Anket KAYINVALİDEZEDELER 😅

Kayınvalidenizle nasıl başa çıkabiliyorsunuz?

• Benim kayınvalidem melek gibidir ❤️

OY: 44 23,5%
  • Tabi ki görüşmüyorum 🙅🏻‍♀️

OY: 26 13,9%
  • O nasıl davranırsa öyle davranıyorum

OY: 99 52,9%
  • Sürekli kavga ediyorum

OY: 0 0,0%
  • Oğluna şikayet ediyorum

OY: 9 4,8%
  • Kayınvalide mi kayınvalide ne arar la bazarda?

OY: 9 4,8%

• Ankete Katılan
    187
Konsurken bazen patavatsizliklari oluyor ama tolere edilebilir. Biz gerçekten farkli kültürlendeniz ben ilk başta cok bocaladım. Sonra kötü bir kadin değil, bize karışsa, huzurumu bozsa daha mi iyidi dedim kendime akışına bıraktım. Biz ordayken asla kaldığımız odaya girmez, kapiyi çalar uyandıracak olsa kapidan seslenir burada odaya dalan o kadar kv okudum, şükür takilma küçük şeylere dedim. Hayata bakışımız farkli ama şükür görmezden geliyorum. Belkide eşiminde etkisi var . Aralarindaki bağ mic mic değil , o da ailesine saygılı ama cokta sey değil.
Benimki bütün çekmecelerimi karıştırır. Böyle baya gözümüzün içine baka baka yani

Ben zaten soğuk bir tipim. En baştan beridir de kendi doğrularimla davrandım. Ben severim kv mi ama onun düşüncesini bilmiyorum. 😂 Burada şöyle bir durum var; eş önemli. Benim eşim de işine karışılmasindan hoşlanmaz. O yüzden bizim ki bizden uzak duruyor.

Sormayın ya. Çay içmeye diye gelip sabah 5 te eve giden insan duydunuz mu hiç 😩 ben bu insanları bıktırır mıyım demiyor hiç. Daha 55 yaşında. Hani yaşlı olsa ilgiye muhtaç derim kıyamam
Valla kim olsa katlanamam bu duruma.

Eşinize hiç acmiyormusunuz mevzuyu ya da eşiniz kendiliginden rahatsız olmaz mı hiç ya

A aaa.
Müsade edersen üreyeceğiz anne desene 😅😅😅

Sık görüşmediğim için gayet iyiyiz. Bi kalma durumu oldu onda da pek bir şey olmadı karışmadım karıştırtmadım..
Ben mesafeden yanayım baştan uzak kalmayı tercih ettiğim ve mesafeli durduğum için şuanlık sorun yok bence baştan nasıl başlarsa öyle gidiyor işime geldi.

Ben zaten soğuk bir tipim. En baştan beridir de kendi doğrularimla davrandım. Ben severim kv mi ama onun düşüncesini bilmiyorum. 😂 Burada şöyle bir durum var; eş önemli. Benim eşim de işine karışılmasindan hoşlanmaz. O yüzden bizim ki bizden uzak duruyor.
Eş çok önemli çok haklısınız. Benim eşim de sözünü esirgemiyor annesine. Yoksa yapı olarak çok hassasım ölür giderdim şimdiye stresten 😅

Neden izin veriyorsunuz tepkinizi koyun , susarsanız daha beter olur ,
İnanın o kadar akıllı ki. Ben ameliyat oldum mart ayında. İşte ben bakarım ben işlerini yaparım vs diye geldi bize. Bütün evimdeki her şeyin yerlerini değiştirdi. Sözde çamaşır yıkadım diyerek dolaplarımı boşaltıp kafasına göre yerleşti. Ben tabi kendimde bile değildim ağrımın sızımın derdindeyim. Kendimi toparladığımda evimi tanıyamadım yani. Bu arada bana bakmaya diye gelen kadın 1 hafta kaldı bir tas çorba kaynatmadı. Sözde bakmaya geldi. Asıl amacı evimi kafasına göre düzenlemek. Fırsat geçmiş eline kaçırır mı. Sonra o gidince her şeyin yerini tekrar değiştirdim. Çok bozuldu uzun süre surat yaptı. Hiç umrumda olmadı

Ben seni boşunamı aldım. Bu işleri öğreneceksin artık sen başına geçeceksin bla bla blaaa. Artık saçma cümlelere katlanmıyor açınca hoşlanmıyorum başlık mı saydınız beni alırken diyorum. Bana karşı tutumlarını karşı aynı tepkiyle karşılık veriyorum.
Şu almak vermek mevzusu ayrı bir sinir bozucu. Kimse eşya değil ki alınsın verilsin. Cahil cahil konuşuyorlar. Bunu söylerken bile evlatlarının seçimlerine saygıları yok.

Valla kim olsa katlanamam bu duruma.

Eşinize hiç acmiyormusunuz mevzuyu ya da eşiniz kendiliginden rahatsız olmaz mı hiç ya

A aaa.
Müsade edersen üreyeceğiz anne desene 😅😅😅
Eşim bazen tavırlı açıyor kapıyı. Çat kapı geliyor çünkü canı ne zaman isterse gece gündüz fark etmiyor. Ben de odaya kapanıyorum üzerimi giyiniyorum evimde rahat oturuyorum çünkü. Üzerimi giyinip yanına geliyorum. Rahatsız olduğumuz müsait olmadığımız belli yani artık. Yine de inatla ve ısrarla geliyor. Eşim kaç kez aramadan gelmeyin dedi. Eşimin olmadığı zamanda bana oğlumun evine de arayarak gelecek değilim diyor

İnanın o kadar akıllı ki. Ben ameliyat oldum mart ayında. İşte ben bakarım ben işlerini yaparım vs diye geldi bize. Bütün evimdeki her şeyin yerlerini değiştirdi. Sözde çamaşır yıkadım diyerek dolaplarımı boşaltıp kafasına göre yerleşti. Ben tabi kendimde bile değildim ağrımın sızımın derdindeyim. Kendimi toparladığımda evimi tanıyamadım yani. Bu arada bana bakmaya diye gelen kadın 1 hafta kaldı bir tas çorba kaynatmadı. Sözde bakmaya geldi. Asıl amacı evimi kafasına göre düzenlemek. Fırsat geçmiş eline kaçırır mı. Sonra o gidince her şeyin yerini tekrar değiştirdim. Çok bozuldu uzun süre surat yaptı. Hiç umrumda olmadı
Iyi yapmissin boşver, ayrıca hasta olunca eş ailesine bazen fırsat düşüyor her şeye dahil oluyorlar maalesef 😔

Iyi yapmissin boşver, ayrıca hasta olunca eş ailesine bazen fırsat düşüyor her şeye dahil oluyorlar maalesef 😔
Sormayın. Eşimle şimdiden anlaştım. Çocuk vs olursa kimseyi istemiyorum zaten zor bir süreç laf söz kaldıramam diyorum. Bazen çocuk mevzusu açılınca (sözde şakayla ama aslında yapacağı o) çocuk olunca siz kovsanız da ben gelirim diyor. Yani ben çocuğu özlersem gelir alırım ya da bana bırakırsınız değil. Özetle ben size yerleşmeye yer arıyorum diyor

X