Kas gelistirme - 30 dakika

Yeni kis programi,
Salona gidemedigim zamanlarda evde yapmak icin full body,

elastik bant ve de mat gerekli.

Ust beden ve alt beden seklinde gruplayip super set gibi yapicam

Lateral walk (popo, bacak)
Deadlift (popo)
Romanian Squat (bacak)
Lateral Squat To Cross-Body Row (bacak, popo, omuz)
Banded Glute Bridge With Hip Abduction (popo)

Side Plank High pull (karin, omuz)
Standing Banded Triceps Extension (arka kol)
Bicep curl (on kol)
Push up (elatiksiz) (gogus)
pull up (bunu da elastik olmayan bantla yapicam ins) (sirt)

cogunu suradan caldim: Sculpt Your Entire Body Anywhere With This 15-Minute Mini Band Workout

Kas kazanmak ne kadar zor, proteini tutturamiyorum sanırım. Hem kilo vermeye çalışıp, hem kaslanmaya calismak pek tutmayacak gibi.

60 kg ye düşüp, kilo verme isini rafa kaldirip kas işine agirlik versem daha iyi olur gibi.

Guncel kilom 60.7.cok yavas veriyorum, 60a dusmem 1 ayi bulabilir.

Agirlik artirmayacagim bu donemde.
Hem kilo almaya çalışıp hem katlanmak hacim kazanmak istiyorum bu mümkün müdür 🥲

Hem kilo almaya çalışıp hem katlanmak hacim kazanmak istiyorum bu mümkün müdür 🥲

Benim esim de kilo almaya calisiyor. Duzenli gyme gittiginde cok guzel kilo aliyor, kas olarak col da yakisiyor.

Neden olmasin.
Ama bol proteinli kalorisi de yogun bir diyet takip etmek gerek. Imkan varsa salona gidin bence. Kisa surede olmaz cunku, duzenli olmak lazim.

Benim esim de kilo almaya calisiyor. Duzenli gyme gittiginde cok guzel kilo aliyor, kas olarak col da yakisiyor.

Neden olmasin.
Ama bol proteinli kalorisi de yogun bir diyet takip etmek gerek. Imkan varsa salona gidin bence. Kisa surede olmaz cunku, duzenli olmak lazim.
Evet salona yazılacağım zaten. Düzenli gitmeyi düşünüyorum.2-3 ayda gözle görülür bir fark olur mu acaba

Evet salona yazılacağım zaten. Düzenli gitmeyi düşünüyorum.2-3 ayda gözle görülür bir fark olur mu acaba

Olur olur ,
Sadece sorunlu bolgelerde gelisim cok daha gec oluyor.
Ornegin bende kollar hemen gelisiyor ama gogus ve sirt bolgesinin gelisimi cok yavas.
Bende yag da kalca bolgesinde toplanmis durumda, ama yine de en son orasi eriyor🥲

Ben su aralar spora ara verdim, korona carpti sagolsun, biraz enerjimi toplayinca hafiften baslayacagim, zaten bir sure sonra spor yapmayi kendiniz istiyorsunuz.

Olur olur ,
Sadece sorunlu bolgelerde gelisim cok daha gec oluyor.
Ornegin bende kollar hemen gelisiyor ama gogus ve sirt bolgesinin gelisimi cok yavas.
Bende yag da kalca bolgesinde toplanmis durumda, ama yine de en son orasi eriyor🥲

Ben su aralar spora ara verdim, korona carpti sagolsun, biraz enerjimi toplayinca hafiften baslayacagim, zaten bir sure sonra spor yapmayi kendiniz istiyorsunuz.
Benim kol bacak kalça göğüs her yer çöp gibi. Bir gram et yok 🥺🥺

411CAF9E-0E28-4DC2-AAFF-2899FB87B894.jpeg 0E9BDE58-3A6F-4195-B184-3CE900EA1FFE.jpeg

Tebrik ederim. Benim benimde sizinkine benzer. Alt göbeğim biraz daha büyük bacaklarım daha önce sadece..göbek çevrem 80 civarı belim 60-70
.sizin bel ve alt karin biraz daha önce sanırım..

Gebelik ile. Gitmeyen karnım ikiye katlandı. Sanırım şeker göbeği benim ki. Asla.rejim yapmadım.. diyetsiz 85 den 58 .. 58 den 54 indim. Yürüyüş. Zumba fitnes ile.
Takip ettiklerim growinganna ve 50 günlük epos serisi ..tam uygulamadım. Bacak ve popo eş geçtim. Hata yapmışım. Alt karin 8cin basen çalış.aliyim saniri.m. şuan
Chole ting yapıyorum.

Tebrik ederim. Benim benimde sizinkine benzer. Alt göbeğim biraz daha büyük bacaklarım daha önce sadece..göbek çevrem 80 civarı belim 60-70
.sizin bel ve alt karin biraz daha önce sanırım..

Uzun zamandir olcmedim, olceyim ben de bir Ara

Guncel olcumumu yazayim,

Uzun yaz tatili arasindan sonra spora geri basladim, eski agirliklara henuz donemedim.

Kilo
63.6

Yag orani
%29.1
18.5 kg

Kas
42.8 kg

Vucut sivisi
30.5 kg

Bmi
25.8

X