Kalıcı Makyaj Uygulamaları MİCROBLADİNG TUĞBA YALÇIN STÜDYO SAKIN YAPTIRMAYIN.

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

Derya Catalkaya

Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2022
1
0
45
Merhaba arkadaşlar bu şikayeti yazma sebebim mağduriyetimin boyutlarını görmenizdir... Bir anlık yanlış verilmiş karar ile psikolojim ne kadar bozuldu biraz uzun olacak ama lütfi okuyun ve ders alın lütfen.!
Tuğba yalçın studio ya evim çok yakın olduğu için ara sıra fön çektirmeye ve düzenli keratin botox yaptırmaya giderdim ve memnundum...
15.10.2021 tarihinde saçlarıma açma boyama, sombre ve keratin botox işlemi yaptırmak için Tuğba yalçın studio ya gittim.
İşlemin bekleme süresinde sigara molası için bahçeye çıktım.
Tuğba hanım da boştu ve bir masada oturuyordu laf lafı açarken konu kaşlara geldi.
Kaşlarımı yapabileceğini ve bana Çok yakışacağını İşte gerçek kaş kılımızın renginde ve inceliğinde yaptıklarını Altın Oran ölçü alıp o şekilde yaptıklarını vs hepsini detaylı anlattı.
Ve Şansıma şu an boş olduğunu saçımı Beklerken beni hemen microblaiding için alabileceğini söyledi. (normalde hep doluymuş)
Ve o kadar hızlı konuşup ikna ediyorki Keşke kabul etmeseydim Allahım.
(Ben kaşlarımı daha önce bir bir buçuk yıl aralıklarla, gerçek bir sanatçı olan Pinkart beauty Center da Gülay Öztürk hanımefendiye kaşlarımı yaptırdım ve çok çok memnundum. Fakat şöyle bir problem vardı, yeri evime çok uzak olduğu için ve ben hafta sonu dahil çok yoğun çalıştığım için randevuları ayarlamak çok çok zor oluyordu. Ve tekrar kaşımı yaptırma zamanı gelmişti.)
Memnun olduğum bir yer varken neden böyle bir aptallık yaptım bilmiyorum...
Hızlıca Instagram'da dolaştım işte ödüllü kaş tasarımcısı resimleri, gelen giden müşterilerin videoları cazip geldi sanırım bir anda karar verdim.
Fakat Resmen kabusun içine düştüm!
Tuğba hanımın böyle bir hata yapacağını hiç düşünmemiştim çünkü kendisini sosyal medyadan tanıttığı haliyle bu işte bir numara ve ödüllü bir kaş tasarımcısıydı!
Kaşım yapıldı fakat önce cetvelsiz kalemle çizdi
Zaten kaşlarım şekil olarak düzgün olduğu için üst kıvrımlarda boşlukları doldurulacaktı, kaşa olduğundan çok farklı bir tasarım yapılmayacaktı.
Bitince bir boya sürdüler kalktığımda Rengi falan görmüyorum Çünkü siyah kaplı o boya biraz bekleyince silinecekti ve sürprizz diyecekler harika kaşlarımı görecektim.
Neyse boya silindi ben şokk! Simsiyah ve kalın ama en önemlisi sağ ve sol kaş üst kıvrımlar birbirinden tamamen farklıydı, Biri tam köşeli biri deve hörgücü gibi çıkık yuvarlak.
Ayyy nasıl bir şey oldu bu Tuğba hanım olmadı dediğimde
"Iyileşme sürecinden sonra bakarız daha kabuklanıp kabuklar kalkacak renk değişecek beğenmediğin yer varsa düzeltiriz dedi.
Ve hızlıca başından savdı. Sonra bir daha görmedim.
(Bu arada saçım boyanıyor, sombre yapılıyor ve yıpranma için enzo keratine ikna ettiler, çünkü iş yerine giderken fön çekmene gerek kalmaz ve çok güzel bakım yapar, keratin botokstan daha iyi ve kaliteli dediler 5-10 gün sonra ya Enzo için randevu verdiler. Halbuki ben keratin nem botokstan çok memnun iken Enzo yüksek ısı presle saçlarımı tamamen yaktı. Düz ama çatır çutur bir şey nem falan yok kurtarmak için saçıma yaptırmadığım bakım kalmadı bu olay da ayrı bir hikaye)
Kaşlarımın İyileşme süreci geçti kabuklar döküldü ve aman Allah'ım Halim Berbat.
Bir de çok yoğunum insanlarla iç içeyim, Yurtiçi yurt dışı seyahatlerim var.
Deve hörgücü gibi olan kaşımı her gün fondötenle ince fırçayla üzerinden geçip Kamufle etmeye çalışıyorum.
Bir gün pes ettim kahkül kestim, Bergen gibi bir gözümü kahkülle kapatıp geziyorum, ( Normalde hayatımda hiç kahkül kestirmedim nefret ederim aslında)
Zamanı geldiğinde tekrar gittim, kaşımın bir tarafı köşeli diğer tarafı bildiğiniz yusyuvarlak hatlı
Ve rengi açılmadı dediğimde (ki zaten görüyor) bunda hiçbir şey yok benim boyam kaliteli kahverengiydi Senin Tenin ile ilgili olabilir belki, ve daha yeni, açılır bu renk dedi.
Yuvarlak olanı diğerine ben uydururum, onu da köşeli yaparım dedi ve 2. Seans rötuş işlemine geçtik.
Ama Geçmez olaydım...
Düzelttiği taraf Diğer taraftan o kadar yüksekte ki inanamazsınız
Eğer buraya video yüklenebiliyorsa video yükleyeceğim fotoğraf yükleniyor sa fotoğraf yükleyeceğim.
Bu arada benim psikolojim bozuldu... Saçlarımı kaşımı yaptırdığım ilk gün kahverengiye boyatıp sonra sombre yaptırmıştım. Tenimle uyumlu olarak. Ve bunun için bile bir ton para vermiştim onlara.
Kaş içinde ayrı tabi.
Aradan 4 ay geçti kaşlarda hiçbir açılma yok ve yamuk, sağ Kaş füze gibi yukarı kadar taşırılmış.
Hemen başka bir yerde solüsyonla silme işlemine geçtim. Bu iş oldukça pahalı Ve inanılmaz sancılı acılı bir işlem.
Işlemi yaptırdığım yer oldukça kaliteli ve işinde uzman bir yer.
1 seansta gözle görülür hiçbir açılma olmadı
Ve çılgınlar gibi canım yanıyor
Aradan 2 ay geçti ikinci solüsyonla açma işlemi.
Şu an 10 gün oldu ve hala hiçbir açılma yok gerçekten Çıldırmak üzereyim
1. Hem aynaya baktığımda yüzümden nefret ettim
2. Çok şiddetli Acılar Çektim,
3. Hem o kadar çok zaman ve para kaybettim
4. Uykularım bozuldu sinirlerim bozuldu

