Kasım-Aralık 2020 Transfer Olacaklar

B
Bu arada benimde 4. Günümde çok hafif lekelenme ve son günlerde adet ağrısıyşa aynı şekilde ağrılarm vardı, adet olacağımı düşünüp tamamen umudu kesmiştim,herkeste aynı olmuyor belirtiler tabi ama ağrılar ve adet olma hissi çok benzediği için gereksiz yere günlerdir kendimi üzüyordum, çok umutsuz kan vermiştim, ağrınız varsa böyle üzülüp moralinizi bozmayın Allahın izniyle bebeğin habercisi olabiliyormuş.
Benımde agrım vardı dün öğlen falan ama bugun hiç bişeyım yok olanda kesıldı🙄

Hesaplarken transfer gunu de sayiliyormu eger sayiliyorsa benimde bu günle 9. Gün oluyor. Ilk zamanlar belirtim yoktu gogus disinda. Suan gogus hala devam e'diyor ama iki gundr arada bi belime fln sızlama geliyor agriyo gibi sanki adet olcm gibi. Bide bugun ara ara karnm agririr gibi oldu niye blmiyrm. Cuma gunu test yapicm. Benm 4. Gun transferi olmustu. Acaba yarin falan test yapsam cikarmiki cok merk ettim zor tutuyorm kendimi
Canım transfer gunu sayılmıyo diye bılıyorum

Bugun tranfer sonrasi 8. Gunum. Idrar testi negatif cikti.

4. Transferim idi. Embriyolarin hepsi 5.gun mukemmel denildi. Hep 2 ser transfer oldum. Ama bir kere tuttu o da 8 haftalik düştu.

Gorunurde rahimde hormonlarda hic sorun yok. 3 doktorun da gebe kalmaya engel olmaz dedigi miyomu bile aldirdim ne nolur ne olmaz diye. Esim azospermi oldugu icin tese ile sperm bulundu. O yuzden embriyo mu kalitesiz bilemiyoruz :KK43: daha 5 embriyom var ama bilmiyorum surekli ayni seyi deneyip farkli sonuc bekliyormusum gibi gekiyor.

Doktordan memnunum ama degistirmeli miyim sizce

Transfer hariç hesapla. Çıkabilir testte ama en önemli olan kandaki değer. Adet sancısı bende hep oldu ama zaten adet dönemimiz olduğu için o belirtileri yine yaşamış olabiliriz. Bi gebelik testi yapın evde inşallah çıkar o silik çizgiyi görürsünüz. Baya olmuş gününüz varsa kanda da belli eder kendini ama kan için erken değer anca aartıyor çünkü 😊🙏🏻
Negatif sonuc almaktan korkuyorum cesaretim yok ya aslinda cok cok merak ediyorum hatta geceleri uykularim kaciyor dusunmekten acaba varmi yokmu diye... ooy Oy belirsizlik cokk kotuu

4. Transferim idi. Embriyolarin hepsi 5.gun mukemmel denildi. Hep 2 ser transfer oldum. Ama bir kere tuttu o da 8 haftalik düştu.

Gorunurde rahimde hormonlarda hic sorun yok. 3 doktorun da gebe kalmaya engel olmaz dedigi miyomu bile aldirdim ne nolur ne olmaz diye. Esim azospermi oldugu icin tese ile sperm bulundu. O yuzden embriyo mu kalitesiz bilemiyoruz :KK43: daha 5 embriyom var ama bilmiyorum surekli ayni seyi deneyip farkli sonuc bekliyormusum gibi gekiyor.

Canım sperm faktoru olunca embrıyolarda cok fazl genetık bozukluk oluyo bunuda bir arastır

Negatif sonuc almaktan korkuyorum cesaretim yok ya aslinda cok cok merak ediyorum hatta geceleri uykularim kaciyor dusunmekten acaba varmi yokmu diye... ooy Oy belirsizlik cokk kotuu
Hiç sorma belirsizlik çok kötü bence Bi cesaret bakın ona göre yol alırsınız 🙏🏻 inşallah pozitifi görürsünüz ama bu gergin bekleyiş hiç bitmiyor. Ben 7. Gün silik görmüştüm sonra kanda gördüm ama değer artmıyor düşük olucak sanırım hala kan takibi yapılıyor ne var diyebiliyorum ne yok diyebiliyorum bugün yine kan değeri bakılacak artık olay neticeye bağlansın diyorum ne olacaksa olsun en azından ikinci transfere hazırlanırım böyle gergin bekleyiş kötü. Bence Bi cesaret alın yapın kaçıncı gün bugün

Canım genetik test yapıldı mı o önemli

Hiç sorma belirsizlik çok kötü bence Bi cesaret bakın ona göre yol alırsınız 🙏🏻 inşallah pozitifi görürsünüz ama bu gergin bekleyiş hiç bitmiyor. Ben 7. Gün silik görmüştüm sonra kanda gördüm ama değer artmıyor düşük olucak sanırım hala kan takibi yapılıyor ne var diyebiliyorum ne yok diyebiliyorum bugün yine kan değeri bakılacak artık olay neticeye bağlansın diyorum ne olacaksa olsun en azından ikinci transfere hazırlanırım böyle gergin bekleyiş kötü. Bence Bi cesaret alın yapın kaçıncı gün bugün
Transfer sayilmiyorsa 8. Gun o zaman birde 4. Gun transferdi benimki. Aslnda test gunum c.tesi amaa ben cuma gunu yaparm diye dusunuyorm ama bi yanimda smdi yap diyo bi yanimda ya varsa da cikmazda bosuna uzulurum diyorm . Kafamda deli sorular :))

E devletten baktım benim hiç amh bakilmamis bu memorial bu doktor ne biçim yaaa sınır oldum fsh tek bakılmış 5kusur birşey çıkmış ne kadar sınır oldum ayak basıyorduk resmen hasthaaneye para veriyordum doktor muanelerine para testlere para resmen ayak basma parası aldı amh hiç bakilmamis
canım bir doktorun açıklamasına göre usg de kaç yumurta olduğu gözüktüğü için ayrıca amh bakmaya gerek duymayan doktorlar olabiliyormuş . senin ki de öyle birşey olabilir. amh bakılması çokta önemli değil anladığım kadarıyla. hatta aynı doktor amh hiç bakmadığını söyledi

Transfer sayilmiyorsa 8. Gun o zaman birde 4. Gun transferdi benimki. Aslnda test gunum c.tesi amaa ben cuma gunu yaparm diye dusunuyorm ama bi yanimda smdi yap diyo bi yanimda ya varsa da cikmazda bosuna uzulurum diyorm . Kafamda deli sorular :))
O kadar iyi anlıyorum ki seni e test günün de yaklaşmış zaten. Tek embriyo mu transfer edilmişti. Eğer öyleyse varsa silik çıkabilir bugün diye düşünüyorum oda en erken bugün çıkabilir yani. Mesela benim 5. Gün embriyoydu 6. Gün hiç çıkmadı anca 7. Gün çıkmıştı. 6. Gün moralim bozulmuştu

X