Katilden Skandal Sözler: "Daha Öldüreceklerim Vardı."

GGsah

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2016
677
903
Ağabeyini Öldürdü, "Namusumu Temizledim" Dedi

Adana'da psikolojik rahatsızlığı bulunan şahıs, karısı ile ilişkisi olduğunu iddia ettiği ağabeyini bıçaklayarak öldürdü, amcası ve kuzenini ise ağır yaraladı. 'Namusumu temizledim' dedi.

agabeyini-oldurdu-namusumu-temizledim-dedi-8504921_x_o.jpg

Adana'nın Seyhan ilçesi Yeşiloba Mahallesi Vedat Dalokay Hali'nde psikolojik rahatsızlığı bulunan şahıs, karısı ile ilişkisi olduğunu iddia ettiği ağabeyini bıçaklayarak öldürdü, amcası ve kuzenini ise ağır yaraladı. Şüpheli, basın mensuplarına "Namusumu temizledim" dedi.

3 KİŞİYE SALDIRDI, AĞABEYİ ÖLDÜ

Psikolojik sorunları bulunan ve bu nedenle tedavi gören Yakup B. (22), karısı ile ilişkisi olduğunu iddia ettiği aynı yerde çalıştığı ağabeyi Aydın B. (24) ile soy ismini kısa bir süre önce değiştiren amcası Hüseyin T. (51) ve amcasının oğlunu bıçakladı. Yaralılar kentteki özel hastanelere kaldırılırken, şüpheli Yakup B. olay yerine yakın bir polis merkezine giderek teslim oldu.

AİLELER GÖZYAŞI DÖKTÜ

Yaralılardan Aydın B., kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Hüseyin T. ve oğlunun ise durumunun ağır olduğu öğrenildi. Haberi alarak hastaneye gelen aileler gözyaşı döktü.

agabeyini-oldurdu-namusumu-temizledim-dedi-3-8504921_o.jpg

"NAMUSUMU TEMİZLEDİM" DEDİ

Adana Adli Tıp Birimi'nden sağlık raporu alınan şüpheli Yakup B., gazetecilerin 'Ağabeyini neden öldürdün?' sorusuna "Namusumu temizledim" cevabını verdi.

"DAHA ÖLDÜRECEKLERİM VARDI"

Alınan raporun ardından Adana Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği'ne götürülen Yakup B.'nin ilk ifadesinde, "Ağabeyim eşime tecavüz etti. Sonra da ilişkileri sürdü. Ben de ağabeyimi, amcamı ve kuzenimi bıçakladım. Ama daha öldüreceklerim vardı. Asıl hedefim bu kadar değildi" dediği öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

agabeyini-oldurdu-namusumu-temizledim-dedi-2-8504921_o.jpg

http://www.haberler.com/agabeyini-oldurdu-namusumu-temizledim-dedi-8504921-haberi/

X