Şimdi diyeceksiniz ki neden Tuğba Hanım'a tekrar gitmediniz düzeltmesi için.?
Profesyonel birisi
1. Birinci Gittiğimde memnuniyetsizliğimi söylediğimde
Geçer geçer deyip beni başından savmazdı.
2. İkinci gittiğimde ben bunu düzeltirim deyip daha da berbat edip işlemi derinin alt tabakalarına kadar işlemezdi Hem de berbat bir boyayla!
Silen kişi Normalde bu kadar Derine inilmez ya dedi.
Kaliteli organik boya kullanılmazsa ve hata yapılırsa silmek 7-8 seansı bile bulabiliyor diyor
bir seans 1200 TL
Hadi parayı geçtim önemli değil diyelim, bu kadar iğneli sildirme işleminden kaşlarda tamamen kurtulma olmuyor ve iz kalıyor.
Allah'ım resmen Cehennem hayatı ve azabı yaşıyorum.
Abartıyorsunuz demeyin çünkü görsellik benim için çok önemli.
Kaş renginden dolayı Saçlarımı bile simsiyah boyattım.
Çok çok çok mutsuzum
Sakın ola Sakın ola bu Hata ya düşmeyin
Hakkımı helal etmiyorum (.)

Eklentiler

• 20220421_024250.jpg
    20220421_024250.jpg
    93,1 KB · Görüntüleme: 1.146
  • Screenshot_20220421-023538_Gallery.jpg
    Screenshot_20220421-023538_Gallery.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 1.132
  • 20220418_085147.jpg
    20220418_085147.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 1.114
  • 20220418_085134.jpg
    20220418_085134.jpg
    79,4 KB · Görüntüleme: 1.120
Merhaba arkadaşlar bu şikayeti yazma sebebim mağduriyetimin boyutlarını görmenizdir... Bir anlık yanlış verilmiş karar ile psikolojim ne kadar bozuldu biraz uzun olacak ama lütfi okuyun ve ders alın lütfen.!
Tuğba yalçın studio ya evim çok yakın olduğu için ara sıra fön çektirmeye ve düzenli keratin botox yaptırmaya giderdim ve memnundum...
15.10.2021 tarihinde saçlarıma açma boyama, sombre ve keratin botox işlemi yaptırmak için Tuğba yalçın studio ya gittim.
İşlemin bekleme süresinde sigara molası için bahçeye çıktım.
Tuğba hanım da boştu ve bir masada oturuyordu laf lafı açarken konu kaşlara geldi.
Kaşlarımı yapabileceğini ve bana Çok yakışacağını İşte gerçek kaş kılımızın renginde ve inceliğinde yaptıklarını Altın Oran ölçü alıp o şekilde yaptıklarını vs hepsini detaylı anlattı.
Ve Şansıma şu an boş olduğunu saçımı Beklerken beni hemen microblaiding için alabileceğini söyledi. (normalde hep doluymuş)
Ve o kadar hızlı konuşup ikna ediyorki Keşke kabul etmeseydim Allahım.
(Ben kaşlarımı daha önce bir bir buçuk yıl aralıklarla, gerçek bir sanatçı olan Pinkart beauty Center da Gülay Öztürk hanımefendiye kaşlarımı yaptırdım ve çok çok memnundum. Fakat şöyle bir problem vardı, yeri evime çok uzak olduğu için ve ben hafta sonu dahil çok yoğun çalıştığım için randevuları ayarlamak çok çok zor oluyordu. Ve tekrar kaşımı yaptırma zamanı gelmişti.)
Memnun olduğum bir yer varken neden böyle bir aptallık yaptım bilmiyorum...
Hızlıca Instagram'da dolaştım işte ödüllü kaş tasarımcısı resimleri, gelen giden müşterilerin videoları cazip geldi sanırım bir anda karar verdim.
Fakat Resmen kabusun içine düştüm!
Tuğba hanımın böyle bir hata yapacağını hiç düşünmemiştim çünkü kendisini sosyal medyadan tanıttığı haliyle bu işte bir numara ve ödüllü bir kaş tasarımcısıydı!
