KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ben bu hızla kasımda 2 kez regl olablrm 🤣

İlk gebelgmde hamıle kalmadan once regl oldgm gunden itibaren 14 gün soğan kürü yapmstm. Sonra bir hafta ara verip hayıt tohumu suyu kullanmıstım.. Ve tabii preseed jel kullandm. O ay hamile kaldm.
Regl biter bitmez aynısını uygulayacagm tekrar. Belki bılmeyen denemeyen arkadaslar vardr. Preseed jeli arastrmanızı tavsiye ederim kızlar. Bu sekılde hamıle kalan cok ınsan var bende onlardan biriyim. Tabii hersey nasip ama neyin vesile olacagı belli olmuyor.
Merhaba jeli kullandınız mı bir de burda dediğiniz gibi yaptınız mı önce soğan kürü sonra hayıt

Y delesyon testi nedir canım? Her gün yeni birşey öğreniyorum burada 🥰
Merhaba yazıları okudum belki anlarsınız eşimin y kromozom mikrodelesyon analizi sonucu çıkmış ve hepsinin karşısında + yani pozitif işareti var.en altta da gen lokuslarda delesyon saptanmamıştır yazıyor bu ne demek lütfen biliyorsanız yorumlayın biz hiç anlamıyoruz😣 doktor ise sonuçların hepsi çıkınca yorumlarım demiş

Doktor tavsiyesi ile Benim eşime aldım takviyenin içinde bunlar var sizce iyi mi alması gereken vitaminleri alıyor muİÇERİK1 softjelde;L-Karnitin tartarat, maltodekstrin, arı sütü, çakşırotu kökü ekstre, kırmızı kore ginsengi ekstresi, l- askorbik asit, Lepidyum ekstresi, Epimedyum sp. ekstresi, dut aroması, çinkosülfat heptahidrat, KoenzimQ10, Sitrik asit, Sukraloz, Folik asit, Sodyum selenit, Siyanokobalamin
Merhabalar konuya çok olmuş ama hamile olduğunuzu görüyorum Rabbim kucağınıza sağ salim almayı nasip etsin amin. 🙏 benim eşimde ileri hareket sorunu varda siz ne kullandınız acaba cevap verirseniz çok sevinirim 🌾

X