Göz Makyajı KAŞ KONTÜRÜ YAPTIRDIM

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Rline

Guru
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2012
2.203
193
arkadaşlar merhaba ben tam tamına 1200 tlye kalıcı kaş yaptırdım ve gerçekten pişmanım kesinlikle kaşlarınızı doğal yöntemlerle çoğaltın ya da boyayarak doldurun gittiğimde ilk seansta kaşımı o kadar kalınlaştırdı ki erkek arkadaşım,ailem remzi abi demeye başladılar ertesi gün tekrar sildirmeye gittim bazı kısımlarını asidik bir karışımla sildiler ve bu güneşte iz kaldı ikinci seansta takip ederek yaptırdım bu seferde kaş başlangıcımı çok aşağıdan aldıkları için ifadem sertleşti o kısımlarıda tekrar sildirmem :KK12:lazım. hem param gitti hem lekeli ve manasız bir kaşım oldu aman diyim yaptırmadan önce düşünün

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalıcı kaş çok ciddi ve profosyonellik isteyen bir konudur...kaş yüzümüzdeki ifadeyi belirler.dikkatli olmak lazım.

Ben kalemle dolduruyorum. Valla bu kalici kaş olayini seviyorum ama cesaret edemiyorum cunku herkes gozunun ustunde sülük var gibi dolasiyor. Dun gordum. Kadinin saclari sapsari, kaslar upuzun simsiyah valla uzayli gibi geziyordu.

benim de kaslarim igrenc oldu :KK43: o dedigin asidik karisim aci veriyor mu? ve nasil uygulaniyor? kaslarima zarar verir miß biraz bilgi verir miisn cok kötüyüm su an :KK43:

X