kendine saygısı olan biri olarak mesafeni koymalısın. İnsan yeri geliyor kendi eşiyle hergün konuşmak istemiyor, bu ne gereksiz samimiyet?

X