Karşısında, ufo gören masum köylü gibi kaldığım konu için yardım

Evet, üzerime denemem gerekiyor ki daha sağlıklı mukayese edebileyim. Doğru.
Zaten bakınca doğrudan hiçbirini yakıştıramıyorum kendime, bakar bakmaz.
Ağır bir şey bakacağım bu kez, bi şaşırtmak istiyorum kendimin dışına bir tutam çıkıp.
Mor/mürdüm, kendime hiç yakıştıramadığım renklerden biri.
Yeşillerden gitsem daha gönlüme-gözüme uyacak. Ama siyahtan sonra çoğu kişinin ilk tercihi parlament mavi ve zümrüt yeşil değil midir?

Pullu mümkün değil giyemem zaten.
Siyaha alıştığın için olabilir mi :) renk yakıştıramaman :) çok şade ama çok ağır abiyeler oluyor , ama gezmek dolaşmak lazım illa ki :/

Kırmızı da güzel olur .. korse elbiseden sonra alırsın .. beni çok sıkıyor daralıyorum üstümde elbise yok da sanki Korseyle dışarı çıkmışım gibi hissediyorum :) ama abiye altına güzel oluyor , arkadaşın tavsiyesi süper

Yeşilin duruşu hoş ama üst bedenim o şekilde durur mu bilemedim. Göğüslere destek lazım :)))
Ya da etek kısmı aynı kalsa bel ve aşağısı, üstü değiştirsem, boyundan bağlamalı hale getirsem bir tutam. :KK64:
Renk ve kumaşın duruşu gerçekten hoşmuş yeşilin. Korse de baya iyi; o askılar nasıl gizlenir acaba :/
.

Tarz olarak bakarsın kendine göre işte :)
Ama eğer niyet ettiysen çok tepkili yaklaşma, güzel şeyler çıkıyor.
Askılar tamamen çıkıyor, ben askısızda kullandım, bir sıkıntısı Yok.
Yani korse rahatsızlığı dışında bir sıkıntısı Yok :)

2 gune kiyafet yetismez ki. Tadilati suyu buyu 2 gunden uzun surer hazir bir elbise alsaniz bile. Zor is.

Diger kisimlara gelirsek. Tarzimdan odun vermem. Uzun elbise zaten sevmem. Gider alirim minimi gecerim.

Yetişmediğinden zaten potluk ve boyundaki ayarsızlıklarla giymek zorunda kaldığım oldu. Rezillikti.

[img][1][1].jpg
[img][1][1].jpg
diktireceksen bu tarz modeller sana gider diye düşünüyorum. saçların kısa boynun güzel durur. küpe ile şık olur.

Ben milletin tatil fotolarinizi bakıyorum, Alaçatı'da pahalli ve tarz beachlerde,5 yıldızlı otellerde, ellerinde alkollü kokteyller her an çeşit çeşit kıyafetle...
Kendime bakıyorum sırtımda sırt çantam, yanımda çok yildizli cadirim... Çadırımin içi kum dolu :) denizden çıkıp yikanmadan zaman geçirmekten saçlarım olmuş düğüm düğüm, üstümde çantaya sığacak iki kıyafeti döndür döndür giyin, çok kalacaksam ara sıra beyaz sabunla yıka :temizlik: mojitalar falan nerede, ya tekelden şişe Bomonti bira, az romantik takilacaksam bir şişe şarap ya da yan komşum paylasirsa rakı balık :21:
Hiç de diğerlerine ozenmiyorum çünkü bu benim.
Beni mutlu eden şey bu doğal,paspal ve özgür olmak ...
Hatta tam tersi o kadar şık Şıkıdım insanların gerçekten benim kadar keyifli zaman geçirdiğini düşünmüyorum.
O yüzden sana 'yalnız değilsin' demek istiyorum.
Öz ablamın düğün gününde giyindigim kıyafeti bir gun önce tamamlamistim:süslü:
Ayrıca kimsenin dugununde de abiye giymek istemem. Abiye ne ya? Zaten bir ton masraf yapıyorum iki insan evlenecek diye (bana neyse) hala daha neden bir daha giyinmeyeceğim saçma kıyafetlere birkaç yüz lira para ödeyeyim ki?
Siz de, madem öyle bir ricada bulunmuşlar ve kırmayacaksiniz...o zaman pinterestte dolasin, uygun anahtar kelimeleri gire gire...zaten bir süre sonra panonuz hoşunuza giden şeylerle dolu olur, az çok ne istediğinizi bulursunuz . anneniz gibi bu tarz işlerden anlayan biriyle de çıkıp o tarzlara yakın bir abiye bulursunuz
Şimdiden kolay gelsin

Annemler kafamı daha çok karıştırıyor maalesef.
Oldu-olmadı-o dümdüz diyerek... Açıkçası istediğim, biraz kendi sadeliğimi taşıyarak farklı bi şeyler yakalamak ve şık olmak. Tüm eski çevrem de bu düğünde olacak, aralarından koşarak kaçtığım çevrem; "Ay iyice kendini bırakmış, giyinmeyi unutmuş" tarzı bir izlenim edinmelerini istemiyorum. Cidden bu dert olmazdı ama oluyor şu an, fotoğraflara dönüp baktığında çocuğum "Anne çok güzelmişsin" desin istiyorum onların arasında. Güçlü ve doğru bir giyimde olmam gerektiğini hissediyorum istemsizce ve bunu şu bilgisizlikle yapamayacağımı da düşünüyorum.

