Kavitasyon yaptıran var mı?

bende toplamda 9 seans almıştım bugün bitti basenden 6 cm incelmişim bacak 61 den 58 e düşmüş ama benim anlamadığım basenden
6 cm inelmiş olsam kıyafetlerimden fark etmez mi ya pantolonlarım falan aynı oluyor ödem olabilir dedi birde bu alet ödem yapıyormuş birde
1 ay da falan atılır b u ödemde dedi lenf drenajda vardı 3 seans ben anlamadım valla nasıl incelmişim kimsede fark etmio olduğunu demek ki olmadı
incelme falan:KK50:

bende toplamda 9 seans almıştım bugün bitti basenden 6 cm incelmişim bacak 61 den 58 e düşmüş ama benim anlamadığım basenden
6 cm inelmiş olsam kıyafetlerimden fark etmez mi ya pantolonlarım falan aynı oluyor ödem olabilir dedi birde bu alet ödem yapıyormuş birde
1 ay da falan atılır b u ödemde dedi lenf drenajda vardı 3 seans ben anlamadım valla nasıl incelmişim kimsede fark etmio olduğunu demek ki olmadı
incelme falan:KK50:

canım,inceldiğin 6cmyi senmi ölçtün yoksa onlarmı ölçtü?? ben 3seans gittim.basen bölgem ilk gittiğimde 94dü.en son 90cm ölçtüler ama bende de beden olarak hiçbir değişiklik yok.pantolonlar hala aynı oluyo.. bu yüzden ölçerken biraz hile yaptıklarını düşünüyorum :KK1: ödem konusuda hiç mantıklı gelmedi bana,zaten kavitasyon yapılırken bol bol su içiyosun yağlar atılsın idrarla diye..

Arkadaşlar
Acilen Antalya da gidebileceğim bir lazer ve kavitasyon için yer tavsiye edermisiniz. Birde ben gün oldu doğum yapalı. kilolarımdan acilen kurtulmam lazım.:18: Kavitasyonu düşündüm. Benden başka lohusayken kavitasyon yaptırıp sonuç alan var mı?:KK31:

Arkadaşlar merhaba bende bir fırsattan kupon alıp kavitasyona başladım bugün 2.seansa gittim ama daha sonra düşündüm de sonuçta vücuda elektrkle birşeyler uygulanıyor ver daha da önemlisi ciğerleri yoran birşeymiş. Alkol alımı yasakmış bu dönem içerisnde merak edip sordum neden olduğunu zaten ciğerleri yoran birşey bu yüzden çok su içiriyoruz o yüzden alkol alırsanız ciğerler daha fazla yorulur dediler. Bu sebepten dolayı ciğreleri yoran bir işleme devam etmek mantıklı gelmiyor bana.

Forumda ne çok yerde kavitasyon konuus varmış oku oku bitiremedim..ben de bugün güvendiğim bir fırsat sitesinden 69 a paket buldum sanırım deniycem yeri de güzel 6 seans lenfdrenaj 6 seans kavitasyon 6 seans da powerplate var hediyesini de sordum bacak ,koltukaltı ya da bikini bölgesi için 4 seans epilayon hediyesi varmış..tek sorun şu su içme ben günde 1 bardak suyu zor içiyorum :S

Forumda ne çok yerde kavitasyon konuus varmış oku oku bitiremedim..ben de bugün güvendiğim bir fırsat sitesinden 69 a paket buldum sanırım deniycem yeri de güzel 6 seans lenfdrenaj 6 seans kavitasyon 6 seans da powerplate var hediyesini de sordum bacak ,koltukaltı ya da bikini bölgesi için 4 seans epilayon hediyesi varmış..tek sorun şu su içme ben günde 1 bardak suyu zor içiyorum :S

kızlar ben arayıp sordum gayet ilgililer sağolsun, aklımdaki tüm soruları sordum 10 santim de incelebilirsiniz 3 cm de olabilir dedi, bu vücudunuzdaki yağ oranına bağlı dedi seans süreleri zaten anlaşmadaki gibi daha kısa yapma lüksüm yok zaten sözleşmeli dediler.