Kaşım yapıldı fakat önce cetvelsiz kalemle çizdi
Zaten kaşlarım şekil olarak düzgün olduğu için üst kıvrımlarda boşlukları doldurulacaktı, kaşa olduğundan çok farklı bir tasarım yapılmayacaktı.
Bitince bir boya sürdüler kalktığımda Rengi falan görmüyorum Çünkü siyah kaplı o boya biraz bekleyince silinecekti ve sürprizz diyecekler harika kaşlarımı görecektim.
Neyse boya silindi ben şokk! Simsiyah ve kalın ama en önemlisi sağ ve sol kaş üst kıvrımlar birbirinden tamamen farklıydı, Biri tam köşeli biri deve hörgücü gibi çıkık yuvarlak.
Ayyy nasıl bir şey oldu bu Tuğba hanım olmadı dediğimde
"Iyileşme sürecinden sonra bakarız daha kabuklanıp kabuklar kalkacak renk değişecek beğenmediğin yer varsa düzeltiriz dedi.
Ve hızlıca başından savdı. Sonra bir daha görmedim.
(Bu arada saçım boyanıyor, sombre yapılıyor ve yıpranma için enzo keratine ikna ettiler, çünkü iş yerine giderken fön çekmene gerek kalmaz ve çok güzel bakım yapar, keratin botokstan daha iyi ve kaliteli dediler 5-10 gün sonra ya Enzo için randevu verdiler. Halbuki ben keratin nem botokstan çok memnun iken Enzo yüksek ısı presle saçlarımı tamamen yaktı. Düz ama çatır çutur bir şey nem falan yok kurtarmak için saçıma yaptırmadığım bakım kalmadı bu olay da ayrı bir hikaye)
Kaşlarımın İyileşme süreci geçti kabuklar döküldü ve aman Allah'ım Halim Berbat.
Bir de çok yoğunum insanlarla iç içeyim, Yurtiçi yurt dışı seyahatlerim var.
Deve hörgücü gibi olan kaşımı her gün fondötenle ince fırçayla üzerinden geçip Kamufle etmeye çalışıyorum.
Bir gün pes ettim kahkül kestim, Bergen gibi bir gözümü kahkülle kapatıp geziyorum, ( Normalde hayatımda hiç kahkül kestirmedim nefret ederim aslında)
Zamanı geldiğinde tekrar gittim, kaşımın bir tarafı köşeli diğer tarafı bildiğiniz yusyuvarlak hatlı
Ve rengi açılmadı dediğimde (ki zaten görüyor) bunda hiçbir şey yok benim boyam kaliteli kahverengiydi Senin Tenin ile ilgili olabilir belki, ve daha yeni, açılır bu renk dedi.
Yuvarlak olanı diğerine ben uydururum, onu da köşeli yaparım dedi ve 2. Seans rötuş işlemine geçtik.
Ama Geçmez olaydım...
Düzelttiği taraf Diğer taraftan o kadar yüksekte ki inanamazsınız
Eğer buraya video yüklenebiliyorsa video yükleyeceğim fotoğraf yükleniyor sa fotoğraf yükleyeceğim.
Bu arada benim psikolojim bozuldu... Saçlarımı kaşımı yaptırdığım ilk gün kahverengiye boyatıp sonra sombre yaptırmıştım. Tenimle uyumlu olarak. Ve bunun için bile bir ton para vermiştim onlara.
Kaş içinde ayrı tabi.
Aradan 4 ay geçti kaşlarda hiçbir açılma yok ve yamuk, sağ Kaş füze gibi yukarı kadar taşırılmış.
Hemen başka bir yerde solüsyonla silme işlemine geçtim. Bu iş oldukça pahalı Ve inanılmaz sancılı acılı bir işlem.
Işlemi yaptırdığım yer oldukça kaliteli ve işinde uzman bir yer.
1 seansta gözle görülür hiçbir açılma olmadı
Ve çılgınlar gibi canım yanıyor
Aradan 2 ay geçti ikinci solüsyonla açma işlemi.
Şu an 10 gün oldu ve hala hiçbir açılma yok gerçekten Çıldırmak üzereyim
1. Hem aynaya baktığımda yüzümden nefret ettim
2. Çok şiddetli Acılar Çektim,
3. Hem o kadar çok zaman ve para kaybettim
4. Uykularım bozuldu sinirlerim bozuldu

