Kasım-Aralık 2020 Transfer Olacaklar

teşekkür ederim💕 bende dr uygun görürse çift embriyo yu kabul edeceğim. gerçekten arayınca telefona doktorun çıkması çok güzel bir şey.. inşallah benim tedavim de güzel sonuçlanır ve bekleyen herkesin💕
İnşAllah canım iğnelere başladın mı

İnşAllah canım iğnelere başladın mı
yarın başlıyoruz sanırım yarın adetimin 2. günü sabah randevum var🙏 bu arada ilaçlar yaklaşık ne kadar tutuyor ortalama acaba diğer fiyatlardan haberdarım ama bunda tedirgin oldum hazırlıksız yakalanmamak için soruyorum🤔

yarın başlıyoruz sanırım yarın adetimin 2. günü sabah randevum var🙏 bu arada ilaçlar yaklaşık ne kadar tutuyor ortalama acaba diğer fiyatlardan haberdarım ama bunda tedirgin oldum hazırlıksız yakalanmamak için soruyorum🤔
Canım aynen yarın akşam başlarsın saat 18de. İğneler ve dozlarda kişiden kişiye değişiyor ben sanırm opu ya kadar ki iğnelere 3 bin verdım

Benim önce iğneler 2 bin TL tuttu hastanenin anlaşmalı eczanesi v da rmış sonra yetersiz geldi yine aldık oda 600 tl tuttu 2600 yani ama bazıları 5 bin filan ödüyor hastanenin anlaşması varsa daha iyi

Benim negatif arkdslar :KK61: Allah hepimize sabırlar versin..çok zorr herşeye sıfırdan başlayacağız başka bi ekip ile inşallah..çok ama çok mutluydum ama olmadı o kdr çok belirti yaşadım ki tutunmamiş bebeğimiz..
Allah yardımcın olsun kardeşim 😞 olsun sıfırdan, en güzelinden yeniden başla. Herşey yolunda gitsin ve inşaallah ilk seferde pozitif al amin 🤲🤲🤲

Abla hadi hayrılısı olacak inşallah transfere kadar nar tüket abla 🥰
Kalınlaşsın diye mi? Benim kalınlaşma sorunum yok. Ovulasyon sonrası 12 mm oluyor. Estrofem de kalınlaştırıyormuş. Bide nar yersem 5 cm falan olmasın sonra 🤣🤣🤣

X