Gebeliğe Hazırlık Kasım'da hsg çektirenler birbirimize umut olalım mı ? 😌

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım bu ay ümitliyim bellimi olur belki ufak yapışıklıklar vardır açılmıştır belkide meleğimiz bu ay gelcektir edelim kendime ederken hep sizlerede ediyorum özlellikle 2. Günü çağırma nedeni ne acaba Beni başka hangi tedavi bekliyo hiç konuşmadık doktorumla ben de yeni değiştirdim doktorumu memnunum dpktor çok önemli oturduğum ilçede en son gittiğim doktor psikolojimi bozdu 5 ay araştırdım ve bu doktorumu buldum rabbim herşey vesile ol derse olcak inşallah bu ay o aydır 🤲🏻
Insallah olur bu ay. Cok yipratici bi surec her gun aglamakliyim. Benimde doktorum aynen dedigin gibi psikolojimi bozdu ve rencide edici laflar soylerek dalga bile gecti aglaya aglaya ciktim odasindan her gittigimde bende arastircam baska doktor. Asilama icin igne icin ikinci gun cagiriyor diye biliyorum. Insallah tez vakitte dualarimiz kabul olur ve saglikla gebe kaliriz bende herkese dua ediyorum🤲

bu ay bakmıcam belirtilere dedikçe kendimi burda buluyorum bu ayda olumsuz sonuç almaktan ödüm kopuyo bazı belirtiler yaşıyorum adetime yaklaşık bi hafta var çıkmazsa çok büyük hayal kırıklığı yaşıycam sürekli bebeğim benle ol diye elim karnımda bu ay umudumun artmasıyla çok zor geçiyo 😣

Selam kızlar, bende 2gün önce hsg çekildim. Ağrısız diye tercih ettiğim bir sağlık kuruluşuydu. Anestezisiz ve ağrısızdı gerçekten de. Çok şükür temiz çıktı nasipse güzel haberler alalım inş hep birlikte 😊🌸

Ben regl oldum malesef olmadı bu ayda 😔 doktorumu aradım eşimin sonuçlarını falan mail olarak istedim dotkorum kalitesi düşük dediği için biz görmemistik sonucu ama eşimin morfolojisi bir çıkmış sperm sayısı 335 m sayı olarak çok iyi kalite düşük dedi onun için geçen ay ilaç vermişti kullanıyor eşim düzenli olarak proxeed plus bende hiç bir sıkıntı yok şükür Varmi bu şekilde hamile kalan aranızda doktorum kalitesi düşük ama yinede olur derken burdaki yazılanlar iyice umudumu yitirmeme sebep oldu😢😢volüm 5 bu arada

Ben regl oldum malesef olmadı bu ayda 😔 doktorumu aradım eşimin sonuçlarını falan mail olarak istedim dotkorum kalitesi düşük dediği için biz görmemistik sonucu ama eşimin morfolojisi bir çıkmış sperm sayısı 335 m sayı olarak çok iyi kalite düşük dedi onun için geçen ay ilaç vermişti kullanıyor eşim düzenli olarak proxeed plus bende hiç bir sıkıntı yok şükür Varmi bu şekilde hamile kalan aranızda doktorum kalitesi düşük ama yinede olur derken burdaki yazılanlar iyice umudumu yitirmeme sebep oldu😢😢volüm 5 bu arada
Hic uzme kendini cok kotu degerlerle bile hamile kalanlar var okudum sayfalarda bizim stresten olmuyor bence surekli dusundugumuz icin. Doktor olur bile demisken neden uzuyorsun kendini. Esimde prooxed plus kullandi onunda hizi dusuktu varikosel ameliyti olduk duzeldi cok sukur. Bence stres yapma volum icin ne dedi doktor kac olmasi gerekiyor ama skinti yok diyorsa strese gerek yok insallah tez vakitte hamile kalirsin canim dualarda birbirmizi unutmayalim. Bizde yazicaz buraya hamileyiz diye ben inaniyorum

Selam kızlar, bende 2gün önce hsg çekildim. Ağrısız diye tercih ettiğim bir sağlık kuruluşuydu. Anestezisiz ve ağrısızdı gerçekten de. Çok şükür temiz çıktı nasipse güzel haberler alalım inş hep birlikte 😊🌸
Anestezili yaptirdim bende maasallah sonucunuza insallah hamis haberinizi aliriz bende bu ay denemelere baslicam daha 23 kasimda cektirdim bende. Bi ayi es gectim hayirlisiyla guzel haberler yazalim buralara hamileyiz diye 🤲

Bencede bizim sitrestten olmuyo Çok üatünde duruyorum bi belirti yaşadımmı hemen burda ben gibi olanlara bakıyorum benim bi haftam kaldı inşallah güzel haberi alırım 2 3 gündür belirtiler yaşıyorum ama çıkmazsa diyede çok korkuyorum kan vermek istiyorum cesaret edemiyorum 😭

Bencede bizim sitrestten olmuyo Çok üatünde duruyorum bi belirti yaşadımmı hemen burda ben gibi olanlara bakıyorum benim bi haftam kaldı inşallah güzel haberi alırım 2 3 gündür belirtiler yaşıyorum ama çıkmazsa diyede çok korkuyorum kan vermek istiyorum cesaret edemiyorum 😭
Regl gununu bekle bence cunku o testler ve kan verme sonucunda negatifi gormek daha hayal kirikligi oluyor ben artik test mest yapmiyorum regl belirtileri yasayinca zaten insan anliyor olmadigini canini sıkma insallah dualarimiz kabul olur

