kayinvalideyle ev toplama ve gelinlik mevzusu

Hani bazı net sayfalarında sevgilinizle ilgili tavsiyeler verilir, ona küçük sürprizler yapın, şaşırtın vb gibi, kayınvalideyi gelinlikçiye götürün kabinde gotic bir gelinlik giyip çıkın😂😂
Mune artik sen aklima geldikce karanlıklar ulkesindeki su kadin geliyor aklima bazen de metalicanin solitsi bazi bazi da cok az sebnem ferah

Bence burada kayınvalide de mağdur. Oğluşunu kıramadığı için ya da kırarsa pointi eksileceği için kabul etmek zorunda kalmış. O da meraklı değildir ev toplamaya diye düşünüyorum.
Hani burada koca zorla anasını temizliğe çağırmıştı, konuda ortalık yıkılmıştı onlar fakir diye herhalde KK daha fazla yüklenmişti. 😀 O geldi aklıma. 😀 Yorumlar çok değişken 💕

kiz burada eger bu isi parayla yapacak birini bulsak ben kirk kere toplattirmistim evi ama yok

O bahsettiginiz konudaki kişiler (doğru hatirliyorsam) anne cagirmak yerine parayla yapacak birini bulabilirlerdi. Sirf masraf olmasin diye hasta kadini temizlige cagiriyorlardi.
Buradaki mevzu cebimden bir şey cikmasin hem de işim görülsün değil. Seçenek olsa Sassy ve nişanlisi hiç bu muhabbetlere girmezlerdi. O yuzden degişmiş olabilir yorumlar degil mi?
🙄🙄

Gece gece takildim.😁

Düşüncelerinde haklı olabilirsin ama söyleme şeklin yanlış olmuş. "ailen buraya mezuniyet görmeye geliyor, bizim görevimiz olan şeyleri onlara yüklemek pek iyi bir fikir değil", " gelinliğim sürpriz olsun istiyorum lütfen o da herkesle birlikte düğünde görsün, herkesin gelinliği kendisine göre mükemmeldir annen eleştiri yaparsa benim canım sıkılır, gelinliğimden soğumadan düğünü görmek istiyorum" diyebilsen daha iyi olurdu. "zaten keyfim yok onları kırmamakla ilgilenmedim" dersen haklısın ama evlilik böyle bir şey, bazı cümleleri politik kurmak gerekiyor. Bunun için de kızdığınız durumları mümkünse bir süre erteledikten sonra konuşmak uygun oluyor. Bence durumu düzeltmeye bakın. Ev dekorasyon konunu hatırlıyorum, herşeyin en iyisini bildiğini sanan bir kadın kv ama bunu doğru cümlelerle ekarte etmezsen ileride huzursuzluk kaynağın olacak
Doğru iletişim önemli, hem de çok önemli.

O bahsettiginiz konudaki kişiler (doğru hatirliyorsam) anne cagirmak yerine parayla yapacak birini bulabilirlerdi. Sirf masraf olmasin diye hasta kadini temizlige cagiriyorlardi.
Buradaki mevzu cebimden bir şey cikmasin hem de işim görülsün değil. Seçenek olsa Sassy ve nişanlisi hiç bu muhabbetlere girmezlerdi. O yuzden degişmiş olabilir yorumlar degil mi?
🙄🙄

Gece gece takildim.😁

Bilmiyorum ki konu sahibinin nişanlısını tanımıyorum ben, ne yapar ne ederdi bilemem. 😀
Adam kendi yapmamak için anasına iteliyor mevzunun özeti bu aslına bakılırsa, o olsaydı bu olsaydı kısmı niyet okumak oluyor.
Konu sahibi büyük bir rahatsızlık atlatmış, kayınvalide hanım iğrenç şekilde yorumlar yapmış nişanlı adam onu da adam akıllı susturamamış. Sıkıntı yaşanacağı belli aslında, hayırlısı olsun diyelim.

Bilmiyorum ki konu sahibinin nişanlısını tanımıyorum ben, ne yapar ne ederdi bilemem. 😀
Adam kendi yapmamak için anasına iteliyor mevzunun özeti bu aslına bakılırsa, o olsaydı bu olsaydı kısmı niyet okumak oluyor.
Konu sahibi büyük bir rahatsızlık atlatmış, kayınvalide hanım iğrenç şekilde yorumlar yapmış nişanlı adam onu da adam akıllı susturamamış. Sıkıntı yaşanacağı belli aslında, hayırlısı olsun diyelim.
susturdu yani yasadigim her seyi buraya tek tek yazmiyorum. olaylar benim istedgim sekilde gelisti ki iliskiye devam ediyorum.

niyet okuma yapmak istemiyorsunuz super bir sey ama bu konunun zenginlikle fakirlikle ne ilgisi var? yani bunu yazmak simdi bu konuda da size mi dustu her mesajimdan sonra biri kendinde bunu gorev olarak gorup dan diye “zenginsin ondan” yaziyor. ne alaka yani? ay gercekten artik yoruldum ya kendimi anlatmaktan. ne olursa olsun buraya derdimi yaziyorum sonra kendimi durun durun zenginlikle alakasi yok derken buluyorum. bu konunun zenginlikle ilgisi ne? yani cidden nerede yaziyor da ne sizi rahatsiz etti?

Bu kadin tedavi olurken sevgiline tedavisi bitseydi falan diyen kadin degil mi dogru mu hatirliyorum? Nisanlin da buna yeterince tepki vermemisti?

Eger o kadinsa seytan gorsun onun yuzunu ne ev toplamasi gelinlik gormesi.
o an benim duydugum durumda asiri bir tepki gostermemisti annesi bizde misafirdi. daha sonra yaklasik 2 ay annesiyle gorusmedi neredeyse. sonra zaten ayrildik geri baristik vs ama ben zaten ondan bundan daha fazla tepki beklemezdim. yani kimseden beklemem annesini hayatindan cikarmasini. zamaninda ben de annem nisanlima kotu konustu diye cikarmadim cunku.

o an benim duydugum durumda asiri bir tepki gostermemisti annesi bizde misafirdi. daha sonra yaklasik 2 ay annesiyle gorusmedi neredeyse. sonra zaten ayrildik geri baristik vs ama ben zaten ondan bundan daha fazla tepki beklemezdim. yani kimseden beklemem annesini hayatindan cikarmasini. zamaninda ben de annem nisanlima kotu konustu diye cikarmadim cunku.

Yok o cikarmasin zaten. Annesi sonucta.Ama senden de gelinlik bakmaya gelmesini istemesin. Kadinin dedikleri normal degildi.

Yok o cikarmasin zaten. Annesi sonucta.Ama senden de gelinlik bakmaya gelmesini istemesin. Kadinin dedikleri normal degildi.
uzerinden vakit gecti ben de annesiyle gorusmeye basladim diye soyledi muhtemelen ama sacmaydi kafadan reddetmesi lazimdi. cunku ben kabul etmem yani bosuna tartisma iste.

X