Kaş ekimi yaptiranlar

myshkn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2017
62
16
Merhabalar ben kaş ekimi yaptirmak istiyorum.Yaptiran varmi? Her doktor farkli birsey soyluyor kimseye guvenemiyorum.Gercekten yaptiran ve memnun kalan varmi kime yaptirdiniz ?

Arkadaşlar alttaki “ka ekimi” konusunda 10-11 sayfalarda uzun uzun anlatmışım yaşadıklarımı. Ayrıca aman yaptırmayın ben yaptırdım benim konumu okuyun (sonunda bunu da yaptırdım diye bir konu) diye bir link atmıştı biri ona da 3. Sayfada yorum yazmışım.
Şuan memnunum. Ama o zaman kıl tekniği ile boya yoktu. Yoksa tercih edebilirdim. Hiç kaşınız yoksa yaptırılabilir ama biraz varsa kıl tekniği derim.

Teşekkür ederim cevap için. Hazır burdayken doktorunun adınıda öğrenebilir miyim?! Diğer sayfayıda incelicem birazdan ama

en Atilla Kayaya yaptırdım. Diğerlerini bilemiyorum bu işi ilk yapan kişi diye biliyorum ama daha sonra yapanlar ondan daha iyiler midir bilemiylrum şuan. Ben yaptırdığımda bunu yapan yerler kişiler bu kadar yaygın değildi.
Benim önceki hali düşünüldüğünde çok çok memnunum. İyi ki yaptırmışım diyorum tabi doğal kadar mükemmel olması mümkün değil. Kaş kalemiyle araları düzeltiyorum tamamen çizme gibi durmuyor. En azından kaşın yok mu diyen yok.

Cevap içn çok teşekkür ederim. Son bi sorum var. Benim kaşlarım resimde görüldüğü üzere kavisten sonrası çok düşük. İfademi çok değiştiriyo. Ben sırf kavisten sonrasının üst kısmına ekim yaptırmak istiyorum. Kaş kaldırma vs diceksiniz biliyorum ama hepsi geçici çözümler olduğu için istemiyorum. Sizce buna değer mi peki Screenshot_2018-01-10-19-39-56-1-1.png ?! Yaptırmalı mıyım?! Fikirlerinizi merak ediyorum

Kesinlikle hayır. Kaşlarının şu hali bile güzel. O çileye değmez. Basit bir botox kaldırma ya da germe basit daha basit bir işlemle halledebilirsin. Az kalksa bile emin ol baya kalkık durur.

en Atilla Kayaya yaptırdım. Diğerlerini bilemiyorum bu işi ilk yapan kişi diye biliyorum ama daha sonra yapanlar ondan daha iyiler midir bilemiylrum şuan. Ben yaptırdığımda bunu yapan yerler kişiler bu kadar yaygın değildi.
Benim önceki hali düşünüldüğünde çok çok memnunum. İyi ki yaptırmışım diyorum tabi doğal kadar mükemmel olması mümkün değil. Kaş kalemiyle araları düzeltiyorum tamamen çizme gibi durmuyor. En azından kaşın yok mu diyen yok.

Merhaba, Önce ve sonra resimlerin varmi? Bende kas ektirmeyi cok istiyorum ama suan daha hicbir bilgim yok bu konuda. Yardimci olursan cok sevinirim☺

Kesinlikle hayır. Kaşlarının şu hali bile güzel. O çileye değmez. Basit bir botox kaldırma ya da germe basit daha basit bir işlemle halledebilirsin. Az kalksa bile emin ol baya kalkık durur.

