Kasım-Aralık 2020 Transfer Olacaklar

Selam kızlar ilk başka bu topikteydim o yüzden buraya da yazmak istedim cumartesi günü ikinci transferimi oldum. Bugün daha 2. Günümdeyim bakalım nasip 🥰🙏🏻 ne güzel bazı arkadaşlar kese görmüş kalp atışı duymuş çok sevindim
Dilerimm bu transferde seninde bebişinn sana tutunur canımm🙏🏻

Son adet tarihine gore hesap yapiliyormus doktorda ultrasonla o sekilde giriyor canim. Bende anlamadm hangisi dogru bilen biri bizi aydinlatsin 🤭🥰😂
Ultrasona dr bilgi girmiyor. Bebegin boyunu ölçünce hafta hesabını ultrason otomatik olarak kendisi yapıyor 👍

Ultrasona dr bilgi girmiyor. Bebegin boyunu ölçünce hafta hesabını ultrason otomatik olarak kendisi yapıyor 👍
Benim dr giriyor son adet tarihini canim. Zeynep kamildeki doktorda girmisti. Belki onu baz almiyolar dedigin gbi bebek boyundan olabilir mantikli ama yinede griyolar.

Benim dr giriyor son adet tarihini canim. Zeynep kamildeki doktorda girmisti. Belki onu baz almiyolar dedigin gbi bebek boyundan olabilir mantikli ama yinede griyolar.
Benim girmedi dün çünkü çok çok çok geç yumurtlamişım. Ultrasona göre bakalim dedi. 2 hafta önce başka dr.a gitmiştim. O da öyle ölçtü.

Giriliyor canım son adet. Dr son adetle uyumlu olmazsa bebek gelişimi o zaman son adete göre ileride yada geriden geliyor diyor. Benimki 1 hafta ilerde gidiyor mesela. Sen ne zaman gideceksin doktora kese kalp gozuktumu

Giriliyor canım son adet. Dr son adetle uyumlu olmazsa bebek gelişimi o zaman son adete göre ileride yada geriden geliyor diyor. Benimki 1 hafta ilerde gidiyor mesela. Sen ne zaman gideceksin doktora kese kalp gozuktumu
Girmiyor. Son adetine göre hafta hesabı yapıyor. Sonra ultrasonla bebeğin baş popo ölçümünü yapiyor. O ölçüme göre ultrason otomatik hafta hesabı yapıyor. geride yada ileride diyor. Benim ne zaman yumurtladigim belli değil. O yüzden adeti hic karistirmadik. 2 hafta önce ultrasona girdim keseyi gördük. 2 hafta sonra yine gittim, tam iki haftalik gelişim göstermiş son ölçüme göre. Bebeği gördük şükür kalbi de duyduk. ♥️😚

Girmiyor. Son adetine göre hafta hesabı yapıyor. Sonra ultrasonla bebeğin baş popo ölçümünü yapiyor. O ölçüme göre ultrason otomatik hafta hesabı yapıyor. geride yada ileride diyor. Benim ne zaman yumurtladigim belli değil. O yüzden adeti hic karistirmadik. 2 hafta önce ultrasona girdim keseyi gördük. 2 hafta sonra yine gittim, tam iki haftalik gelişim göstermiş son ölçüme göre. Bebeği gördük şükür kalbi de duyduk. ♥️😚
Maşallah ilk kezmi kendiliğinden hamile kaldin mucize gerçekten.💗 Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Benim de tek embriyo 3bb dediler, bir de benim transferden bi hafta ölçülen rahim kalınlığım 15 mm hiç bu kadar kalın okumadım. Doktorum gayet güzel dedi soramadım. Daha önce onda tedavi olup benzer rahim kalınlığıyla hamile kalan olmuş bir de. Ama birkaç yerde rahim 15-17 mm den daha kalın olursa da tutunma olmuyor diye okudum. Niyeyse ilkine dair ben de çok umut besleyemiyorum. Hakkımızda hayırlısı🤷‍♀️
Merhaba 3bb embriyonuz tuttu mu acaba?

Kızlar 9. Günüm testim böyle çıktı 😊
Biri ilk 5. Dakikada çıkan diğeri ilk 15. Dakikada çıkan

Eklentiler

• IMG-20210125-WA0002.jpg
    IMG-20210125-WA0002.jpg
    228 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_20210125_111532.jpg
    IMG_20210125_111532.jpg
    123,1 KB · Görüntüleme: 25
X