Kaybettiniz Mi Hiç??

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
45
Kaybetttığinizde aldıgınız dersi kaybetmeyin" diyor bir çin atasözü..

Kaybetme duygusu kötüdür ama bize kazandırdığı bir tecrübe vardır..Sizlerin de bu konuda kİ düşüncelerini almak isterim..
Hiç kaybettiniz mi?
Neler hissettiniz?
Sizi kamçıladı mı yoksa sindirip korkuttu mu?
Yoksa "acıda olsa bir tecrübeydi" deyip geçtiniz mi?
Paylaşır mısınız??

Tabiki KayBEtme Duygusu Bi Okadar Kotu, Bi Okadarda Kazandiriyo Insana Kaybetmekten Bunu Itiraf Etmekten Nefret Eden Biriyim Ama,malesefki Bu Duyguyuda Yasadim Gecen Yill Ve Inanilmaz Bi Ofke Kapladi Icimi Bu Duygu Insani Kamciliyor Bence,acizane Fikrim Tabi, Kisisel Olarak Beni Cok Etkiledi Ne Yalan Soyleyeyim ,cunku Kaybetme Duygusunu Ilkkez Yasadimmm Yiprandim Sanirsamm Ama Umuyorum Sonunda Kazanacam.dusmeden Kalkmak Olmaz Diye Dusunenlerdenim. Bide Kaybetmeyi Bilirsek Kazanma Sevinci Yasanir Hayat Bu Neyin Ne Zaman Olacagi Belli Olmuyoo.ve Ne Oldum Degil Ne Olacagim Demeli Bencee .......

kaybettim..kaybetmeyen varmıdır bilemiyorum...kaybettiğimde öfkelendim...öfkeden içimin acısını hissetmedim...öfkem geçince anladım içim çok yanıyor..daha sonra bu acıya alıştım..belkide sindim...ama bu alışma süresi uzun zaman aldı..benden çok şey götürdü...

kaybettim ama kazanmayı öğrendim ağladım bağırdım ama sonuç alamadım şimdi kaybetmeden nasıl yasanır onu öğrenmeye çalısıyorum

cok kaybettim ama kaybettiklerimi umursmadan arkamı döndüm cünkü bılıyorum ki bu bır zafer isarettir baska bır seye yelken acmaktır

gidenler için üzüldüm..ama sonra hepsi geri döndüler...ben yaptığımdan pişman olmam..insana şans veririm...iyi kullanırsa(Sevgili yönünden)
kaybettiklerim oldu tabi...insan bilinçleniyor diğerinde aynını yapmamaya daha dikkatli olmaya çalışıyor..
yada kaybettiklerini başkasında arıyor olabilir,
o böyleyse tüm insanlardamı böyle diye düşünebilir..kaybetmek çok acı:)

hemde nasıl yaşadım bu kaybetme duygusunu benneyaptımki keşkeler kemiriyor insanın beyninin içini.. keşke.. keşke.. keşke..
ama keşkeler kaybettiklerini geri getirmiyor:çok üzgünüm: yapılan hatalar telafi edilemiyor.
kazanmak kadar kaybetmeyide olağan karşılayıp kaldığı yeren devam etmek zorundayız herşeye

kaybettim ama her kaybedişte bi ders aldım üzüldüm ağlamadım ağlayamadım

X