Şimdi diyeceksiniz ki neden Tuğba Hanım'a tekrar gitmediniz düzeltmesi için.?
Profesyonel birisi
1. Birinci Gittiğimde memnuniyetsizliğimi söylediğimde
Geçer geçer deyip beni başından savmazdı.
2. İkinci gittiğimde ben bunu düzeltirim deyip daha da berbat edip işlemi derinin alt tabakalarına kadar işlemezdi Hem de berbat bir boyayla!
Silen kişi Normalde bu kadar Derine inilmez ya dedi.
Kaliteli organik boya kullanılmazsa ve hata yapılırsa silmek 7-8 seansı bile bulabiliyor diyor
bir seans 1200 TL
Hadi parayı geçtim önemli değil diyelim, bu kadar iğneli sildirme işleminden kaşlarda tamamen kurtulma olmuyor ve iz kalıyor.
Allah'ım resmen Cehennem hayatı ve azabı yaşıyorum.
Abartıyorsunuz demeyin çünkü görsellik benim için çok önemli.
Kaş renginden dolayı Saçlarımı bile simsiyah boyattım.
Çok çok çok mutsuzum
Sakın ola Sakın ola bu Hata ya düşmeyin
Hakkımı helal etmiyorum (.)
Geçmiş olsunn vala kas da önemli düzelir insallah

Mesajınızı kusura bakmayın gülerek okudum çok tatlı bir bayansınız ve kaşlarınız çok güzelmiş gerçekten mahvetmişler çok siyah olmuş bende yaptırmak istiyordum vazgeçtim. Umarım en kısa zamanda o gülen yüzünüz tekrar güler :KK15:

düzeltebildinizmi ? '' Kaşım yapıldı fakat önce cetvelsiz kalemle çizdi '' dediğiniz nokta önemli bu olmaz hele kalıcı işlemde kendilerine güveniyorlarya ben altın oran kaş aldırıyorum sözde instagram ünlüsü birine gittim çizmedi şuan biri yukarıda uzayıp dolmalarıda uzun sürüyor

Epey kalın ve doğal görünmüyor çok güzel bir kadınsın neden böyle bir müdahaleye gerek gördünüz anlamadım, güzellik uzmanın paraya ihtiyacı varmış herhalde yeni almış evin,borçların ödeme vakti gelmiş,geleni gideni mağdur ediyor

X