Göz Makyajı Kaşlarımı kazıdım :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Cilemoz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2020
13
11
Kaşlarım normalde seyrek değildi ama daha gür olacağını düşündüğümden jiletle kazıdım ne de olsa karantina dönemi uzar dedim 13 gün oluyor doğru düzgün çıkmadı tek tük bazı yerler çok boş. Sarımsak, badem yağı vs birsürü şey sürüyorum ama ne zaman sonuç verir bilmiyorum daha önce deneyen varsa sonucları bildirebilir mi tekrar çıkar mı ya da ne kadar sürede çıkar.

Kaşlarım normalde seyrek değildi ama daha gür olacağını düşündüğümden jiletle kazıdım ne de olsa karantina dönemi uzar dedim 13 gün oluyor doğru düzgün çıkmadı tek tük bazı yerler çok boş. Sarımsak, badem yağı vs birsürü şey sürüyorum ama ne zaman sonuç verir bilmiyorum daha önce deneyen varsa sonucları bildirebilir mi tekrar çıkar mı ya da ne kadar sürede çıkar.
Benim kaşlarım da çok gür değildi normal geliyor bana ama arkadaşlarım liseye giderken yazın kazı kaşlarını jiletle demişti ama cesaret edemedim hiç çünkü ben biliyorum kaş yapım bu ve gür falan da çıkmaz, ben bacağımı bile jiletle alsam gür çıkmıyorken 😅

Çok yanlış zamanda kazımışsın. Ay Aslanda büyürken kazısaydın bari. Sen dolunay gibi kazımışsın çünkü yeni ay gelmek üzere. Bu zamanda dokunulan tüy daha geç büyüme gösterir. Bir daha böyle birşey yapacaksan da milimetrik farkla yap mesela kavisi belli belirsizdir oraya minik bir vuruş (tüylerin çıkış yönüne). Ama kesinlikle ay aslanda büyürken, dolunay ve sonrasındaki 14 gün değil. Sarımsak ve badem yağı sürüyormuşsun zaten daha etkili birşey yok şuan için kaş çıkarmaya, karantinadayız biraz bekleyeceksin. Kaşların biraz çıksın dermapen kullanırsın badem yağı ve vitaminlerle beraber.

28B8D551-EDA9-4C21-9263-287C80A741A9.png

Çok yanlış zamanda kazımışsın. Ay Aslanda büyürken kazısaydın bari. Sen dolunay gibi kazımışsın çünkü yeni ay gelmek üzere. Bu zamanda dokunulan tüy daha geç büyüme gösterir. Bir daha böyle birşey yapacaksan da milimetrik farkla yap mesela kavisi belli belirsizdir oraya minik bir vuruş (tüylerin çıkış yönüne). Ama kesinlikle ay aslanda büyürken, dolunay ve sonrasındaki 14 gün değil. Sarımsak ve badem yağı sürüyormuşsun zaten daha etkili birşey yok şuan için kaş çıkarmaya, karantinadayız biraz bekleyeceksin. Kaşların biraz çıksın dermapen kullanırsın badem yağı ve vitaminlerle beraber.
hiç bişey anlamadım ne demek istediniz? ayla ne alaka

hiç bişey anlamadım ne demek istediniz? ayla ne alaka
Ay Aslan gününde büyürken, kıla müdahale olursa o kıl kökü daha sağlam oluyor daha çabuk uzuyor. Saçını uzatmak isteyen kadınlar ay aslanda büyürken uçlarından aldırırsa o saç daha güzel uzar. Ayın evreleri vücut bakımımızda destekleyici rol oynuyor. ‘Kozmik bakım’ sitesinde daha detaylı anlatılıyor.

Kaşlarınız şimdi nasıl boşluklar doldu mu ayni hatayi bende yaptım benimde 15 gün oldu boşluk var 😢
Ben anneme yapmistim seneler oluyor. 1 ay sonra kendini gösterdi tabi tam gür olmadı ama yine eskisinden gür oldu bide kıllar sert oldu ben tavsiye etmem zaten pişman da olduk. Ama suanki görüntü eskisinden güzel sizinkide tam dolmasada fark eder

Kaslarının şuanda nasil eski haline döndü mü bende yaptim ayni hatayi 15 gün oldu arada boşluklar var bazi kıllar uzun bazilari çok minik buyumedi

Bu tarafdan mı başlıyacağız yön derken ?

Eklentiler

• 0F655D22-3310-4AC2-9609-0670C5268244.jpeg
    0F655D22-3310-4AC2-9609-0670C5268244.jpeg
    30,5 KB · Görüntüleme: 61
X