Kayınbaba sorunsalı

Babası sarhoş oluyor herkese sarıyor herkes eşimi arıyor yazık uzakta adam babasının basına açtıgı dertlerle ugrasıyor en son bana dedigi şey alkol alıp içiyor saçma sapan konusuyor kafası ayıkken yaptıgı hataları umrunda değil kendini haklı çıkarmaya calısıyor üste cıkıyor ikili davranıyor diye yakındı cünkü bana

Herkes çuvaldızı kendisine batıracak işte kimse dört dörtlük değil, kimse de hayat görüşünü başkalarına dayatamaz. Dayatırsa böyle tepki alacağını da bilmesi gerekir, göze almalı. Ki annenizi ablanızı bile karıştırmış. Sizin ki sadece kıyasa girer bu saatten sonra. Yadırgama yok, ayıplama yok daha ne
Ki denizci babaları garip oluyor konunuza hak veriyorum ben de

Annemle kp telde 1 kere bile konuşmuşlugu yoktur. Kv babaminda ayni. 3 sene olucak evliyiz. Hatta babamla kp de tlfnla konusmamistir hiç. Tel numaralari bile yok o kadar diyim.
Şikayet eder gibi annene yazmasi nedir ya. Iyi yapmissiniz engelleyerek bakalim bidaha nasil yazacak. Ben sizin demek istedigini anladim gorumce konusunda. Insan once bir kendine bakicak kendi kizim nasilki baskasinin kizina boyle bisey diyim diyecek. Iyi yapiyorsun esine diyerek bos ver sen ugrasma esin arkanda olup korusun herkesten.

O yüzden zaten gömüp engelleyin her yerden. Bir daha muhatap olmayin. Cekmek zorunda degilsiniz

Ne münasebet annenize mesaj atıyor kayinpeder?
İlk mesajından sonra engelleseydiniz her yerden keske.
Ayyaş herif kıyafet üzerinden ahlak dersi vermeye çalışıyor. Kızını karıştırmaya gerek yok kendi pisliği yeter lafı agzina tıkamak için.
Muhatap olmayın, görüşmeyin kendisiyle.

Kızının ne suçu var? Ona da öyle şeyler yazamaz.

Belki kayınvalidenizle konuşsanız kocasına ayar verse..

Adamın derdi tamamen huzurunuzu bozmak. Eşiniz de siz yüz göz olmayin diye bana söyle diyor zaten. Tekrar ayni şeyleri yaparsa verirsin ağzının payını ama görümceni karıştırma. Ve evine gelip gitmesine müsade etme. Sarhoş insana güven olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…