Gebeliğe Hazırlık Kasım ayı aşılama

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maalesef bissürü ilaç kullanıyoruz bende öyle düşündüm. Şaka gibi ben yıllardır kıvranarak geçiririm ilk günü şuan sanki hiç adet degilim kalkıp yemek bile yapabildim. Bi bakıma rahatmış böyle olması 😄
Yarın gideceğim doktora da o zaman soracagım
Merhaba, sen gittin mi kontrole ne dedi doktorun canım ?

Merhaba, sen gittin mi kontrole ne dedi doktorun canım ?
Merhaba. Kontrole degil de son iğneli aşılamamı olmak için gittim. Ama demiştim bu adetim adet gibi degildi ilk üç gün sadece lavobaya gittikçe adet oldugumu farkettim doktorda bu ay aşılama yapmayalım bir daha ki ay adet olduğunda gel dedi ulturasonla baktı adet olmuş gibi durmuyorsun dedi rahminde daha üç ml gözüküyor dedi ama doktordan döndüğümde akşam gümbür gümbür adeti mi oldum 😂 hem agrılarım hem de normal adet kanaması gibi oldu.Bir sonraki ayı bekliyorum bende

Merhabalar. Kızlar ben aşılamaya bugün başladım. Aşılama dusunenler icin de fikir olsun diye yazıyorum. 1 hafta boyunca günde bir kez 150 ünite meriofert iğnesini göbekten vurulacağım. Ayni zamanda günde 2 defa da letu diye bir yumurta büyütme hapi verildi. Haftaya yani 24 Kasımda yumurtaliklarim büyümüş mü ona bakılacak ona göre yumurta catlatma ignesi vurulacagim. 23 kasimda eşle birliktelik diye de not düşüldü. haa bu arada bende çikolata kisti vardi sol yumurtaliklarim tamamen gitmiş sag temiz. Eşimin sperm testi normal. Var mi benim gibi yeni başlayan??? Neler yapmam gerekiyor?? Ekstra biseylere ihtiyac var mi???
Bana mesaj atar mısınız bişey soracaktım

X