Katyperrym'in Diyet Günlügü !

little bird

❤️‍🔥
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2011
3.236
5.414
herkese merhabalar. Bende bircok kisi gibi zayıflamak istiyorum hemde cok uzun süreden beri. Yaklaşık 2 yıldır ugrasıyorum verebildim mi verdim ama bi kaç ay sonra moralim bozuldu bişeyler oldu bıraktım saglıklı yaşamımı yine başladım yemeye boyle surup gitti. Ben gecen haftalarda yine diyete başladım gayet guzel gidiyodu tabi arada kaçamaklarım oluyordu ama iyi gidiyodu 60dan 58e gelebildim. Ama dün kendimi kotu hissediyodum sebepsiz boşlukta gibi bıraktım herşeyi gittim yemege saldırdım :KK14: insallah artık sebepsiz bosluklar olmayacak .. :)

Son düzenleme:
bugun sabah bi dilim ekmek birazda peynir yedim
oglen durum yedim (dışarda oldugumdan ev yemegi pek yiyemiyorum :KK43: )
aksam yogurt ve sebze yemegi

herkese merhabalar. Bende bircok kisi gibi zayıflamak istiyorum hemde cok uzun süreden beri. Yaklaşık 2 yıldır ugrasıyorum verebildim mi verdim ama bi kaç ay sonra moralim bozuldu bişeyler oldu bıraktım saglıklı yaşamımı yine başladım yemeye boyle surup gitti. Ben gecen haftalarda yine diyete başladım gayet guzel gidiyodu tabi arada kaçamaklarım oluyordu ama iyi gidiyodu 60dan 58e gelebildim. Ama dün kendimi kotu hissediyodum sebepsiz boşlukta gibi bıraktım herşeyi gittim yemege saldırdım :KK14: hemde aksamın 10unda aksam yemegimi yedigim halde yani tok oldugum halde.Sanırm bunun sebebi duygusal açlık ben bunu yemekle bastırmaya çalışanlardanım :KK43: 8-9 parça çikolata çeyrek ekmek peynir derken akşam oldugunda karnımın şişliginden uyumam 2 saatimi aldı. dun yedim, niye neden bende bilmiyorum ama sebebi yemegi sevmemden degildi.iste boyle...
Bu sefer bi günlük açıyım yeme istegim geldiginde buraya yazayım yaptıklarıma emeklerime bakıyımda dun aksamki gibi bi geceyi bi daha geçirmiyim istiyorum.
Artık normal kiloda yada bazılarına gorede sisman denilen insanlardan olmak istemiyorum, incecik bacaklar incecik bi bel istiyorum ve inşallahta olacak... :KK8:

:) bu olay bendede var sebepsiz yemek sıkıntıdan.Çalışmayı bırakıp evde olduğumdan beri aynı durumuyu yaşıyorum

Diyet gunlugum uzunca bi aradan sonra yine ben geldimm.. İlk yazdıgım zamanlar diyete tam hazır degildim ama simdi cok hazırım . salı gununden beri diyetteyim aslında once bi kendimi denemek istedim ve bugun 6. gunum :KK76: bu zamana kadar kucuk kacamaklarım oldu tabi ama kacamagım oldugu gunler mutlaka yuruyusumu yaptım salı gunu tartılıcam ...
Kendimi gecen haftalarda baya bıraktım ve diyete basladığım gun tartı 59.5 i gosterdi :18: ben bunu gorunce dahada hırslandım tabi... daha 6. gunum ama dayanamadım az once tartıldım ve 57.3 çıktım :nazar: !! :21: bu kadar hızlı vermemin sebebi buyuk ihtimalle zaten bu kiloları yeni almıs olmam olabilir tabi :KK55: ama insallah 55 oldugum 52 oldugum gunleride gorurum :KK31:

8:00 bi kucuk ceviz 4-5 yas uzum
8:40 2 kibrit kutusu b. peynir 1 kucuk domates 2 dilim ekmek(ekmeklerden birini balla yedim), 2 yesil zeytin
Sabahki menum boyle :)

bugün kahvaltıdan sonra ara ogun olarak kucuk bi elma yedim oglende turlu yedim.. .. sonra mis gibi boregi gorunce dayanamadım baya yedim tabi saba 57li çıkınca iyice gevsedim :KK25: bu yuzden aksam sadece meyve yemeyi planlıyorum zaten erken yatıcam yorgunum dengeler en azından :18:

Sabah bi paket activia bide peynir zeytin felan yedim.. dun aksam dayanamadım sonucta bayram, bugün 100 gr almısım :KK57: bide bayramdan dolayı dogru duzgun sporda yapamıyorum :KK43: Bari bayram sonuna kadar kilomu korusam bugun dikkat etmeye calısıcam :KK1:

