Kasım-Aralık 2020 Transfer Olacaklar

Kızlar selam. Been şimdi 2. Transfer hazırlığına geçicem bugün adet oldum ama çok sancım var ayrıca başımda çok ağrıyo majezik içsem birşey okur mu
Geldi mi bile canım 2. Adetin ne çabuk geçiyor zaman bak😍 hadi hayırlısıyla inşallah başlarsın. Kaç tane transfer olcak peki? Bişey olcağını sanmıyorum canım, parol falan varsa onu iç istersen onu hamilelerde içebiliyor diye biliyorum

Geldi mi bile canım 2. Adetin ne çabuk geçiyor zaman bak😍 hadi hayırlısıyla inşallah başlarsın. Kaç tane transfer olcak peki? Bişey olcağını sanmıyorum canım, parol falan varsa onu iç istersen onu hamilelerde içebiliyor diye biliyorum
Geldi geldi canım çok şükür valla zaman geçiyor 😍😍 gerçi hemşire bana Bi ay daha erteleyelim dedi yani 3 ay dinlenecekmişim daha neler çok sinir oldum kürtaj olmadım ki. Tekrar konuştum başlıcam şimdi bakalım nasipse bu sefer 2 adet embriyo konulacak zaten 2 tane kalmıştı. Parol devamlı içiyorum ama pek etkili değil yinede Parol içerim

Hakkında hayırlısı olsun inşallah 😍 doktor ne dio 3 tane koyduğunda pişman olmuştur 😅 birde ilk tüp bebek miydi canım normalde illerde çok koymuyorlar ya ondan dedim
Doktorum 3 . Embriyonun tutacağına olanak vermiyordu .Ama nasip işte oldu mu oluyor .ilk deneyimim tüp bebekte zannedersem son olacak

Benim yarın sabah çağırdı doktorum inşallah keseleri görürüz yaa çok istiyorum çoook :) sen kaç haftalıksın
Ben 6+4’üm canım daha bu cuma gördüm minnoşlarımı kalp atışını duyamadık ama attıkları ultrasondan gözüküyordu rahatladım biraz şükür 🧿 🙏🏻 inşallah Allah sanada nasip etsin 🙏🏻

iyi akşamlar kızlar, doktordan çıktık ikiz gebeydim. Birisi bizimle devam etmiyormus, kalp atışıda duymustuk aslında ama diğerinden küçüktü, kaybolan ikiz sendromu. Üzüldük çok ama kısmet böyleymiş. Şnşallah bebeğimi sağlıkla kucağımıza alırız. Bu durum hakkında bilgisi olan varmı?
Canim cok uzuldum adina.. umarim bebegin suan seninledir bir fikrim yok bu konuyla alakali 🙏🏻 Allah yar ve yardimcin olsun uzme kendini bak bitanesi cok sukur iyimis o sana umut olsun🌹

Degilmi🤣 arada bi yokluyorum burayi yeni topige gectim bende artik cogu ya gebe yada transfer olmayi bekliyordur nasil gidiyo sen iyimisin transfer kankam beklemek ne zor dimi🤭
Zor canım uyuyorum bende işte öğleden sonra çocuktan fırsat kalırsa uyku yapmaya başladı midem bi gün iyi 2 gün kötü öyle işte sen nasılsın canım nasıl gidiyor

Arkadaslar merhaba gebelihin 4-6haftalari arasindaki meme hassasiyeti surekli mi olur yoksa bazi gunler veya saatler siskin ve hassas olurken bazen sonuk felan olabilriler mi?siz yasadiniz mi oyle bisey...hani hormonlardan memeler siser ve hassaslasir diyorlar da bu tum gebelik boyinca mi olur yani?

Ben 6+4’üm canım daha bu cuma gördüm minnoşlarımı kalp atışını duyamadık ama attıkları ultrasondan gözüküyordu rahatladım biraz şükür 🧿 🙏🏻 inşallah Allah sanada nasip etsin 🙏🏻
Maşallah :) beni 4+4 te çağırmış oldu doktorum yarın gideceğim akşamüstü. Heralde kalp atışı için bekleyeceğiz ama keseleri görsem bile çook sevinicem :) ne garip bir duygudur değil mi

Geldi geldi canım çok şükür valla zaman geçiyor 😍😍 gerçi hemşire bana Bi ay daha erteleyelim dedi yani 3 ay dinlenecekmişim daha neler çok sinir oldum kürtaj olmadım ki. Tekrar konuştum başlıcam şimdi bakalım nasipse bu sefer 2 adet embriyo konulacak zaten 2 tane kalmıştı. Parol devamlı içiyorum ama pek etkili değil yinede Parol içerim
Vücudun ona alışıktır canım o yüzden pek tepki vermiyordur artık. İlk baştan da 3 ay dediler ama ben 2 ay olsun demiştim, demiştin o zaman da😁 hayırlısıyla inşallah bu defa tutunur bebelerin sana canım🥰

Maşallah :) beni 4+4 te çağırmış oldu doktorum yarın gideceğim akşamüstü. Heralde kalp atışı için bekleyeceğiz ama keseleri görsem bile çook sevinicem :) ne garip bir duygudur değil mi
Ben çok şok oldum sevindim beklemiyordum çok ağladım boşluğa düştüm birden fazla duygu yaşadım aynı anda ama şu var kaygılardan tam sevinemiyor insan. Çok güzel bir duygu herşeye rağmen 🥰🧿 çok şükür 🙏🏻

Zor canım uyuyorum bende işte öğleden sonra çocuktan fırsat kalırsa uyku yapmaya başladı midem bi gün iyi 2 gün kötü öyle işte sen nasılsın canım nasıl gidiyor
Bende iyi gibiyim herhalde bilmem🤷🏻‍♀️ kafaya takiyorum surekli bisey oldugunda.. migde benimde arada bi yokluyor yorgunluk cokuyor pekte tadim yok acikcasi.. az once fitili koyduktan sonra fitilin ucunda kan vardi cok az? Sence nedir bu korktum acikcasi daha ilk defa oluyor

Arkadaslar merhaba gebelihin 4-6haftalari arasindaki meme hassasiyeti surekli mi olur yoksa bazi gunler veya saatler siskin ve hassas olurken bazen sonuk felan olabilriler mi?siz yasadiniz mi oyle bisey...hani hormonlardan memeler siser ve hassaslasir diyorlar da bu tum gebelik boyinca mi olur yani?
Surekli olmadi bende gidip geldi agrim genelde sabah kalkinca oluyor tum gebelikte olucakmi bilmiyorum ama hala hissediyorum agriyi ara ara

X