Kayın valideniz burayı okuyor ne söylerdiniz?:)

Sevgili ana
Oğlun 30 yaşında bebek değil.
Oruç tutuyor diye tebrik etmeyin şunu.
Ayrıca onun donlarını da ben alırım sen git kocana don al
Bi de eve gelince bi iki toz alıvee benim gücüm yetmiyor
Bi dee
Ben senin bildiğin kızlardan değilim
Beni sizin ordaki kalıplara sokmaya çalışma

Sevgili ana
Oğlun 30 yaşında bebek değil.
Oruç tutuyor diye tebrik etmeyin şunu.
Ayrıca onun donlarını da ben alırım sen git kocana don al
Bi de eve gelince bi iki toz alıvee benim gücüm yetmiyor
Bi dee
Ben senin bildiğin kızlardan değilim
Beni sizin ordaki kalıplara sokmaya çalışma
Don mu aliyor 😱😱 ben burdan sonra adapte olamadım 🤣

Lütfen o p i s ellerini üzerimden çek çatlasanda patlasabda seni oğluma karı etmem gibi cümlelerde kursan oğlun beni bırakmaz inşallah çatlar da fıs diye dönersin kaynana. Sen benim yuvama zehrini akıttub ya o zehir seni bulursa g e brrsn inşallah :mad:

Ay deme öyle ya
:KK11: yandaki sekil gibi olmak istemiyorum

Maalesef öyle oluyor kuzucum. İnşallah olmaz ama sözlülük nişanlılık evresinde bi hevesli oluyorlar. Düğünden sonra başlıyor kıskançlıklar. Zira benim kocacığımın annesi gece 11-12 demez arar. Bir kaç kere kendisinde yatılı kalmak zorunda kaldık kapımızı dinliyor gece 3 oluyor tepemizde oturuyor odasına gitmiyor. Küflenmiş tabaklarını bardaklarıno yıkamıyorum diye beni evinden kovdu mesela. Oğlumu tuzağına düşürmüşsün sen benim oğlumu sevmiyorsun hamile kalınca sana oyuncak alıcam çocuğunla oynarsın dedi şuan 5 aylık hamileyim heyecandan yerinde duramıyor 😂 üstüme kaynar demlikle felan yürüdü daha sayamadığım bir çok şey. Kocamı hergün arayıp evine çağırıyor ben gitmiyorum diye ağlıyor. Ertesi gün dedikodumu yapmaya kaldığı yerden devam ediyor ahhhh ahhhhh diyorum

Oğlun beni seviyor diye çatlıyosun bana bileklik aldı diye evde kavga çıkarıyorsun gece ben uyuyunca odaya gelirse hemen diğer gün cenaze namazın kılınıyor al koynuna yat utanma sen onuda yaparsın 30 yaşında adana kese atayım mı diyosun kocan yokmu senin? Çatlasa patla aldım oğlunu Ohhh geber inş. Dua et oğlun seni seviyor yoksa ben sana neler yapardım

Maalesef öyle oluyor kuzucum. İnşallah olmaz ama sözlülük nişanlılık evresinde bi hevesli oluyorlar. Düğünden sonra başlıyor kıskançlıklar. Zira benim kocacığımın annesi gece 11-12 demez arar. Bir kaç kere kendisinde yatılı kalmak zorunda kaldık kapımızı dinliyor gece 3 oluyor tepemizde oturuyor odasına gitmiyor. Küflenmiş tabaklarını bardaklarıno yıkamıyorum diye beni evinden kovdu mesela. Oğlumu tuzağına düşürmüşsün sen benim oğlumu sevmiyorsun hamile kalınca sana oyuncak alıcam çocuğunla oynarsın dedi şuan 5 aylık hamileyim heyecandan yerinde duramıyor 😂 üstüme kaynar demlikle felan yürüdü daha sayamadığım bir çok şey. Kocamı hergün arayıp evine çağırıyor ben gitmiyorum diye ağlıyor. Ertesi gün dedikodumu yapmaya kaldığı yerden devam ediyor ahhhh ahhhhh diyorum
Öncelikle Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin 🙏 cok zor zamanların olmus. Neden boyle yapıyorlar anlamiyorum. Hayir eline ne gececek ki. Kapı dinlemek gece yarısı aramak falan herşeyi geçtim çok ayıp. Dikkat et kendine de bebeğe de. Başbaşa çok bırakma. Tabiki sen daha iyi bilirsin ama sinirlenince ne yapacağı belli olmuyor gibi. Allah kaynana azabından korusun hepimizi 🙏🙏🙏

Oğlun beni seviyor diye çatlıyosun bana bileklik aldı diye evde kavga çıkarıyorsun gece ben uyuyunca odaya gelirse hemen diğer gün cenaze namazın kılınıyor al koynuna yat utanma sen onuda yaparsın 30 yaşında adana kese atayım mı diyosun kocan yokmu senin? Çatlasa patla aldım oğlunu Ohhh geber inş. Dua et oğlun seni seviyor yoksa ben sana neler yapardım
biz de nişanlıyken eşim bana ne alsa gizlerdik. kap almıstık terzi fişini yırtmıştı minik minik çöpten toplamıştık. şimdi bile doğum günümde evi güllerle mumlarla süslemiştik kaç yıllık annenim bana hiç doğum günü hediyesi almadın demişti

biz de nişanlıyken eşim bana ne alsa gizlerdik. kap almıstık terzi fişini yırtmıştı minik minik çöpten toplamıştık. şimdi bile doğum günümde evi güllerle mumlarla süslemiştik kaç yıllık annenim bana hiç doğum günü hediyesi almadın demişti
Jıskançlar fesatlar ölüyorlar

aaaa ben bu konuyu niye görmedim:KK54:
kaynana !, kızını kocasından değil oğlunu benden hep kıskandın. hiç kötü niyetim olmadığı halde beni hiç sevmedin damadına bile oğlum oğlum kızım diye evlatlarına seslendin bana hep adımla hitap ettin. sabrım biyere kadar !..bende inadına kıskandırmaya devam edecem inadına seni hep oğlundan uzak tutucam.. ömrün sonuna kadar oğlum gelinimi benden daha çok sevdidiye dizlerine vuracaksın. ohh be rahatladım:halay:

Jıskançlar fesatlar ölüyorlar
ay aynısını bizde yapardık nişanlıyken. eşim bana hediye alırdı wp da paylaşıyım derdim. annemi kız kardeşimi durumdan gizle derdi. neymiş parasını böyle harcıyo diye çene yaparmışmış. bende gizlerdim saf gibi. evlendim baktım hediyeyi değil artık beni kıskanıyor. bende daha da kıskandırmak için elimden geleni yaptım. napim haketti..:lülülü:

Herşeye bir karışma artık.
Az sus ondan bundan misal vererek oğlunun aklına girme kocamı uyandırma.
Mümkünse uzaaak bir yerlere taşın..

X