Bugün kahvaltıdan 1.5 saat sonra bi maden suyu ictim bi sislik hissediyodum gecti sonunda :KK1: oglen menumde salcalı makarnayla yogurt vardı :KK68:
Ben biraz diyetimden bahsediyim gunluk ben diyette kendime sunu yemiceksin bunu yemeyeceksin diye bisey yapmama kararı aldım cunku eninde sonunda bırakıyorum dayanamıyorum.. sadece miktarları az olucak oyle karar verdim ins yarın vermis cıkarım zaten 100gr da olsa moralimi bozdu... ama tabi gun boyu evde yada baskaasının evinde otur otur normal gibi geldi bide dunku kacamagımla :KK57:

Tatlıılara dayanıyorum hamurislerine birazcıkta olsa dayanıyorum cikolatalara dayanıyorum ama kuruyemis beni benden alıyo tartılma gunumden bi gün once yapılcak seymiydi bu katyperrym! egerki yarın kilo almıs olursan benle yani vicdanınla basın belada bak uyku uyutmam ona gore sen bu 5-6 gun kendini kıs yuruyusler yap simdi bunu nasıl yaparsın!! bu kacamak beni iyice delirtti kendi kendimi azarlıyorum :KK1: o kadar kacamak yaptım hala guluyorum :KK1::KK1: Allah'ım lutfen yarın vermis oluyum hala da umutluyum bune pollyannacılık:KK25::KK25: neyse ben uzatmıyım gunluk gule gule umarım yarın çizelgemi duzenlerken mutlu olurum bmi degerim duser .. Bu arada bu yazıyı okuyan birileri varsa bayramı kutlu olsun :KK9:

Bugün erkenden kalktım simdi bi tane mandalinamı yedim kahvaltıdan once; birazdan yesil cayda icmeyi dusunuyorum yada herhangi bi cay cunku bogazımda kotu, 1 saat sonra kadarda kahvaltımı yaparım artık..
Asıl haberi veriyim bugün 57.4 çıktım bu iyi mi kotu mu anlamadım dun ve dunden onceki kiloma gore ama eminimki baslangıc kilom olan 59.5 e gore cok harika bi sonuc :21::KK64:

Sabah sütle mısır gevregi yedim. baya tok tuttu :KK1: Az oncede bi iki kraker attım agzıma ama acıkmaya basladım ogle yemegi gecikti bi turlu halledemedim :KK56:

Az once bi tavuk bonfile(yagsız ve tam bi tane sayılmaz tamamını yemedim) 3 yk princ pilavı yanındada salatalik domates.. yemek bitiminde agzım tatlansın bari diyerek bi tane çikolata attım agzıma cidden baya tatlandı :KK9::KK9:

Ben hep kemik yapımı kalın olarak dusunuyordum kilomdan dolayı cogu bayan gibi kilomu fazla gorunce iri kemikliyim bilmemne diye soylenmeye baslardım...
Az once bisey okudum dediklerini uyguladım ince kemikli cıktım.. Evet bayanlar sizide bilgilendiriyim..

Oncelikle boyunuzu olcuyorsunuz sonra da kol bileginizi yani tam eliniz ve kolunuzun birlestigi yeri olcuyorsunuz ..

Boyunuzun olcusunu bileginizin olcusune boluyorsunuz ..
Cıkan sonuc eger ;

10,9 - 9,9 arasındaysa normal kemikli
9,9 dan daha kucukse iri kemikli
10,9 dan buyukse ince kemiklisiniz demekmiş .. tabi ne kadar dogru bilmiyorum ama mantıklı geldi cunku bilekte pek yag toplanmaz genel olarak deriden olusur...

Bu tabi onemli cunku eger ince kemikliyseniz ideal kilonuzu biraz asagı cekmeniz gerek,, iri kemikliysenizde bi kac kilo arttırmanız gerekir.. simdi benim ideal kilomu dusurmem gerek galiba...........

Evde pasta profitrol muhallebi ...vb bi suru tatlı var.. profitrol yeni sıcak sıcak kokusu burnuma geliyorr... Katyperrym hadi dayan sadece 2 gun kaldı. Bu bayram bi gecmedi ya vukuatsız bi sekilde atlatsam artık ... Bu topiktede bi ben varım in cin top oynuyor resmen :KK55:
Birde bi anket yapıyım diyorum ama oy vercek kisi yok :KK52::KK52::KK52:

Kendimi cok sis cok yemis hissediyorum bugün toplam gunboyu 10dk belki ayakta durmusumdur tek hareketim buydu. aksamda sadece meyve yememe ragmen bu kadar sis hissediyosam:KK37: Bayram bit artıkk !!!!

X