Kasım-Aralık 2020 Transfer Olacaklar

Aynen valla bide eşime sürpriz yapacaktım testte önce çıkmadı elimden düştü yatağın altına alamadım eşim sonra gördü aldı e bu test pozitif diyor🤣olduysa inşallah yine elime yüzüme yapıştırdım
Sana surpriz olmuş o zman 😂 insallahh yarın daha koyulasmis gorursn canım

Bence kesin vardır şunu gördüm gebelik yoksa kesinlikle hayalet çizgi bile çıkmıyor ilk 10 dk değil benim tüm gebeliklerimde yarım saat sonra çıka olmuştu hepside doğruydu
Sana katılıyorum canım. Bende şuana kadar sayısız test yaptım ve negatifse hicbir zaman 1 saat sonra bile silik çıkmazdı.

Benim transferin 4. Günü 10 dakikadan sonra ikinci hayalet çizgi çıkmıştı ve doğruydu. Ertesi gün daha da koyulasti.

Bende inanmıyorum 10 dakika sonraki testlerin silik çıkmasının gecersiz olduğuna.

Sana katılıyorum canım. Bende şuana kadar sayısız test yaptım ve negatifse hicbir zaman 1 saat sonra bile silik çıkmazdı.

Benim transferin 4. Günü 10 dakikadan sonra ikinci hayalet çizgi çıkmıştı ve doğruydu. Ertesi gün daha da koyulasti.

Bende inanmıyorum 10 dakika sonraki testlerin silik çıkmasının gecersiz olduğuna.
Benim oldu test yaptım yarım saat snra 2.cizgi çıktı hemen gidip başka marka aldım oda başta çıkmadı yarım saat sonra çıktı ama hamile değildim. Sonradan kuruma çizgisi gibi çıkabiliyor başıma geldi 😁

Benim oldu test yaptım yarım saat snra 2.cizgi çıktı hemen gidip başka marka aldım oda başta çıkmadı yarım saat sonra çıktı ama hamile değildim. Sonradan kuruma çizgisi gibi çıkabiliyor başıma geldi 😁
Hadi ya.. Bende çok denedim bi çok test de kullandım hiç başıma gelmemişti bilemedim yani😂

bak canım ilkini 3 ncü gün akşama dogru yaptım cıkmadı ikincisini 3 üncü gün yatmadan yaptım sabah baktım cizgi belirmiş .3 üncüsünü 4 ümgü günü sabah yaptım belli oldu.
6 ıncı gün kan verdim 92 10 uncu gün 657 . ben daha keseye gitmedm btnm . gidince belli olcak tam gebelik varlıgı😍
İnşallah var kuzum inşallah aynı senın ki gibi testim şuan inşallah hepimizin kucağı dolsun amiiinnn

İşte benım kokumda o valla
Ben beşinci gün tek embriyo transferi olmuştum 6. Gün hiç bişey çıkmadı 7. Gün silik çizgi gördüm 8. Gün de tekrarladım yine aynı belirgin linkte silikti hiç koyulaşma olmadı ama tabi ben gebeyim sanıyordum sonra değerim 64 lerde çıktı 10. Gün. Artış çok az devam etti 124 leree kadar sonrada malum değer düştü. İnsanın hevesi kursağında kalıyo valla. İkinci transfer için şimdi korkuyorum yine mi aynı olur diye. Ama sen şimdiden öyle korkulara kapılma insan hep tedirgin işte ama nasip

Aynen öyle kuruma çizgisi filanda ben burada öğrendim yoksa hiç bir türlü çıkmıyor bembeyaz duruyor çok gördüğüm için 😅

Ben beşinci gün tek embriyo transferi olmuştum 6. Gün hiç bişey çıkmadı 7. Gün silik çizgi gördüm 8. Gün de tekrarladım yine aynı belirgin linkte silikti hiç koyulaşma olmadı ama tabi ben gebeyim sanıyordum sonra değerim 64 lerde çıktı 10. Gün. Artış çok az devam etti 124 leree kadar sonrada malum değer düştü. İnsanın hevesi kursağında kalıyo valla. İkinci transfer için şimdi korkuyorum yine mi aynı olur diye. Ama sen şimdiden öyle korkulara kapılma insan hep tedirgin işte ama nasip
Çok korkuyorum valla ben senı yakından takip ediyotdum başka hastaneye de yaptırmıştın hatırlıyorum inşallah başta burdakiler olmak üzere hepimize herkese rabbim nasip etsin.

X