Kasım-Aralık 2020 Transfer Olacaklar

Merhaba 5 Aralık'ta çift embriyo transfer edilmisti bugün kese görmeye gittik 5+4 haftalık mis tek kese var dedi doktor kese görünüyor fakat ohss olabilir misin yumurtalıklarım fazla uyarılmış olduğu için iki gün sonra kontrol dedi ama çok canim sıkıldı daha önce böyle birşey yaşayan var mı? Yani ilk zamanlar şişmişti karnım ama şuan şişlik azalmaya da başladı ins bebeğime zarar vermes 😔😔

Prolutex vb gibi ilaçları tup bebek merkezlerinin yanındaki eczanelerden bulabilirsiniz ben istanbul bahçeci fulya hastasiyim bahcecinin yanındaki gülbin eczanesinde mevcut arayıpta bulamayanlar için paylaşmak istedim hanımlar

Evet ama biraz okudum buralarda çok da alakası yok gibi geldi değerlerlw. Kafam karıştı bakalım ne zaman netleşecek :)
Benim 12. Gün değerim 482,3 dü benim de ikiz tuttu ☺️ Hakkaten değer tam belirleyici olmuyor bence. Beş yada altıncı hafta da ilk muayeneye çağırıyorlar o zaman görünsün inşallah sağlıklı bebişlerini 🥰

Benim 12. Gün değerim 482,3 dü benim de ikiz tuttu ☺️ Hakkaten değer tam belirleyici olmuyor bence. Beş yada altıncı hafta da ilk muayeneye çağırıyorlar o zaman görünsün inşallah sağlıklı bebişlerini 🥰
Benim yarın sabah çağırdı doktorum inşallah keseleri görürüz yaa çok istiyorum çoook :) sen kaç haftalıksın

X