kayınvalidem haksız yere eşimi dolduruyor lütfen bi akıl verin hayattan soğudum

dilek görünen bişeymi? sence😳
Hanımefendi, konu sahibi göremeyeceği için öyle diyorlar. Çok eski bir konu olduğu için ve üye senelerdir girmediği için de yazılanın çizilenin bir önemi yok. Sizin iyi niyetinizden şüphem yok, benzer konular olarak eski konular da altta çıkabiliyor;fakat güncel konular dururken, 10 senelik konuların hortlatılması da çok hoş görülmüyor takdir edersiniz ki.

Bu onaylanma derdi, sürekli seviliyim duygusu buraya getiriyor insanları. Ne gerek var? Yardım ettim de gezdirdim de. Kendi ailenizden fazla ilgilendiğinizi söylüyorsunuz, neden? Eltiye ağlamalar, kaynı arayıp yalvarmalar.. O kadar o kadar gereksiz ve acizlik ki, üzgünüm.. bu sonu siz hazırlamışsınız. Sizi seviyorsa sever, sevmiyorsa sevmez. İlişkilerinizi siz iyilik yaptıkça devam edecek seviyeye getirmeyin. Önce kendinizi sevin. Her şeye boyun eğmek zorunda değilsiniz.

şu olayı asla aşamiyorum . madem taki takmayacaklar neden ellerine dugunden sonra geri vereceginiz bir bilezik veriyorsunuz ki?
amaç baskalarini kandirmak mi ? kimi kendi ailenizi mi dugune gelen davetlileri mi kandirmak icin .
kadin zahmet edip odunc alacagi bilezigi bile ayarlamamis onu bile arkadaşınızdan siz almışsınız. bırak takmasın. onun ayıbı olurdu .kendi hayatiniza bakmak yerine onların itibarini dusunup durmuşsunuz.

Ay valla icim sisti Bitiremedim. Senin kayinvalidene yaptiklarini okudum okudum, şiştim, onun sana yaptiklarina sira gelemeden, bu kadin sana ne yapsa yeridir diyip okumayi biraktim. E be guzel kizlar siz niye çölün ortasinda jnsan medeniyet ademoglu gormemis gibi , ananiz babaniz sizi bir gun sevmemis gibi bu kaynanalara daha evlenmeden bu kadar sırnaşıyosunuz Ya neden yani neden Evlenmeden ailenle tanismadan kaynanayla tanisilmazbile, bu bence iliskinin altin kurali da zaten Birine bu kadar iyilik yapma dürtüsü neden Illa ezileyim, illa tepeme ciksinlar diye ugrasiyosunuz basbaya

geri dönüş beklemiyorum ki☺️üzüldüm durumuna sadece birde iyi dilekde bulundum🙏☺️
Ya taa 2013 un konusunu neden hortlatiyorsunuz kii? Şöyle yapanlara sinir oluyorum.Güncel bugünün konusu diye açıyoruz.Bakiyoruz nostaljik olmus.Hayır yani ne bekliyorsnuz bunca yıl sonra konusuna geri dönüp cevap mi yazsın..

Ya taa 2013 un konusunu neden hortlatiyorsunuz kii? Şöyle yapanlara sinir oluyorum.Güncel bugünün konusu diye açıyoruz.Bakiyoruz nostaljik olmus.Hayır yani ne bekliyorsnuz bunca yıl sonra konusuna geri dönüp cevap mi yazsın..
İşin komiği konu sahibi 6 senedir kk ya hiç uğramamış.

Bugün konu hortlatan hortlatana.

X