Kızlar ben de araştırdım epey bu işi.geçen kış en sonnuda ankara'nın en iyi kavitasyon merkezlerini buldum ve 1-2 denemeden snra en güzeline gitmeye başladım. kavitasyon sonrası karnımı içime çok rahat çekebiliodum hem de seans bitişinde 1 kg zayıf çıkyıorsunuz tartılınca. sanki o gün karnınız daha çekilmiş oluyor...
AMAAAA.... o sadece bi kaç saatlik bi etki. ve işin açıkçası, 15-20 seans gidip de en fazla 10 cm incelen duydum.yani eğer kilo fazlanız 3-4 ise, kıyın 500-1000 liraya gidin.
ama unutmayın ki eğer 5 kilodan fazlanız varsa benim gibi... max 8cm inceleceksiniz bu da benim işaret parmağım kadar bişey yani. üstüne biraz daha koyup liposuction yaptırmak daha mantıklı geldi.
unutmayın ki, en profesyonel yerlerde bile üniversitede besin uzmanlığı güzellik uzmanlığı okuyan genç kızcağızlarımız çalıştırılıyor. seansı genelde onlar yapıyor.
ve maalesef 20-25 yaş arası bu bayanlarımızın çoğu kavitasyon işleminin kemiklere değdirmeden yapılması gerektiğini teorik olarak bilse de pratikte çok toylar. açıkçası kaburgalarıma değdirmeden yapan 1 tane görmedim. hastanın biri de kemiğe geldiği için zarar görmüş ve hastaneden rapor almış güzellik merkezine çemkirip duruyordu.
aman dikkat derim. iğne yok ameliyat yok diye kavitasyonu ciddiye almamazlık etmeyin. ciddi bi işlemdir

bana bu aralar sürekli kupon tanıtımı geliyor arkadaşlar bu kavitasyonla ilgili. ameliyat sonrası formu korumak için etkili mi yaptıran varmı aceba?

merhabalar ben bi ucuzluk sitesinde gördüm seansı kavitasyon ve lenf drenaj 10.50 tl çok uzuc geldi alsam mı diyorum 3 hafta sonra tatile gideceğim sizce 3 haftada işe yarar mı?

açıkcası benim almayı düşündüğüm sitede hala satışı sürüyor ama Ramazan ayına denk geldiği için açıkcası emin olamadım,gerçi 3 ay süresi var ama sabırsız olduğumdan hemen kullanmak isteyeceğimden eminim

Merhaba arkadaşlar. Ben kavitasyonla ilgili bilgi ararken bu siteden yararlandım. Sonra da kendi tecrübemi paylaşmak için üye oldum.
Ben bir internet sitesinden kampanya ile kavitasyon aldım izmirde bir estetik kliniğinde yapılıyor. Sitedeki arkadaşlar ve çevremdeki herkes sonuçlarını gördüğü halde bende herhangi bir değişim olmadı. Bırakın gözle görmeyi milim olarak incelme yok. Çünkü demo gibi bir uygulama yapılıyor. Yalnızca hesabını tutarak su içtiğim için günlük 3 litre su içmeye başladım o güzel oldu.

Eğer internetten alacaksanız vazgeçin derim. Ya da öncesinde sıkı bir pazarlık yapın çünkü resmen demo yapıyorlar size. Ben şimdiye kadar kimsede duymadım 15 dakika (!!!) uygulama yapıldığını. Israrla söylememe rağmen normalin 15 dakika olduğunu söylüyorlar. Ki kavitasyonla ilgili her sitede veya uzman görüşünde 45 dakikadan az olursa etkili olmayacağı belirtiliyor.

