Anket KAYINVALİDEZEDELER 😅

Kayınvalidenizle nasıl başa çıkabiliyorsunuz?

• Benim kayınvalidem melek gibidir ❤️

OY: 44 23,5%
  • Tabi ki görüşmüyorum 🙅🏻‍♀️

OY: 26 13,9%
  • O nasıl davranırsa öyle davranıyorum

OY: 99 52,9%
  • Sürekli kavga ediyorum

OY: 0 0,0%
  • Oğluna şikayet ediyorum

OY: 9 4,8%
  • Kayınvalide mi kayınvalide ne arar la bazarda?

OY: 9 4,8%

• Ankete Katılan
    187
Ciddi güldüm 😀😀
En kötü özelliği nedir siz baslayın
Herşeye karışır. Aklınıza gelebilecek her şeye. Bir kere sabahtan et çıkarmıştım çözünmesi için. Napıcaksın dedi kuru fasulye yapıcam dedim et kavurma yap diye ısrar etti😂😂 her yere bizle gelmek istiyor. Evimde ne görürse kendine de alır. Benim üzerimde ne görürse kendine de alır. Sürekli kendini över. Çok güzel bir kadınım çok becerikli bir kadınım çok temizli kalpli bir kadınım vs vs..

Benimki yalanci duzenbaz sahtekar iftiraci niteikli niteliksiz dolandirici oldugu icin zamaninda gorusmemeyi tercih ettim. Hayatimda verdigim en net ve dogru kararlardan biri. Zaten bu karari almasam bosanmis filan olurduk biz yine kaynanam olamazdi. Guler yuzlu samimi iyi niyetli oldu da biz mi sevmedik 😅

Benim hoşlanmadığım özelliği aşırı derece de ilgi beklemesi ve sürekli beraber olmak istemesiydi ( ama artık beklemiyor alıştı gibi)
İdolümsünüz ❤️ Ben de çocuk falan olduğunda şimdiki kadar sabır gösteremeyeceğimi düşünüyorum. Çünkü büyük ihtimalle kayınvalide çocuklarımı da benden fazla sahiplenecek. İşte ben onun için çocuklara sahip olabilmesi için bir vesile olmuş olucam

Herşeye karışır. Aklınıza gelebilecek her şeye. Bir kere sabahtan et çıkarmıştım çözünmesi için. Napıcaksın dedi kuru fasulye yapıcam dedim et kavurma yap diye ısrar etti😂😂 her yere bizle gelmek istiyor. Evimde ne görürse kendine de alır. Benim üzerimde ne görürse kendine de alır. Sürekli kendini över. Çok güzel bir kadınım çok becerikli bir kadınım çok temizli kalpli bir kadınım vs vs..
Oooo sinir bozar böylesiiiii öldürmez süründürür dedikleri bu galiba tartışılıp küsülmezde bunla egosuna zeval gelmesinnn sanada sabırlar diliyorum

Merhabalar güzel kk kadınları 🥰 nasılsınız? Sanırım bir çok gelin kayınvalide terörüne maruz kalıyor. Hem biraz dertleşelim, hem biraz eğlenelim istedim ❤️ Kayınvalidenizin en sevmediğiniz özelliği nedir? Kayınvalide ile nasıl başa çıkabiliyorsunuz?
Kv herşeyden önce eşimin annesidir.aramizda saygı olduğu için hiçbir zaman nefret etmedim, kötü huyu nedir çözecek kadar bir olay yasamadim

Ben seni boşunamı aldım. Bu işleri öğreneceksin artık sen başına geçeceksin bla bla blaaa. Artık saçma cümlelere katlanmıyor açınca hoşlanmıyorum başlık mı saydınız beni alırken diyorum. Bana karşı tutumlarını karşı aynı tepkiyle karşılık veriyorum.
Gittin mi memlekete 😅

