Kayınvalidemin çorba diyeti

regl döneminde sakıncası değil faydası olur çünkü vücudumuzda ödem oluşuyo şişkinkik oluyo buğdayın da ödem atıcı özelliği olduğu için o dönemde daha iyi olur bende senin gibi kilolarımdan çabucak kurtulmak istiyorum tatile gidicez çünkü önümüzdeki ay ama uzmanlar yavaş yavaş gitmesi taraftarı çünkü kısa sürede verilen kilolar kısa sürede geri geliyomuş

kızlar geçen gün tv de ebru şallı bu çorbadan bahsediyordu birde bunun yeşil mercimek ve arpa şahriyeyle olanı varmış ben buğday ve nohutla olanı içemedim fazla bugün merimeklisine başlıyorum mercimeği çok severim belki bunu içebilirim 4-5 kilo verebilsem ah ah

Ha kızlar size bir önerim var sabahları mutlaka limon ve maydanozu rondoda çekip yemeyi ihmal etmeyin diyet sırasında mütiş enerji veriyo

mrb arkadaşlar pcyle bir sorunum vardı online olmama ragmen yazı yazamıyodum sorunu hallettim neyseki. en son 2 kilo almışdım çok şükür 4 kilo daha verdim. yazdıklarınızı okudum aklımda kladıgı kadr cvb vereyim.
blendırdan geçirilmiyo aynı aşure gibi pişiriliyo, benim vucüdum ödem tutmadıgı için tuz kullanıyorum sorun olmuyo herkes kendi vucüdunu bilir ona göre tuz durumunu ayarlar.çay, kahve içiliyo tabiki şekersiz ama şekersiz içemiyosanız tatlandırıcı kullanabilirsiniz abartmadan.kahvaltda domates, salatalık peynir yiyiyorum yani klasik kahvaltı,öğlen çorba,akşam sebze yada salata yada ızgara et,tavuk,balık hangisi varsa (fırın poşetinde yag koymadanda pişirebilirsiniz) arada da acıkınca mideniz kazınınça çorbadan içebilirsiniz, muz yemezseniz iyi olur yaz meyvesi kayısı en ideal hemde baırsakları çalıştırıyo, karpuz, kavun,şeftali,nektari v.b.

ben bu diyetle ilk hafta 3 kilo vermişdim ama 1 saat sabah 1 saat akşam evde yürüme bandında yürüyorum.daha sonra duruyo kilo vermek 1 ayda 7 kilo verdim ben

mrb arkadaşlar pcyle bir sorunum vardı online olmama ragmen yazı yazamıyodum sorunu hallettim neyseki. en son 2 kilo almışdım çok şükür 4 kilo daha verdim. yazdıklarınızı okudum aklımda kladıgı kadr cvb vereyim.
blendırdan geçirilmiyo aynı aşure gibi pişiriliyo, benim vucüdum ödem tutmadıgı için tuz kullanıyorum sorun olmuyo herkes kendi vucüdunu bilir ona göre tuz durumunu ayarlar.çay, kahve içiliyo tabiki şekersiz ama şekersiz içemiyosanız tatlandırıcı kullanabilirsiniz abartmadan.kahvaltda domates, salatalık peynir yiyiyorum yani klasik kahvaltı,öğlen çorba,akşam sebze yada salata yada ızgara et,tavuk,balık hangisi varsa (fırın poşetinde yag koymadanda pişirebilirsiniz) arada da acıkınca mideniz kazınınça çorbadan içebilirsiniz, muz yemezseniz iyi olur yaz meyvesi kayısı en ideal hemde baırsakları çalıştırıyo, karpuz, kavun,şeftali,nektari v.b.

Kız Allah seni emi ben öğlen akşam çorbadan başka bişey koymuyorum ağzıma sen sebze,ızgara falan yiyormuşsun ben de azıcık yiyeyim bari zaten midem küçüldü 4 günde pek acıkmıyorum ama ben blenderdan geçiriyorum fisfisfisneyse akllımda olsunyerimseniben İnsan kendini hafif ve dinç hissediyor ama canım az değil baya baya gaz yapiyor bu yaaa:eek: Neyse devam diyorum ben
Bu arada acı dilin arka tarafındaki sinirleri uyandırıp metabolizbayı hızlandırıyormuş bilginizeee

cnm hollywood bana yaramadı bk şöle yapablrsn bnde öle yapıcm.bk cnm bn zaty hollywood yapıodum ama uymuodum sabhları klask kahvaltı(1 dlm k.ekmek,1 domates,1 salatalık,1 bardk çay)
öğlen:salta yapıodum listeye uyuodum akşam kafaam göre takılıodum(evdeki yemkten azıcık yiodum)

şmdi böle yapablrsn yane bnde böle düşnüüorum:
sabh:klask kahvaltı
öğle:seherjiğin diyetsyen kayınvalidesnn müthiss çorbası:p:p
akşam:salata yapıoda yiyeblrsn bn öel düşnüürum yada akşam bazen 3 köfte yersn,hatta sossuz 1 tabk makrna....
bn böle yapmaı düşnüüorum cnm,hollywood tan daha ii gibime geldi bakalım bu hafta bşlıcm bn bu cumartesi,istersn gel beraber başlayalım.eğer sanada uyuorsa

Canım bu diette başlamadan önce pirinç lapası dieti yapın 2 gün inanılmaz oluyor ben yaptım vücudundaki ödem gidiyor ve acyip rahatlıyorsun yaa
Adet döneminde yaparsan daha iyi benden 4 günde 2 kilo gitti pirinç lapası dietiyle günde 500 gr veriyorsun:kahve:

bu nohut,fasulye ve buğdayı düdüklüde haşlasak olur mu ben çalışıyorum ve dün akşam ısladım

birkez öyle yapmayı denedim hepsi birbirine yapışdı ama belki ben becerememişimdir.
normal tencerede suyu koyuyosun kaynatıyosun altını kapıyosun biraz bekliyo sonra içine biraz daha sıcak su ilave edip tekrar kaynatıyosun bu kez pişene kadr. düdüklüle ben yapamadım bu şekilde dene istersen belki sen yapabilirsin

bana bı arkadasım annesının bu corbayı onun kılo alması ıcın yaptıgını ve yeyıp kılo aldıgını söyledı arkadasım asırı derecede zayıf ve seherjık ın yazdıklarını okuduguma gore gunde 2 saat yuruyor ben gunde 2 saat yurusem normal tatlımı yemegımıde dıyette degılmıs gıbı yesem yınede verırım ayda 7 kılo bu dıyet benım kafamı bulandırdı? sizce nasıl seherjıkten başka yapan varsa anlatır mı

kızlarr bn 5 gün içtm ve 72.200 ile başlaıp 70 ile bitrdm bnce güsell bi diyet ve bana gayett ii geldi hepinize kolayy gelsn:KK66:

kızlar adet donemınde 3gun ıcsem bu corbayı bı işe yararmıkı yoksa zaten şiş oluyoruz oyle kalırmıkı?
adet donemınde deneyen arkadas var mı?

gercekten işe yaradı bır gunde 67800den 66.9u gordum kızlar
bgnde devam edıcem ve yrn ardından lapa yapıcam
sanırım reglı donemınde daha cok işe yarıyor

bunu benim kayınvalidemde yapıyor ama sadece aşurelik buğday ile üzeri cacık gibi sarımsaklı yoğurt az su sarımsak nane buzdalabında bekletiliyor :)))
SOĞUK ÇORBA nefissss

X