Koyu yeşil, ip askılı, v yaka üst bedeni tam oturan, alt tarafı bol paça bi tulum. Ten rengi ya da siyah tek bant ayakkabı, havalı bi fön, toprak tonlarında makyaj. Bence hem sade, hem şık olurdunuz.

Tulum bana olmaz. Vücuduma kesinlikle gitmiyor tulum bundan eminim.

Koyu yeşil, ip askılı, v yaka üst bedeni tam oturan, alt tarafı bol paça bi tulum. Ten rengi ya da siyah tek bant ayakkabı, havalı bi fön, toprak tonlarında makyaj. Bence hem sade, hem şık olurdunuz.
Tulum Benim korkulu rüyam , tulum giydiğimde hiç olmadığı kadar tuvaletim gelir :KK48: o yüzden 2 kere giymişimdir tövbeliyim :KK45:

askilari omuza dusen gerdan acik v yaka uzun bir elbise sana cok yakisir. bakindim bulamadim..
sana yakistiracagim renkte mavi olabilir parlament mavi gibi.

Gangsta, neden çıkıp abiye reyonlarina göz gezdirmiyorsun? Hemen şimdi :) bebisini eşine pasla ,hem bir hava al hem de ihtiyaçlarını karşıla .yanına da bu işlerden anlayan bir yakınını yada arkadaşını aldın mı tamamdır .bu kadar sikilmana gerek yok .istemediğin kadar çok seçenek var .uzunları tercih etmeni öneririm .
Yakında bizim de birkaç düğünümüz var ,ben hala boş boş dolanıyorum ama kafamda bişeyler şekillendi. Sen de çık bi gez fikir olsun .hatta bolca dene

Abiye denince aklına şıkır şıkır şeyler gelmesin Gangsta :)
Çok şık uçuş uçuş elbiseler var, hiç gereksiz abartıya düşmeden seçim yapmalısın. İçinde mutsuz olduğun bir elbiseyi giymen senin için de eziyet olmaz mı ?
Hangi renklerden hoşlanıyorsun bunu belirle sonra modeline karar verirsin.
images (1).jpeg
images (2).jpeg
images (3).jpeg

Bütçe halledilir; model seçebileyim yeter Noop.
Basenlerimi gizlemem lazım
Belimi vurgulamam lazım çünkü bi onun şekliyle kurtarıyorum.
Üst kolları biraz gizlemem lazım
Boyun yapım uzun
Böyle bi şey.

şu eklediğim yeşil modeli kollar hariç uyar o zaman sana..
ben beğendim sende beğen:))

Gangsta, neden çıkıp abiye reyonlarina göz gezdirmiyorsun? Hemen şimdi :) bebisini eşine pasla ,hem bir hava al hem de ihtiyaçlarını karşıla .yanına da bu işlerden anlayan bir yakınını yada arkadaşını aldın mı tamamdır .bu kadar sikilmana gerek yok .istemediğin kadar çok seçenek var .uzunları tercih etmeni öneririm .
Yakında bizim de birkaç düğünümüz var ,ben hala boş boş dolanıyorum ama kafamda bişeyler şekillendi. Sen de çık bi gez fikir olsun .hatta bolca dene

Öyle yapayım evet.
Anca pc başında bakıp "Bu olmaz, bu olmaz, bu hiç olmaz, bu yakışmaz" deyip duruyorum.
Gezip bire bir denemem gerekiyor kesinlikle. Doğru diyorsunuz; bir kişi daha dedi, resmen kafamda "Üzerinde dene" kısmını kapatmışım, açıldı.

Kuzu abiye soran herkese oleg cassini oneriyorum
Cook şık , ordan alinan bir abiye icinde kotu duracak kadin yoktur yeryuzunde

Sayfayı yıldızladım ve ilk sayfada siyah bi tane beğendim bile. :super: Ama siyah... Model olarak iyi. Biraz daha kazsam çıkacak gibi, teşekkür ederimmm ^_^

Yeşilin duruşu hoş ama üst bedenim o şekilde durur mu bilemedim. Göğüslere destek lazım :)))
Ya da etek kısmı aynı kalsa bel ve aşağısı, üstü değiştirsem, boyundan bağlamalı hale getirsem bir tutam. :KK64:
Renk ve kumaşın duruşu gerçekten hoşmuş yeşilin. Korse de baya iyi; o askılar nasıl gizlenir acaba :/

Kilolu sayılmam Bibi de, deforme oldum baya, sarkmalarım mevcuttur diyeyim.
Daha bakacağım zaten mecbur.
Hep aynı rezillik, içime sinmeme, eğreti his... Asabım bozuluyor valla.
Kilo olmadıktan sonra heryer bi şekilde saklanır :KK53:

X