Kaş, bıyık ne ile alıyorsunuz? Benim çok hızlı çıkıyor.

Begüm tüylerin ince ve açık renkse mesela orta koyu kumral gibiyse durum normal. Onlar çok ince ve hassas tüyler, kökten alman mümkün değil. Benimkiler beyaza yakın bir sarı mesela, asla kökten alınmıyorlar. Sadece kopuyorlar ve iki gün sonra dokunduğumda hissedebiliyorum.Ayva tüyleri böyledir.

Artık çıldıracak hale geldim. :mad:

Kaşlarım, bıyık yerim 3 gün temiz kalmıyor. Ağda yapıp, kalan kılları iple alıyorum. Çok hızlı uzuyorlar. Kökünden kılı aldığım halde neden böyle oluyor anlamıyorum. Yeşil, azulen ağda kullanıyorum.

Acaba nerde yanlış yapıyorum?
Ağda zamanla kararma ve sarkma yapar yüz için önermiyorlar aslında. ben iple alıyorum bazen sonrasında biraz pamukla limon suyu sürüyorum zarar verme ihtimali var illaki o yuzden sürekli surmuyorum zaten aşırı çıkmıyor bende. Kil köklerini zayıflatmak lazım ama sizin baya ugrastirdigi için imkanınız varsa epilasyon sizin için daha iyi olur diye düşünüyorum.

Birde bıyık kısmına sakın cımbız sürmeyin bı arkadaşım hızlı çıktığı için öyle yapiyordu daha belirgin ve sert çıkmaya başlamıştı

Benim de aynı 1 haftaya uzuyor. Ben bimin ağdasıyla alıyorum. Annemlerin anaevi bi yöntemi var rumi ayın son salı günü alırsan azalıyor ve en sonunda hiç çıkmıyor diyorlar 😂 denemedim ama annem yapmış çıkmıyor gerçekten diyor ilginç 😂

X