Merhabalar,
sakıncası yok ise öncesi ve sonrası halini paylaşabilir misiniz ?
bende 4 yıl önce kıl tekniği yaptırdım kaşlarıma, 2 yıl sonra boyaları kırmızıya döndü ( kalitesiz boya kullanımından) , ben de mutsuz olmaya başladım haliyle.
şimdi kırmızı olan o boyaları yani kıl tekniği dövmelerini sildiriyorum picosil ( picosure ) yöntemi ile. ve bundan sonrası için kaşlarıma kıl ektirmeyi düşünüyorum. kıl tekniği yaptırırken tecrübe edenlere hiç danışmadan direk gidip yaptırdım. çok pişmanım. bunda da böyle geri dönüşü olmayan bir karar vermek istemiyorum. o yüzden yazacaklarınız düşünceleriniz çok önemli benim için.
teşekkür ediyorum.

Merhabalar,
sakıncası yok ise öncesi ve sonrası halini paylaşabilir misiniz ?
bende 4 yıl önce kıl tekniği yaptırdım kaşlarıma, 2 yıl sonra boyaları kırmızıya döndü ( kalitesiz boya kullanımından) , ben de mutsuz olmaya başladım haliyle.
şimdi kırmızı olan o boyaları yani kıl tekniği dövmelerini sildiriyorum picosil ( picosure ) yöntemi ile. ve bundan sonrası için kaşlarıma kıl ektirmeyi düşünüyorum. kıl tekniği yaptırırken tecrübe edenlere hiç danışmadan direk gidip yaptırdım. çok pişmanım. bunda da böyle geri dönüşü olmayan bir karar vermek istemiyorum. o yüzden yazacaklarınız düşünceleriniz çok önemli benim için.
teşekkür ediyorum.
Merhaba önerim değil ama asla önünden bile geçmemenizi tavsiye edeceğim klinik transmed! Hatalı ve berbat bir kaş ekimi yaptılar iki yılda istediğiniz gibi olur ancak dediler ekimden üç yıl sonra gidip kliniğin sahibi dr Melike Külahçı ya sorunu gösterdim ‘ evet şurda şurda birde burda çok basit hallederiz’ dedi dönüp gitti ( randevu saatinden yaklaşık 1.5 saat sonra geldi) ödeme için personele yönlendirdi ben şok oldum ! Öncelikle kadın doktor olduğu için çok mutlu olmuştum gerçekten de sorunu görür görmez anladı fakat kendi kliniklerinden kaynaklanan hata İçin benden para talep etmesi beni şok etti! Zamanında en yüksek rakamı nakit ödediğimi 1 lira indirim yapılmadığını ve hataları için tekrar ödeme yapmayacağımı söylediğimde bir kahkaha fırlattı ve 5 yıl önce ödediğim rakamı ( ki bu kendi belirledikleri ve piyasanın en yüksek rakamıydı) küçümseyerek benimle ve ödediğim parayla dalga geçti ‘o beş sene önceydi...’ diye... evet ama ekmeyi beceremedğiniz kaşlar 5 yılda hiçbir düzelme göstermediler ! Kısacası mağdur ettiler paramla ve artık pahalı yer kalitelidir gibi bir söyleme asla inanmıyorum . Kaşlarımın biri uzun biri kısa kimi yerleri sık kimi yerleri seyrek kuaförler bile tuhaf olduğunu söylüyor! Olurda kaş ekimine karar verirseniz dr Melike külahçi dr Emirali Hamiloğlu nun ismini gördüğünüz yerde kaçın derim bu kliniğe bedava işlem yapsalar bile gidilmez sağlam olanı da bozarlar !

