Gebeliğe Hazırlık Kasım'da hsg çektirenler birbirimize umut olalım mı ? 😌

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben görüntüleme merkezinde doktorumla birlikte anestezili 1600 tlye çektirdim

Haklısın canım eşimde demediğim halde almış gelmiş test bana bakıyo yapsam negatifi görsem zaten erkendi varsa bile çıkmamış diye kendimi kandırıp yıprancağıma bekleyim bi hafta hepiniz için dua ediyorum sonuçlarımızı yazalım inşallah kavuşuruz meleklerimize 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Buyuksehirlerde biraz daha pahali oluyor galiba.
Insallah bende bu ay baslicam bakalim nasip Allah hepimizin yardımcısı olsun 😊😊

Hadi hayırlısı vardır inşallah bendede var yanmayla başladı kasıklarımda sürekli kelebek varmış gibi seğirme dışında bişi kasık bacak birleşim yeri çok ağrıyo belim ağrıyo Hafif baş dönmesi bulantı bütün belirtiler varda Bebiş varmı yoksa adetmi gelcek bu sitrest yedi beni yavrularımız inşallah bizledir allahım isteyen herkese versin 🤲🏻 İçtiğim ilacın yan etkilerinide yaşıyo olabiriim😖
Buluttan nem kapar olduk yaa Allah sonumuzu hayr etsin progesteron baktırdım oda 14 buçuk falan çıktı 21.gün baktırmıştım bakalım salı günü randevum var heyecanlıyım😬😬😬😬

Kizlar benle birlikte hsg cektiren arkadasim hamile hepimize umut olsun bende bu ay baslicam denemelere hadi hayirlisi bakalim degerleri hormonlari kotuydu hap falan kullaniyordu birde kisti vardi ve hamileymis.

Kizlar benle birlikte hsg cektiren arkadasim hamile hepimize umut olsun bende bu ay baslicam denemelere hadi hayirlisi bakalim degerleri hormonlari kotuydu hap falan kullaniyordu birde kisti vardi ve hamileymis.
Bide ayın kaçında çekildiniz acaba çok sordum ama ona göre bende test yapmak istiyorum erkenmi bilemiyorum

Günler geçmiyo merakımdan duramıyorum yarın kan vermek istiyorum çıkmazsa erkendi zaten deyip sonra bidaha vermek zorunda kalcam napcamı bilemiyom işte

X