Kayıp muhasebeciyi karısı ve sevgilisi öldürdü

Morenica

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2011
2.388
2.467
BBn9opt.img
© Milliyet Kayıp muhasebeciyi karısı ve sevgilisi öldürdü

Zonguldak'ta 16 Eylül 2013'te işlenen cinayetle ilgili davada mahkeme maktulün eşi ve sevgilisine müebbet hapis cezası verdi.

Olay, 16 Eylül 2013 akşamı Kdz. Ereğli ilçesine bağlı Kavaklık Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre Ayşe B., üç kızı ile denize gidip akşam eve geç dönünce eşi ile yaşadığı tartışma sonrası dost hayatı yaşadığı Numan B. ile oğlu O.B.'yi eve çağırdı. Burada önce darp edilen Mali Müşavir Mevlüt B., eşinin dost hayatı yaşadığı Numan B. tarafından boğularak öldürüldü.

Ayşe B. ile Numan B. cesedi halıya sararak evden çıkarttıktan sonra Çaylıoğlu Sütlüce köyü yakınlarında ormanlık bir alana götürüp, parçalayarak gömdü. Ayşe B. olaydan bir gün sonra eşinin evine dönmediğini ve kendisinden haber alamadığını belirterek, polise kayıp başvurusunda bulundu. Ayşe B.'nin hareketlerinden şüphelenen polis kendisini takibe aldı. Yapılan takip sonrası Ayşe B.'nin telefonla sık sık Numan B. ile görüşüp çeşitli tarihlerde buluştuğu, olaydan haberdar olan kızlarının ise cinayetle ilgili konuşmaları tespit edildi. Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Büro Amirliği ekipleri 7 Ekim 2013 tarihinde yaptıkları operasyon ile Ayşe B. ile kızları M.B., M.B. ve M.B.'nin erkek arkadaşı N.B. ile Numan B.'ye eş zamanlı olarak operasyon yapıp gözaltına aldı.

http://www.msn.com/tr-tr/haber/turk...ilisi-öldürdü/ar-BBn9bEp?li=AAatXwc&ocid=iehp

Yazik gunah. Masum bi can daha hunharca katledilmis...

Kadina diyecek lafim cok da yazmicam, aninda ban yerim.

Yazik gunah. Masum bi can daha hunharca katledilmis...

Kadina diyecek lafim cok da yazmicam, aninda ban yerim.

Gerçekten katledilmek..

Aile de tuhaf. Kadın eşinin sevgilisini tanıyor. Ortak hareket ediyorlar. Kızlar biliyor. Daha kim bilir neler çıkar bu olayın altından.

Gerçekten katledilmek..

Aile de tuhaf. Kadın eşinin sevgilisini tanıyor. Ortak hareket ediyorlar. Kızlar biliyor. Daha kim bilir neler çıkar bu olayın altından.
Yanlis mi okudum. Kadinin sevgilisi var esinin degil. Kizin sevgilisi dahil olmus olaya. Ne bicim bi aile.

kadın çok gaddar bakıyor yalnız tam katil tipli ve acımasız

dostuyla karısı kanka olmuşta birde birleşip adam öldürmüşler çok ilginç gerçekten:KK57:

kadın çok gaddar bakıyor yalnız tam katil tipli ve acımasız

dostuyla karısı kanka olmuşta birde birleşip adam öldürmüşler çok ilginç gerçekten:KK57:

Haberin başlığı ve cümlelerdeki anlatım bozukluğundan dolayı ben de bahsi geçen sevgiliyi adamın sevgilisi sanmıştım. Ama tam tersi kadının sevgilisiymiş :KK43:

Hayir. Olen adamin dostu yok. Karisinin dostu varmis. Yani adami karisinin dostuyla kizinin sevgilisi öldurmus. Adamin burda sucu ne ki. Sadece katledilmis.
kadın dayanışması filan yazmışlar ben adamın sevgilisiyle dostu öldürdü anladım meğer yorumlayan arkadaşlar yanlış anlamış

X