Kasım-Aralık 2020 Transfer Olacaklar

Kızlar günaydın ben bu zamana kadar hep Crinonojel kullandım fakat piyasada olmadıgıniçin artık kapsül olana geçtim teyit etmek için soruyorum sizde resimdeki kapsülden kullanıyorsunuz değilmi yazdırırken ebe illa ağızdan alınır dedi de bana vajinal demiştiler çünkü sizde bundan kulöanıyırsunuz değilmş vajinal
Merhaba onceki dusuklerimde kullanmistim bunu ve bu hem vajinal hem de agizdan alinabiliyor diye biliyorum...yani 1 tane vajinaya yerlestiryordum 1 tanede agizdan alirdim

Kızlar transferde nasıl yattınız kaç gün yattınız?
Ben çok yatmadım, ara ara kalkıp yürüyüp hareket ettim, zaten 3. Günü iğnem vardı, 4.kattan merdivenle inip aile hekimliğine gittim, zaten öyle sürekli yatmayı önermiyorlar, hareketli olmak lazım ki rahme kan gitsin. Fakat temizlik yemek yapmadım, annem , eşim yardımcı oldu bu konuda çok şükür.

Ben çok yatmadım, ara ara kalkıp yürüyüp hareket ettim, zaten 3. Günü iğnem vardı, 4.kattan merdivenle inip aile hekimliğine gittim, zaten öyle sürekli yatmayı önermiyorlar, hareketli olmak lazım ki rahme kan gitsin. Fakat temizlik yemek yapmadım, annem , eşim yardımcı oldu bu konuda çok şükür.
Yan yattınız mı peki transferden sonra birde adımlarını minnak minnak mıydı

Yok canim, o kadar da değil, dikkat ettim eğilip kalkmadım, uzanmadım. Böyle yani o kadar yan yatmayla falan bisey olmaz merak etmeyin
Bende egilip uuznmıyorum yemek temizlik de yapmıyorum sadece yan yatıyorum. Ama pozitifi gören birisi çok korkuttu çok dikkat et 12 gün bıyunca sırt üstü yat adımlarını küçük at mümkünse ignelerini evde yap vs çok gerildim çünkü doktorum yan yatabilirsin yüz üstü yatma dedi. Bende yan yattım ama başka tuvalete yürüdüm hastaneye gittim vs çok üzüldüm kesin tutmadı dedim 🤦‍♀️🤣

Bende egilip uuznmıyorum yemek temizlik de yapmıyorum sadece yan yatıyorum. Ama pozitifi gören birisi çok korkuttu çok dikkat et 12 gün bıyunca sırt üstü yat adımlarını küçük at mümkünse ignelerini evde yap vs çok gerildim çünkü doktorum yan yatabilirsin yüz üstü yatma dedi. Bende yan yattım ama başka tuvalete yürüdüm hastaneye gittim vs çok üzüldüm kesin tutmadı dedim 🤦‍♀️🤣
🙈🙈🙈🤣🤣 hiç alakası yok yahu, Allah nasip ederse tutuyor zaten, biz transfer olduğumuzu bilgimiz için çok dikkat ediyoruz ama normal gebe kalanlar 1 ay sonra öğreniyorlar, kim dikkat etsin o kadar. Ama işte ilk 5 gün tutunma oluyormuş. Yalniz o toz tanesi kadar öyle yuvarlanıp düşemez, bir de rahim zaten 45 derece acıyla eğik duruyor, öyle yan yatmayla, büyük adım atmayla tutmaz diye bisey olamaz merak etmeyin. Bol bol dua edin,ev işi temizlik yapmayın, 3. Gün ben çok ılık suyla ayakta banyo mu da yapmıştım. Allah nasip ederse her türlü tutuyor merak etmeyin 🤗

X