Kasım-Aralık 2020 Transfer Olacaklar

Kızlar birler soracağım size pzt kan vereceğim ama sağlık ocakları bir günü sonra falan in veriyor sonuçları? Özel hasteneye gitsem hemen alır mıyım???
ben sağlık ocağına verdim sabah öğleden sonra 4 gibi çıkar dedilr ama burası küçük bir ilçe büyük bir yerde yaşıyorsan ertesi güne kalabilir. özel hastane olsa bende direk oraya gidecektim. hiç yıpratma kendini özele git 1.5 saate çıkar :)

ben sağlık ocağına verdim sabah öğleden sonra 4 gibi çıkar dedilr ama burası küçük bir ilçe büyük bir yerde yaşıyorsan ertesi güne kalabilir. özel hastane olsa bende direk oraya gidecektim. hiç yıpratma kendini özele git 1.5 saate çıkar :)
Hadi Ya süpermiş 1,5 saat dakikaların bile geçmeyeceğini düşünürsek 😄 sağol kuzum.

4. gün embryosu canm dün 7. gün idrar testi yaptım çıkmadı bence zaten negatif çıkcak kanda varsa da yoksa da belli olur hiç olmazsa boşuna ilaç kullanmak zorunda kalmam diye düşündüm
Yinee de sonuçtan doktoru haber et öyle bırak ilaçları hiç belli olmaz inşallah vardır

4. gün embryosu canm dün 7. gün idrar testi yaptım çıkmadı bence zaten negatif çıkcak kanda varsa da yoksa da belli olur hiç olmazsa boşuna ilaç kullanmak zorunda kalmam diye düşündüm
7. Gün çıkmayabilir canım sakın umudunu yitirme ama bence hayalkırıklıklarına karşı kendimizi korumaya alıyoruz olumsuz düşünmenin iyi geleceğini zannediyoruz yani ben öyleyim en azından çıkınca güzel haberlerini bekliyoruz inşallah 🤲

Çıkmayan da var canım 14. Gün anca görende var idarar da
hiç ümidim yok ama baklım öğleden sonra gerçek değeri görcez heyecanla bekliyorum nasıl çıkcak bakalım. Karnım ağrıyor dünden beri sırtım ağrıyor tam sırtımın ortasındaki kemik sızlıyor. belirti mi acaba diyorum. sanki adet olcakmışım gibi geliyor ilaçlardan dolayı olmuyor olablir ama olmak istyor sanki vücut

hiç ümidim yok ama baklım öğleden sonra gerçek değeri görcez heyecanla bekliyorum nasıl çıkcak bakalım. Karnım ağrıyor dünden beri sırtım ağrıyor tam sırtımın ortasındaki kemik sızlıyor. belirti mi acaba diyorum. sanki adet olcakmışım gibi geliyor ilaçlardan dolayı olmuyor olablir ama olmak istyor sanki vücut
Bende adet olacak mışım gibi hissediyorum bakalım artık hayırlısı normal de adetine kaç gün var

Gonapeptly iğnesini 2tane veren eczane varmı İstanbul Anadolu yakası Üsküdar Kadıköy tarafında 7li paket satılıyor bolemeyiz dedi eczane siz nasıl aldiniz

X