Benimki yalanci duzenbaz sahtekar iftiraci niteikli niteliksiz dolandirici oldugu icin zamaninda gorusmemeyi tercih ettim. Hayatimda verdigim en net ve dogru kararlardan biri. Zaten bu karari almasam bosanmis filan olurduk biz yine kaynanam olamazdi. Guler yuzlu samimi iyi niyetli oldu da biz mi sevmedik 😅
Sizinki müebbet ayrılığı hak etmiş 😅 çok doğru bir karar vermişsiniz. Dünyaya bir kez geliyoruz ❤️

İdolümsünüz ❤️ Ben de çocuk falan olduğunda şimdiki kadar sabır gösteremeyeceğimi düşünüyorum. Çünkü büyük ihtimalle kayınvalide çocuklarımı da benden fazla sahiplenecek. İşte ben onun için çocuklara sahip olabilmesi için bir vesile olmuş olucam
Aslında daha iyi değil mi.
Bırakırsın çocuklarını kaynanaya.

Kocanla kafa dinlersin arada iki günde olsa

Valla cnm ben sırf evliliğim otursun diye 2 yıla yakın çocuk yapmadim, herkes evli olduğumuza alıştı şükür, şimdi yeni yeni bebek istiyorum, hemen çocuk yapmaya karşıyım sen de bekle iyice evlilik düzene girsin eşin iyice evine alışsın problemleri yönetmeyi öğrensin çocuk gelir inşallah sonradan 😊🤗

Ben severim kayınvalidemi ya. Kıskançlığı, oğluyla arama girmesi falan yoktur.

Tek eksisi ben varken yemek yapmayı bilmiyor gibi davranıyor son 2 3 seferdir. Zaten pandemi sebepli ayda 1 falan görüyorum.
Çektim kenara aldım ifadesini, dedim anne 35 senelik evlisin salatayı da bana sorma artık yeter senin de elin ayağın var sana geldiğimde kendin düşün kendin yap yemeği diye.
Benim yemeklerim daha güzel oluyormuş.
İkna olmadım tabi, oğlun da belki anasının yemeklerini özlüyordur dedim, kilitledim yemeği geri ahshahs

Valla cnm ben sırf evliliğim otursun diye 2 yıla yakın çocuk yapmadim, herkes evli olduğumuza alıştı şükür, şimdi yeni yeni bebek istiyorum, hemen çocuk yapmaya karşıyım sen de bekle iyice evlilik düzene girsin eşin iyice evine alışsın problemleri yönetmeyi öğrensin çocuk gelir inşallah sonradan 😊🤗
İnşallah Allah müjdeli haberlerimizi konuşmayı da nasip etsin 🙏🏻❤️🥰

Ben severim kayınvalidemi ya. Kıskançlığı, oğluyla arama girmesi falan yoktur.

Tek eksisi ben varken yemek yapmayı bilmiyor gibi davranıyor son 2 3 seferdir. Zaten pandemi sebepli ayda 1 falan görüyorum.
Çektim kenara aldım ifadesini, dedim anne 35 senelik evlisin salatayı da bana sorma artık yeter senin de elin ayağın var sana geldiğimde kendin düşün kendin yap yemeği diye.
Benim yemeklerim daha güzel oluyormuş.
İkna olmadım tabi, oğlun da belki anasının yemeklerini özlüyordur dedim, kilitledim yemeği geri ahshahs
Hahahahahah çok tatlısınız 😂😂 sizin kayınvalide de işini biliyor

Keşke her kayınvalide öyle olsa 😂
Konsurken bazen patavatsizliklari oluyor ama tolere edilebilir. Biz gerçekten farkli kültürlendeniz ben ilk başta cok bocaladım. Sonra kötü bir kadin değil, bize karışsa, huzurumu bozsa daha mi iyidi dedim kendime akışına bıraktım. Biz ordayken asla kaldığımız odaya girmez, kapiyi çalar uyandıracak olsa kapidan seslenir burada odaya dalan o kadar kv okudum, şükür takilma küçük şeylere dedim. Hayata bakışımız farkli ama şükür görmezden geliyorum. Belkide eşiminde etkisi var . Aralarindaki bağ mic mic değil , o da ailesine saygılı ama cokta sey değil.

X