Kasım-Aralık 2020 Transfer Olacaklar

Kızlar ilk transferim negatif sonuçlandı 2.transferden önce Cem bey bana bir kaç test uygulayacağını söyledi burda bahçecinin hastaları muhakkak vardır bunlar ne testi olabilir bilgisi olan var mı

Yok gitmedim yarın belki tekrar giderim diye bugün gitmedim ama şimdiye çıkması gerekmiyor muydu canım hiç baktiran var mı acaba sağlık ocaginda devlet hastanesinde bakmadılar acildekiler ben özele gitmek zorunda kalmıştım şimdi tekrar oraya gitme gibi bi durumum da yok Benim bulunduğum mahalle çok uzak
Bende sağlık ocağına test vermiştim hormon için ama hemen düşmedi e nabıza doktor ne zaman ki sisteme girdi öyle çıktı. Yani bence hemen girmiyorlar o yüzden gitmen de yarar var

Kizlar günaydın Bugun büyük gün birazdan kan tahliline gideceğim de ayaga kalktığımda adet sancısı hissediyorum şiddetli bunu yaşayan oldu mu aranızda sonuc pozitif gelirse biraz daha mi rapor almalıyım diye düşündürüyor ?
Canım kan verdin mi? Cıktı mi sonucun seninkini çok merak ediyorum

Özelde baktirmistim ilk olanı 10. Gün 130
Canım aynı yer ve aynı saatte baktırman daha iyi olurmuş. 2 gün sonra tekrar verirsen netleşir. Benim kimyasalda değerim 330a kadar çıkmıştı. Tek embriyo muydu çift mi? Bazen çift embriyoda biri kimyasal olup böyle dalgalanmalar yapabiliyormuş değerde. İnşallah sağlıkla artar değerin❤️

Canım aynı yer ve aynı saatte baktırman daha iyi olurmuş. 2 gün sonra tekrar verirsen netleşir. Benim kimyasalda değerim 330a kadar çıkmıştı. Tek embriyo muydu çift mi? Bazen çift embriyoda biri kimyasal olup böyle dalgalanmalar yapabiliyormuş değerde. İnşallah sağlıkla artar değerin❤️
Çift embriyo inşallah dediginiz gibidir herşeyin hayırlısı ne diyelim yarın tekrar verecez bakalim ne olacak özel ile sağlık ocaginin bir farkı olur mu bilmiyorum ama ilk denemem de de kimyasal olmuştu

X