kayınvalidem beni anlamıyor

Hanımefendi milletle alay eden sizsiniz cevabını verdik diye uzatmış mı olduk.bir dahakine üslubunuza dikkat edersiniz.
Bir daha yaparsanız bir daha ayni cevabi vereceğimden emin olabilirsiniz.

Okuduğunu anlayan insan, %100 korumuyor yazan mesaja "beni korudu yıllarca hamile kalmadim" yazmaz.

Bilimsel veri bu. %100 korumuyor.
Evet koruması var ama %100 değil. :deli:

Yaa ne diyeyimki.Yazdiklariniz çok anormal şeyler .Eşiniz normal değil .Ailesi zaten facia .Öyle ailenin yestistirdiginden de ne beklenir ki zaten .Valla işiniz zor .Ben bunları kabul etmiyorum demeyin mesela artık .Adam laftan anlamiyor .Kabul etmeyin .Sizi köye götürdüğünde gitmeseydiniz mesela .Ben olsam gitmez ısrar ederse de ailemin yanina giderdim.Gece kayınvalidem öyle odaya girecek .Onu orada rezil ederdim .Çocuğumu emzirdigini görsem zaten yapacaklarimi düşünemiyorum .Kararlı olduğunuzu böyle gösterin .Dişinizi gösterin biraz .Kimseden cekinmediginizi ,her şeyi yapabileceğinizi görsünler .Kedi gibi olurlar zaten.Olmazlarsa da artık yol ver hepsine .
Konu sahibi ben değilim ki :))

Bir daha yaparsanız bir daha ayni cevabi vereceğimden emin olabilirsiniz.

Okuduğunu anlayan insan, %100 korumuyor yazan mesaja "beni korudu yıllarca hamile kalmadim" yazmaz.

Bilimsel veri bu. %100 korumuyor.
Evet koruması var ama %100 değil. :deli:
Size iyi günler.daha fazla muhatap olmak istemiyorum.

ilk iş kapıya sürgü kilit yaptırın, anahtar yine kaybolur muhtemelen :olamaz:
ikinci iş kocanıza resti çekin... kv ye anlatacak bi mevzu yok kocanız önce sınır çizecek sonra ilk fırsatta evi ayıracak.
hem borcu var hem istifa ediyor, size de danışmadan hem de. istifa et hadi köye göçelim de. aferin çok zekice:KK9:
haklisiniz. köyde kimse evi vermiyor baharin geleceklermis sahipleri insallah bir ev ayarlarizda ayiririz ev ustune ev olmuyor ne olursa olsun

Bir bebeğin yanında birlikte olacak kadar yoklukta olan insanlara akıl veresin gelmiyor. O bebek anlamaz diyeceksiniz demi. Ne diyelim size. Böyle bir evde tek derdiniz yiyişmek olsun...
burdaki tatlış insanlar bana zaten fikir veriyor siz vermesenizde olur :))

kayınvalidenizin davranislarindan " sapkınlık " akıyor .
ne demek bebeği emzirmek istemek ?!!??
bebegin annesi var sut yetersiz geliyorsa mama verilir veya süt anne aranır, süt anne ise yakin tarihte dogum yapmis kisiden olur 30 sene once yapmis degil . cocuga sutunuz mu yetmiyor emzirme konusu nereden cikti ?

X