Makarnalar Kaşarlı Makarna

xxDerinxx

♥♥ Aşkım ♥♥
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2010
8.713
23
Alıntıdır...

1 paket boru makarna
1 su bardağı kaşar rendesi
Kekik, tuz
2 yemek kaşığı tereyağı

Makarnayı bol tuzlu suda haşlıyoruz. Makarna haşlandıktan sonra süzüp kenara alalım. Tencereye tereyağını koyalım. Tereyağı eriyince makarnaları ilave edip kavuralım. Borcam fırın tepsisine yağlanan makarnaları dökelim. Üzerine kaşar rendesini koyalım. Kaşarlar eriyince fırından alıp üzerine kekik serpelim. Sıcak yemenizi tavsiye ederim. Afiyet olsun…

ka_arl__mak..jpg

Çok güzel görünüyo,hemen akşam denemek istiyorum,çok da basitmiş,

Aslında makarnanın içine biraz da haşlanmış tavuk didip koysak o da süper olur de mi?
:KK56::KK56:

Çok güzel görünüyo,hemen akşam denemek istiyorum,çok da basitmiş,

Aslında makarnanın içine biraz da haşlanmış tavuk didip koysak o da süper olur de mi?
:KK56::KK56:

Evet canım tavuklu ya da kıymalı da güzel olur...
Şimdiden afiyet olsun...:KK71:

Evet canım tavuklu ya da kıymalı da güzel olur...
Şimdiden afiyet olsun...:KK71:

Ya teşekkür ederim xxDerinxx,akşam yaptım süper oldu,zaten kaşarı herşeyde çok severim,

Ben bi de üzerine salçalı sos yaptım,içine de tarifteki gibi kekik attım çok güzel oldu,:KK56::KK56:

Yalnız sündüre sündüre yemesi zor oldu biraz....
:KK1:

Ya teşekkür ederim xxDerinxx,akşam yaptım süper oldu,zaten kaşarı herşeyde çok severim,

Ben bi de üzerine salçalı sos yaptım,içine de tarifteki gibi kekik attım çok güzel oldu,:KK56::KK56:

Yalnız sündüre sündüre yemesi zor oldu biraz....
:KK1:

Beğenmene sevindim canım, afiyet olsun tekrar...
Kaşar peynirinin uzamasına bayılırım. Kaşar peynirini her şekilde çok severim çiğ hariç :)
Ben de cumartesi yapıcam inşallah, canım çekti :)

ya resmen ağzımın suyu aktı her gün mutlaka 1 tabak makarna ve 1 tabak pilav yemeden duramam ayakta kesinlikle yeni tariflere ihtiyacım var bende kaşarlı domatesli makarnaya bayılırım bu tarifte süpermiş

X