Bir de internetten araştırdığımda karşılaştığım alet çok farklı. İnternette ultrason cihazi gibi bir şey ve aynı şekilde jelle uygulayan birisi var. Benim gittiğim yerde sanırım eski bir model kullanıyorlar, karnıma bir lastik bağlayıp araya birkaç tane dikdörtgen şeklinde cihazlar koyuyor. lenf drenaj dedikleri şey ise çok gereksiz. oradaki 15 dakikaya yazık... bacaklarınıza giydirilen bir şey var ve hava ile şişiyor. güya masaj yapıyormuş... ben anlayamadım herhalde. :)

Haaa yazmayı unutmuşum bir de şu var: Ben kavitasyondan önce ve sonra su içilmesi gerektiğini, içki kesinlikle içilmemesi gerektiğini, kemiklere değdirilmemesi gerektiğini vs. herşeyi buradan öğrendim!!! Bana herhangi bir açıklama yapılmadı. Israrla gitmeden önce arayıp yapmam gereken birşey olup olmadığını sordum yok dediler. İnternetten su içilmesi gerektiğini öğrendiğimi söyledim evet su içmeniz lazım dediler vs vs.. yani pek de umurlarında değil sağlıkmış, sonuçmuş falan.. :KK43:
İnternette ucuza kampanya yapıp zaten pek de etkisi olmayan normalin 3'te biri bir süreyle, eski bi aletle bişeyler yapmış görünüyolar işte.. :KK43:

Haaa yazmayı unutmuşum bir de şu var: Ben kavitasyondan önce ve sonra su içilmesi gerektiğini, içki kesinlikle içilmemesi gerektiğini, kemiklere değdirilmemesi gerektiğini vs. herşeyi buradan öğrendim!!! Bana herhangi bir açıklama yapılmadı. Israrla gitmeden önce arayıp yapmam gereken birşey olup olmadığını sordum yok dediler. İnternetten su içilmesi gerektiğini öğrendiğimi söyledim evet su içmeniz lazım dediler vs vs.. yani pek de umurlarında değil sağlıkmış, sonuçmuş falan.. :KK43:
İnternette ucuza kampanya yapıp zaten pek de etkisi olmayan normalin 3'te biri bir süreyle, eski bi aletle bişeyler yapmış görünüyolar işte.. :KK43:

Arkadaşlar bu kadar çok yazmayı hiç planlamamıştım ama bu sabah maillerime bakınca tekrar yazmam gerekti! Sözünü ettiğim yer bugün yine bir kampanya başlatmış. Bu sefer toplam sürenin 45 dakika olduğunu belirtiyorlar. Sanırım benim dışımda birçok kişiden tepki almışlar. Şimdi bilemiyorum tabi belki alıcak arkadaşlar olabilir. Onlara kesinlikle tavsiyem bu toplam sürenin ne kadarının kavitasyon olduğunu sorsunlar. gene 15 dk kavitasyon yarım saat lenf drenaj yaparlarsa hiç bir mantığı yok.

Ayrıca bu sefer satış yaptıkları yerde uyarıları baştan yazmışlar. Ama çok önemli bir şey dikkatimi çekti. Bana yağsız beslenmemi ve çok su içmemi söylemişlerdi (2.seansta!!) ben bunlara uydum ama bu sefer yazdıkları uyarıda yağlı yenebileceği ama karbonhidrat kesinlikle tüketilmemesi gerektiği yazıyor!! kendileriyle çelişmişler. ben gerçekten çok pişmanım sağlığımı böyle ciddiyetsiz yerlerde riske ettiğim için... siz kesinlikle yaptığım hatayı yapmayın. gitmeden önce iyice öğrenin.