Merhaba kızlar ben 5 yıl önce yaptırdım ve çok kötü bir tecrübe oldu biri kısa biri uzun yer yer seyrek yer yer gür ... klinikle ilgili bu tabii ki ekimi yapan doktorda klinikte çok önemli ben transmed klinikte yaptırdım Levent te ve zamanının en pahalı ekim merkeziydi mi kere olsun tam olsun dedim bin pişman oldum! Kaşlarım hala ince kalın olmadı bana 6 ay 1 yıl 2 yıl sonra kalınlaşacak diyerek başlarından atmışlar meğer tamam tabii ki bu süreler doğru fakat ekimi istediğim kalınlıkta yapmamışlar yani en baştan ekimin nasıl yapıldığı önemli sonradan kendiliğinden çıkmıyor ne ektiyse onu biçiyoruz! 3 yıl bekledim ve çok mutsuzdum transmed kliniği arayıp sahibi Dr Melike külahçı yla randevu ayarladım kendisi randevu saatinden 1.5 saat sonra geldi ve “eveet şurda şurda birazda burda sıkıntı var” dedi
Bende “istediğim kalınlıkta olmadı” dedim ve kendisi “yok kalınlığı iyi gerek yok” dedi
-Kaş ekimi için gelip para ödeyen benim ve istediğim kalın bir kaş! Siz nasıl karar veriyorsunuz??-
Neyse bunu söyledi ayaküstü ve fiyat çıkardı ben inanamadım!Zamanında ödediğim paranın karşılığını alamadığımı söylediğimde o zaman ödediğim parayı küçümsedi çirkin bir kahkaha attı dalga geçti resmennn!! (Rakam kendi belirledikleri rakamdı ve nakit ödediğim halde 1 lira dahi indirim yapmadılar!) Kendi hatalarını telafi etmek için extra para istediler ki ben birde onların işlerini yapamamaları yüzünden aynı zorlu süreçten geçmek zorunda kalıcam!! Tabii ki kabul etmedim ama hiçbir zamanda kaşlarımdan memnun olmadım üzerinden 2 yıl daha geçti ve şikayet yazdım internete bu şikayet önce firmaya iletildiği için beni hemen aradılar ve şikayeti geri çekmemi isteyip davet ettiler kliniğe sorunu çözmek için. Bende aynı şeyleri yaşamak istemediğimi ve tekrar para talep edip kötü davranacaklarsa boşuna beni çağırmamalarını söyledim tabii ki asla dediler gittim ve tekrar para talep edildi!!! Siz Kaş dizaynı istiyorsunuz denilerek ... Dr Emirali Hamiloğlu sizin hayalinizdeki Kaş olamaz derken ( ben asla bir Kaş hayalimden bahsetmedim kendisi konuyu abarttığımı vurgulamaya çalışıyor!) 10 dakika sonra bu yeni bir Kaş dizaynı ve şu kadar ödemelisiniz dedi! Madem böyle birşey mümkün değil istediğiniz parayı ödediğimde nasıl yapacaksınız ? Bana aynen şu cümleyi kurdu ; “Allah bile eşit ve düzgün yapamamış biz nasıl yapalım!” para verince ne oluyorda yapıyorlar yada yapamayıp insanları kandırıyorlar mı bilemiyorum artık... Ben 5 yıl öncede aynı şeyi istemiştim bugünde aynı şeyi istiyorum... kısacası mağdur oldum paramın karşılığını alamadım çirkin davranışlarından para tutkularından bir kadın doktorun hemcinsine davranışlarından nefret ettim! Bir erkek doktorunda kliniğin hatası yüzünden extra para ödemeyi kabul etmeyen hastasına tavır ve davranışlarından nefret ettim! Kaş ektirip memnun olan var mı bilmiyorum şunu söyleyebilirim içinize sinmeyen ufacık birşey varsa bile parayı ödemiş olsanız bile geri almayı talep edin ve vazgeçin ! Sonrasında daha büyük sorun yaşamamak için... zamanında ödediğim para çöp oldu sizinki olmasın umarım herkesin kaşları içine sinecek şekilde yapılır ve doğru yeri bulursunuz....

Cevap içn çok teşekkür ederim. Son bi sorum var. Benim kaşlarım resimde görüldüğü üzere kavisten sonrası çok düşük. İfademi çok değiştiriyo. Ben sırf kavisten sonrasının üst kısmına ekim yaptırmak istiyorum. Kaş kaldırma vs diceksiniz biliyorum ama hepsi geçici çözümler olduğu için istemiyorum. Sizce buna değer mi pekiEki Görüntüle 2092047 ?! Yaptırmalı mıyım?! Fikirlerinizi merak ediyorum
Merhaba ekim yaptırdınız mı ?

X