kaş konturunden kurtulmak

lulamaee

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2013
111
82
Merhaba ben dün kaşıma microblading yaptırdım fakat çok pişman oldum aşırı koyu ve keskin geldi ağladım kahroldum.googla girdim burada da bu dertten muzdarip olanlar olduğunu gördüm belki birine faydası olur diye konu açmak istedim.
Yapan kişi bana 3 gün su değmiycek demişti. pişman olduğumu söylediğimde yıkarsan daha çabuk çıkar zamanla da açılır dedi. ama aynı gün kabuk bağlamaya başlamıştı bir an önce kurtulmak istedim. tanıdık cildiyeciye telefon açtık ama zamanla geçer ya da lazerle gider dedi. annem aile hekimi bana bir karışım yaptı 2dk da oldukça hafifledi ve istediğim kıvama geldi kaşlarım. sizinle de paylaşmak istiyorum. 2cc suda yarım koraspin eritilecek, 1 fındık kadar %4lük expigment krem 1 - 1;5 fındık kadar bepantol krem karıştıralacak kulak çubuğuyla kaşlarınızın altını kaşıyın bununla sonra fazla beklemeden gidip yıkayın. sonra da aynada inceleyin beğenmediğiniz noktalara biraz daha uygulayabilirsiniz bunu ben öyle yaptım. anında sonuç aldım. inşallah siz de alırsınız. selamlar sevgiler.

Merhaba ben dün kaşıma microblading yaptırdım fakat çok pişman oldum aşırı koyu ve keskin geldi ağladım kahroldum.googla girdim burada da bu dertten muzdarip olanlar olduğunu gördüm belki birine faydası olur diye konu açmak istedim.
Yapan kişi bana 3 gün su değmiycek demişti. pişman olduğumu söylediğimde yıkarsan daha çabuk çıkar zamanla da açılır dedi. ama aynı gün kabuk bağlamaya başlamıştı bir an önce kurtulmak istedim. tanıdık cildiyeciye telefon açtık ama zamanla geçer ya da lazerle gider dedi. annem aile hekimi bana bir karışım yaptı 2dk da oldukça hafifledi ve istediğim kıvama geldi kaşlarım. sizinle de paylaşmak istiyorum. 2cc suda yarım koraspin eritilecek, 1 fındık kadar %4lük expigment krem 1 - 1;5 fındık kadar bepantol krem karıştıralacak kulak çubuğuyla kaşlarınızın altını kaşıyın bununla sonra fazla beklemeden gidip yıkayın. sonra da aynada inceleyin beğenmediğiniz noktalara biraz daha uygulayabilirsiniz bunu ben öyle yaptım. anında sonuç aldım. inşallah siz de alırsınız. selamlar sevgiler.[/QUOT

Merhabalar
Bu yazıya cvp vermeden geçemiycem.Çünkü bu bahsettiğiniz karışımlar peeling etkisi yaratacağından ancak yüzeysel pigmentlere bir nebze etki ederek geçirebilir veya rengini açabilir. Oysa memnun kalınmayan sildirilmek istenen kontür uygulamaları derininin hemen altına değilde daha derinlere verildiği için doğal durmaz yada rengi değişir. Daha derindeki pigmenti de bu yöntemle yok edemezsiniz.Yok edemediğiniz gibi deriyi inceltmiş olursunuz.
Bize sildirmeye gelen birçok kişide aynı problemle karşılaştığımız için bu söylenmiş olan yazıya cevap verme ihtiyacı hissettim.çünkü incelmiş olan deriye sonradan müdahale etmek imkansız gibi oluyor.

Yapan kişi bana 3 gün su değmiycek demişti. pişman olduğumu söylediğimde yıkarsan daha çabuk çıkar zamanla da açılır dedi. ama aynı gün kabuk bağlamaya başlamıştı bir an önce kurtulmak istedim. tanıdık cildiyeciye telefon açtık ama zamanla geçer ya da lazerle gider dedi. annem aile hekimi bana bir karışım yaptı 2dk da oldukça hafifledi ve istediğim kıvama geldi kaşlarım. sizinle de paylaşmak istiyorum. 2cc suda yarım koraspin eritilecek, 1 fındık kadar %4lük expigment krem 1 - 1;5 fındık kadar bepantol krem karıştıralacak kulak çubuğuyla kaşlarınızın altını kaşıyın bununla sonra fazla beklemeden gidip yıkayın. sonra da aynada inceleyin beğenmediğiniz noktalara biraz daha uygulayabilirsiniz bunu ben öyle yaptım. anında sonuç aldım. inşallah siz de alırsınız. selamlar sevgiler.
merhaba, ben de dün kıl tekniği ike kaş yaptırdım şekli aşırı kalın bazı noktaları bu baksetitğiniz karışım işe silebilir miyim, hemen etki ediyor mu sonradan bir iz kaldı mı nolur yarıdmcı olunn nolur cok çaresizim..

merhaba, ben de dün kıl tekniği ike kaş yaptırdım şekli aşırı kalın bazı noktaları bu baksetitğiniz karışım işe silebilir miyim, hemen etki ediyor mu sonradan bir iz kaldı mı nolur yarıdmcı olunn nolur cok çaresizim..

Görseli var mı?

Peki suyla hemen yikadin mi ne degisti yaralarina zarari olmadi benim cildim hasar gördü lütfen cvb verirmisin bende daha dün yaptirdim koçtaki boynozlara benzedi kaş:KK43:

Annemde de öyle oldu. Önce cildindem kusturmak icin rengi asitli soyma tekniği sonra o iyileştikten sonra lazer yaptırdı. Cildi yıpranmasın diye çok dikkat etti doktorlar. 3 aya yaydılar seansları bu yüzden ama şükür gitti hepsi.