Nasıl gidiyor kızlar hsgden sonra güzel haber alan oldumu aramızda benim 7gün var Regl olmama gerçi ben pek ümitlenmiyorum ama bu ay diğer aylardan farklı Bi durum var göğüslerin çok acıyor sütüne yatamıyorum hiç olmaz normalde böylesadece bu biraz ümitlendiriyor beni yinede hayırlısı Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin :)

Nasıl gidiyor kızlar hsgden sonra güzel haber alan oldumu aramızda benim 7gün var Regl olmama gerçi ben pek ümitlenmiyorum ama bu ay diğer aylardan farklı Bi durum var göğüslerin çok acıyor sütüne yatamıyorum hiç olmaz normalde böylesadece bu biraz ümitlendiriyor beni yinede hayırlısı Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin :)
Amin hadi hayirli haberlerini bekliyoruz bende heyecanla bu konuya bakiyorum birimizden birinden haber gelsin diye insallah hamissindir🤲

Kuzucum merhaba ben de şubatta dış gebelik gecirdim korkumdan hsg cekilmedim temmuzdan beri deniyoruz tekrar olmuyor rahim filmini yarin çekileceğim inşallah anestezili umarım iyi çıkar sonuçlarım da gebelik haberini de paylaşırız burdan okuyana umut olur ❤️
Merhaba. Bana da doktor iki ay denememizden sonra hsg dedi fakat hastanede 1750 lira. Siz nekadara cektirdiniz rahim filmini? Cok pahali degil mi ya😔

Merhaba. Bana da doktor iki ay denememizden sonra hsg dedi fakat hastanede 1750 lira. Siz nekadara cektirdiniz rahim filmini? Cok pahali degil mi ya😔
Bende çok pahalı evet evlat için değer ama bu parada kolay kazanılmıyor ki. Ben üniversite hastanesinde anestezisiz çektirdim çok korkuyordum ama inanki okadar parayı vermeni gerektirecek bir durum yok sadece 10 15 saniye Bi sızı çekiyorsun okadar tabi tercih meselesi

Bende çok pahalı evet evlat için değer ama bu parada kolay kazanılmıyor ki. Ben üniversite hastanesinde anestezisiz çektirdim çok korkuyordum ama inanki okadar parayı vermeni gerektirecek bir durum yok sadece 10 15 saniye Bi sızı çekiyorsun okadar tabi tercih meselesi
Ben daha once cektirdim canim ilk evladimda olmadiginda. Dedigin gibi evlat icin deger ama cok pahali ki gunumuzde bu paraya cok ihtiyacimiz varken. Devlet hastanelerinde cekiliyor mu bilmiyordum da o yuzden. Cekiliyorsa ne guzel

Ben daha once cektirdim canim ilk evladimda olmadiginda. Dedigin gibi evlat icin deger ama cok pahali ki gunumuzde bu paraya cok ihtiyacimiz varken. Devlet hastanelerinde cekiliyor mu bilmiyordum da o yuzden. Cekiliyorsa ne guzel
Üniversite olduğu içinde çekiyor olabilirler ama ben devlet hastanelerinde çekiyor diye biliyorum tek fark sadece anestezi vermiyorlar ki bence onada gerek yok ya inan 3 dk bile sürmüyor toplamda. normal muayene olurken rahim ağzını açmak için kullanılan alet var sonra ilacı veriyorlar zaten 15 saniye sızlıyor azıcık bu kadar

Ben görüntüleme merkezinde doktorumla birlikte anestezili 1600 tlye çektirdim

Regl gununu bekle bence cunku o testler ve kan verme sonucunda negatifi gormek daha hayal kirikligi oluyor ben artik test mest yapmiyorum regl belirtileri yasayinca zaten insan anliyor olmadigini canini sıkma insallah dualarimiz kabul olur
Haklısın canım eşimde demediğim halde almış gelmiş test bana bakıyo yapsam negatifi görsem zaten erkendi varsa bile çıkmamış diye kendimi kandırıp yıprancağıma bekleyim bi hafta hepiniz için dua ediyorum sonuçlarımızı yazalım inşallah kavuşuruz meleklerimize 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Hadi hayırlısı vardır inşallah bendede var yanmayla başladı kasıklarımda sürekli kelebek varmış gibi seğirme dışında bişi kasık bacak birleşim yeri çok ağrıyo belim ağrıyo Hafif baş dönmesi bulantı bütün belirtiler varda Bebiş varmı yoksa adetmi gelcek bu sitrest yedi beni yavrularımız inşallah bizledir allahım isteyen herkese versin kucağını boş bırakmasın inşallah

Hadi hayırlısı vardır inşallah bendede var yanmayla başladı kasıklarımda sürekli kelebek varmış gibi seğirme dışında bişi kasık bacak birleşim yeri çok ağrıyo belim ağrıyo Hafif baş dönmesi bulantı bütün belirtiler varda Bebiş varmı yoksa adetmi gelcek bu sitrest yedi beni yavrularımız inşallah bizledir allahım isteyen herkese versin 🤲🏻 İçtiğim ilacın yan etkilerinide yaşıyo olabiriim😖

X