Kasım-Aralık 2020 Transfer Olacaklar

Aynen beklicem senden inşallah herşey yolunda olur
İyi akşamlar canım . Şu an şoktayım ya . Kontrolden geldim doktorum 4 tane kese gördü . İşin ilginç tarafı 3 embriyo transferi olmuştu . Biri için doktorum tutmaz demişti . Şimdi 4 kese var . Biri ikiye bölünmüş olmuş 4 .Nasıl olacak bilmiyorum haftaya tekr gideceğim
Aynen beklicem senden inşallah herşey yolunda olur

İyi akşamlar canım . Şu an şoktayım ya . Kontrolden geldim doktorum 4 tane kese gördü . İşin ilginç tarafı 3 embriyo transferi olmuştu . Biri için doktorum tutmaz demişti . Şimdi 4 kese var . Biri ikiye bölünmüş olmuş 4 .Nasıl olacak bilmiyorum haftaya tekr gideceğim
Anladım canım hayırlısı olsun inşallah.

İy
Canım naptın nasıl gidiyor hamilelik göremedim seni bende girmiyordum. Kaçıncı haftandasın
iyiyim canım bende sayfayı yeniliyom olmuyo anlaamdım bidaha sinir oldum girmedim dün doktordaydım elhamdülillah iyi gidiyo kalp atışını felen dinledik sıkıntı yok dedi inşallah hayırlısıyla böle devam eder

masallah subhanallah😍

iyi akşamlar kızlar, doktordan çıktık ikiz gebeydim. Birisi bizimle devam etmiyormus, kalp atışıda duymustuk aslında ama diğerinden küçüktü, kaybolan ikiz sendromu. Üzüldük çok ama kısmet böyleymiş. Şnşallah bebeğimi sağlıkla kucağımıza alırız. Bu durum hakkında bilgisi olan varmı?

X