Ben de grupfoni'den aldım ;ama buraların eniyi spor salonlarından biriydi yapan estetisyen de kuaförümün eşi neyse içki de içtim herşeyi de yedim ama gören herkes nasıl incelmişsin ne yaptın diyor sadece enaz 4saat öncesinden yemeyi kestim işlem sonrası 2saate kadar da sıvı dışında birşey tüketmedim merkezdeki cihaz vakum-kavitasyom-radyofrekans üçlüsüyle çalışıyordu tabi ki uygulayanın tanıdık olması sebebiyetiyle daha iyi ilginin de alakası vardır normalde orası çok pahalı ben de yine fırsattan satın aldım

Ben de grupfoni'den aldım ;ama buraların eniyi spor salonlarından biriydi yapan estetisyen de kuaförümün eşi neyse içki de içtim herşeyi de yedim ama gören herkes nasıl incelmişsin ne yaptın diyor sadece enaz 4saat öncesinden yemeyi kestim işlem sonrası 2saate kadar da sıvı dışında birşey tüketmedim merkezdeki cihaz vakum-kavitasyom-radyofrekans üçlüsüyle çalışıyordu tabi ki uygulayanın tanıdık olması sebebiyetiyle daha iyi ilginin de alakası vardır normalde orası çok pahalı ben de yine fırsattan satın aldım

süpermiş yaa.. valla izmirdekinde uygulayıcı falan yok. öyle koyuyo karnına aleti gidiyo, yaklaşık 15 dakika sonra da alet ötünce gelip alıyo o kadar :) offf o kadar diyet de yapıyorum...

ben de fırsatlardan 28 seans radyofrekans ve 28 seans kavitasyon paketi aldım 28 liraya çok uygun diye. zaten 48 kiloyum zayıflamak istem,yorum ama selülütlerim var. bakırköyde ufak bi merkez gittiğim yer. daha bi seans gittim, 20 dk kavitasyon yaptı selülitin yoğun olduğu bölgeye, 20 dk da iç bacaklarıma radyofrekans yaptı sıkılaşmaya yarıyo iç bacaklarına yapalım dedi, sonra bide eksta ücret verdim ona elektrot filan bağladı pasif jimnastik için basenlerime, kavitasyon böylece daha etkili olurmuş yağlar atılırmış filan.. su iç dedi okdar. bilmiyorum estetisyenle de konuşamadm geç gitmiştim çnk uygulayanın söledikleri bunlardı.. umarım doğru bi sistemdir.

bide radyofrekans ve kavitasyon ikisi birarada aynı bölgeye yapılmadığında bi anlamı yok mu acaba?

selam arkadaslar,

bende gecen yil yaptirdim 10 seans kavitasyon ve bende de maalesef hic bir ise yaramadi. bütün önerilere dikkat etmem halde...simdi smart lipo yü düsünüyorum. benim sorunum basenlerde ve alt bacakta...

arkadaşlar,
ben de yeni aldım 32 seanslık kavitasyon ve radyofrekans paketi, bayramdan sonra başlayacağım. gelişmelerden haberdar ederim sizi.
ancak bir şey dikkatimi çekti, sonuç görebilen arkadaşların coğu, bunda asında kavitasyonun degil diyet ve sporun etkili oldugunu söylemiş ve kavitasyonun hem para hem zaman kaybı oldugunu düşünmüşler. Ben de şunu merak ettim, diyet ve sporu kavitasyonla destekleyince daha mı kalıcı olur acaba? fikri olan var mı?

Merhaba açıkcası ben ilaç yerine her zaman alternatif olan ürünleri tavsiye etmekteyim.Kavitasyon klinkte yapılabilir fakat bütçesi yeterli olmayanlar için ev tipi kavitasyon cihazları var onları tavsiye edebilirim.

Saniyede 1milyon ultrasonik dalga oluşturarak her bir hücrenin hacminde ve hareketinde değişikliklere neden olur ve böylece hücresel masaj denen hassas masaj etkisi göstererek yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklere sebep olur. Hücresel masaj hücre çeperini aktive ederek bölgesel yağlanma ve selülit bölgelerinde ultrasonik dalgalar sayesinde yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek yağların yapısını bozar.Bu dokudalardaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak vücuttan atılmasını sağlar ve böylelikle kilo kaybı meydana gelir. Aynı zamanda cilt yüzeyini geçirgenliğini arttırarak sarkmaların oluşumunu engeller.. Vücut üzerindeki ölü hücreleri yenileyerek cildin yenilenmesini sağlıyor.

X