Kayın valideniz burayı okuyor ne söylerdiniz?:)

Bu kadar iyi niyetli bu kadar verici olarak kendi kendini tüketiyorsun. Bir Allahın kulu da seni düşünsün artık ya delircem!!!! Kendine gel kendine değer ver artık.

Yazmıştım daha önce. Hiç bir ilerleme yok vermeye devam... suistimal kaçınılmaz. Yahu görümcenin torunlarına da banyo yaptırmayıver mesela ya. Ay ne diyim insanlar da hain. Sömürdükçe sömürüyor

Torunun oluyor kaynana hani çok istiyordun hani olmadığını dünyaya yayıyordun her fırsatta bize çocuk baskısı yapıyordun ne olduuuuu şimdi hiç göremiyorum etrafimda seni aman yaralı parmağa isemeyin siz kötü günümüzü tek başımıza atlatıyoruz yaa iyi günde sakin karşımıza gelmeyin olurmu yüzsüzler :sinirli:

Ya sağol eşim olacak odunu bu yaşa getirmişsin yontmayı unutmuşsun o ayrı ama bu kadar da sahiplenme be canıms bak anlıyorum kıskançsın arada bir ufak tefek yalanlarda başrolsün ama bana sökmez bu numalar. Eşimle gezmemin sana dert olması da ayrı tabi. Sürekli baskı kurma çaban ve hep en kötü olan gelinler mantığından çık. İyi hoş kadınsın tatlısın (yani öylesindir belki de ihtimal...) ama işte bazen çok hatta çoğu zaman damarıma basıyorsun

Hayatımda tanıdığım en asil kadınlardan birisin..
Öncelikle böyle bir adam yetiştirdiğin için..
Bana bir çiçek kadar hassas davrandığı için ve de..
Evladın ile arandaki bağı bu kadar dengede tutabilmene hayranım.
İlerde böyle iyi bir kayinvalide olabileceğime emin değilim..
Senden öğrenecek çok şeyim var.. ❤

Şöyle şakayla karışık laf sokmaya çalışmalarına ve o an yüzünün aldığı ablak ifadeye gıcık oluyorum😂
Sende biliyosun söylediğin herşey boş bugüne kadar ben ne dersem o oldu bundan sonrada öyle olacak 😍
Yani sana yüz verince neden astarını istiyosun ki ? Hiç mi akıl edemiyosun yani beni kızdırırsan ne oğlunu nede torununu istediğin sıklıkla göremeyeceğini ?

gece gece ablani hangi hastaneye gotursek diye telase mudurlugi yapip arama annecim onun bi kocasi var ayrica yasak varken evinde uyiyan adami niye huzursuz ediyon bak kizinin biseyi yok herzamanki gibi。 kocasi ilgilensin kocasi😂 ayrica her varmanda konu bugun burda yatin yukarida yer var deme benim bi evim var sana gelirim am sende yatmak istemiyorummm🤮

Cok iyisin cok, seni cok seviyorum, belki gecmiste zor gunler yasadin, bir cok hastalik gecirdin tamam anliyorum ilgiyi seviyosun seninle ilgilenilsin istiyosun ama cokkk asiri ilgi istiyosun ve ben sana istedigin kadar ilgi gosteremem. Saygimi sevgimi hic eksiltmiyorum ama sen daha fazlasini istiyosun. Daha fazlasi yok kurban olayim 2 gunde bir oglunla beraber seni ariyoruz konusuyoruz yinede gelinim beni aramiyo diye sikayet ediyosun. Yapma bunu bak biz guzel anlasiyoruz yan yanayken cok iyiyiz ama evime gittigim zaman beni aramiyo diyip duruyosun. benimle sohbet etmek istiyosan sen ara beni neden sen beni aramiyosun gelin aranmazmi yani ?arkadas gibi olalim hergun ariyim sohbet edelim istiyosun ama olmazzz lutfen sorunsuz hayatimiza sorun ekleme gereksiz seylere kafani takma bos yapma ben seni ariyorum beni kocama sikayet edip durma aglama zirlama. Sevgiler saygilar.

Lütfen Çocuklarını bana sürekli övme ben zaten biliyorum onların iyiliklerini nasıl olduklarını .

Merhaba. Öncelikle, oğlunu sen doğurdun evet, sen süt verdin. Yemedin yedirdin falan. Oğlun ne kadar hata yaparsa yapsın, temiz kalpli ve biz gelinlerin oğullarınla evlendiğinmiz, için çok şanslıyız. Beni eleştirmeden önce lütfen, senin gençlikte yaptığın hatalarını getir aklına. Evet iyi kadın hoş kadınsın, kafa kadınsın arada. Ama çok övüyorsun oğlunu, kendi kaynanlığını. He bide sürekli, şunun kaynanası ona kötü, onu bi yere yollamıyo filan. Yapma bacım tanıdım seni ben, pardon Annecim :) . Ayrıca sana göre bütün gelin anneleri kötü olabilir, ama senin de kızın var bunu unutma. Ama, eşim gibi bir öküzü doğurmanla, gurur duyuyorum buna emin ol:)

Her konuda seni afetsemde kızımı bana karşı kötülemeni asla af etmiyeceğim!

Verdiğin sözlerin arkasında dur ve bana istemediğim konularda ısrar etmekten vazgeç derdim

Çocuklarını ayırma
Duygu sömürüsü yapna
Beni seviyor gibi davranma
İkili oynama
Yalan söylemesen diyorum artık.
Oğlunu elinden almadım ayrıca
Kıskançlığın luzumü yok.
Ayrıca anneme de gidicem seni dinleyen yok....

Annee sürekli aynı konuları ısıtıp ısıtıp anlatma nolur nolur Aynı şeyi senden elli kere dinledim ......El insaf ya Hu

X