Kaset test pozitif çıkıp ama hamile olmayan varmı

MahidevranSultan

Yıllar geçse de üstünden, bu kalp seni unutur mu..
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2020
4.877
5.542
Açıkçası ben sizi anlıyorum bende ikinci gebeliğimi hiç planlamamıştım. Korunmamıza rağmen hamile kaldım. Şu an 5 aylık ve o kadar güzel ki iyiki olmuş iyiki doğurmuşum diyorum ❤️ Gelecekte iki oğlum birbirlerinin en yakın arkadaşı olacak birbirlerine destek olacaklar. Onlara baktıkça o kadar mutlu oluyorum ki herşeyde bir hayır vardır derler sağlıkla kucağınıza almanız dileğiyle hayırlı bir evlat olsun inşallah 🥰

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-07-2022

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 212 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları iyice gelişti, ayrıca bebeğinizin dili tamamen şeklini aldı. Bebeğinizin ayak parmakları artık perdesiz ve daha uzun görünüyor. İlk defa bebeğinizin uzuvları bilinçli olarak hareket yeteneğine kavuştu. Baş ağrılarınız için sıcak yada soğuk kompres yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

LOTUS0

'ailurophile'
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
10.415
24.811
Aldırma gibi bır düşüncem yok sadece korku var içimde basedebilirmiyim diye. İsyan etmek istemiyorum olan olmuş alışmaya çalışıyorum diyelim
Korunma halinde bile bir sekilde olduysa bir sebep ararim ben altinda. Dunya hali belli mi olur? Belki birinize ilik gerekir, bobrek gerekir, kan gerekir. Bir nedeni vardir bence. Umarim cabuk alisir ve baglanirsiniz.🥰🥰

Mavistez

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2018
4.852
3.736
Açıkçası ben sizi anlıyorum bende ikinci gebeliğimi hiç planlamamıştım. Korunmamıza rağmen hamile kaldım. Şu an 5 aylık ve o kadar güzel ki iyiki olmuş iyiki doğurmuşum diyorum ❤️ Gelecekte iki oğlum birbirlerinin en yakın arkadaşı olacak birbirlerine destek olacaklar. Onlara baktıkça o kadar mutlu oluyorum ki herşeyde bir hayır vardır derler sağlıkla kucağınıza almanız dileğiyle hayırlı bir evlat olsun inşallah 🥰
Amin inşallah çok teşekkür ediyorum. Tabiki bende doğduktan sonra farklı hissedecegime eminim ama 3. Çocuk bu devirde beni korkutuyor nasip böyleymiş diyorum neden 10 senedir düzgün korunmayan ama istemeyen biri kalmıyorda ben? Nasip demekki

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-05-2022

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 167 gün kaldı.

Bu hafta boyunca bebeğinizin hızlı büyümesi devam ediyor. Bebeğinizin ağırlığı hamileliğinizdeki 4. ay boyunca yaklaşık 6 kat arttacak ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 160-170 gr. arasında olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Mavistez

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2018
4.852
3.736
Korunma halinde bile bir sekilde olduysa bir sebep ararim ben altinda. Dunya hali belli mi olur? Belki birinize ilik gerekir, bobrek gerekir, kan gerekir. Bir nedeni vardir bence. Umarim cabuk alisir ve baglanirsiniz.🥰🥰
Tabiki öyle hayat bu Allah sağlıkla sinamasin yeterki. Gelen Allah'tan böylesi hayirliymis demek 🥰 teşekkür ediyorum güzel cumleleriniz icin

Bu hafta boyunca bebeğinizin hızlı büyümesi devam ediyor. Bebeğinizin ağırlığı hamileliğinizdeki 4. ay boyunca yaklaşık 6 kat arttacak ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 160-170 gr. arasında olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

MahidevranSultan

Yıllar geçse de üstünden, bu kalp seni unutur mu..
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2020
4.877
5.542
Amin inşallah çok teşekkür ediyorum. Tabiki bende doğduktan sonra farklı hissedecegime eminim ama 3. Çocuk bu devirde beni korkutuyor nasip böyleymiş diyorum neden 10 senedir düzgün korunmayan ama istemeyen biri kalmıyorda ben? Nasip demekki
Demek ki hayırlısı böyleymiş. Sağlıkla gelsin 🙏😍

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-07-2022

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 212 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları iyice gelişti, ayrıca bebeğinizin dili tamamen şeklini aldı. Bebeğinizin ayak parmakları artık perdesiz ve daha uzun görünüyor. İlk defa bebeğinizin uzuvları bilinçli olarak hareket yeteneğine kavuştu. Baş ağrılarınız için sıcak yada soğuk kompres yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Mavistez

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2018
4.852
3.736

Hayirlisibegulum

Guru
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2011
150
95
IMG_20201220_145058.jpg
Bu sekilde pozitif olan iki testim var ikisi de ayni gün 4 saat arayla yapıldı. Bu testi yaptigim günün önceki günü net negatifti. Ertesi gün de negatifti. 2-3 gün sonra da regl geldi. Kimyasala ihtimal veremiyorum ama bilemiyorum tahlil yaptiramamistim..

Mavistez

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2018
4.852
3.736
Eki Görüntüle 2922387 Bu sekilde pozitif olan iki testim var ikisi de ayni gün 4 saat arayla yapıldı. Bu testi yaptigim günün önceki günü net negatifti. Ertesi gün de negatifti. 2-3 gün sonra da regl geldi. Kimyasala ihtimal veremiyorum ama bilemiyorum tahlil yaptiramamistim..
Benimkide tam böyle çıktı. Ama adetim 3 hafta oldu geciktigi zaten lekelenme bile yok. Çarşamba gideceğim doktora

Mavistez

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2018
4.852
3.736
Netlesmedi mi durumunuz, hamilelik günlüğü eklemissiniz de var sandim yorumları okuyamadim çünkü.. Hakkinizda hayırlısı olsun..
Yok bir kere test yaptım bidaha yapmadım. Günlüğü tesadüf birinde görünce denedim yaptım. Zaten kimyasal olsa şimdiye kadar kanama olurdu. Ağrım lekenme falanda yok sanırım herşey yolunda benim bakalm Çarşamba belli olacak