Kayıp Özel Çamaşırlar

Kaybolması hakkındaki yorumum ise, oldukça küçük parçalar olduğundan ya başka bir şeyin içine karıştığı ya da en son kontrol amaçlı açtığınızda bir şekilde dışarıda kalıp farketmediğiniz.
Başka bir seçeneği düşünmek istemiyorum.
İnşallah öyledir hiç böyle ilginç bir atraksiyon yaşamak istemiyorum uyku girmiyor gözüme

2 kırgız kadın geldi oda olabilir :KK57::kızgın:
Hepsi olabilir.
Eksik olan parçalar temel şeyler mi?
Atıyorum şort değildir de, çamaşır sütyen ya da 1 gecelik gibi iş görecek şekilde mi?
Belki karıştırdılar, almadılar ama siz göreceksiniz diye başka bir yere tıkıştırdılar.
Çalışan kadınlar meraklı olur, her insan gibi.
Evimde yıllardır aynı abla var, dolaba saklama kabında bir şey koysa eve gelir gelmez ona bakar.
Onu da nerden biliyorum, ağzını tam kapatamıyor yani kaşka göz arasında kurcalamış oluyor.
Hadi benimki yemek, sizinki eşya merak ediyor olabilir.

Hepsi olabilir.
Eksik olan parçalar temel şeyler mi?
Atıyorum şort değildir de, çamaşır sütyen ya da 1 gecelik gibi iş görecek şekilde mi?
Belki karıştırdılar, almadılar ama siz göreceksiniz diye başka bir yere tıkıştırdılar.
Çalışan kadınlar meraklı olur, her insan gibi.
Evimde yıllardır aynı abla var, dolaba saklama kabında bir şey koysa eve gelir gelmez ona bakar.
Onu da nerden biliyorum, ağzını tam kapatamıyor yani kaşka göz arasında kurcalamış oluyor.
Hadi benimki yemek, sizinki eşya merak ediyor olabilir.
Canım birisi korseli takımını korseli olan kısmı diğeri saten elbise elbise sıkışır bir yere ama korseli olan zor kim yaptıysa bulunca canını okuyacağım o kesin saat 3 olacak gözlerim fal taşı gibi gram uyku yok hıncımı çok kötü alıcam yarın açık açıkda şüphe ettiğim kişiye sorucam eğer aldıysa korkup söyler diye tahmin ediyorum

Canım birisi korseli takımını korseli olan kısmı diğeri saten elbise elbise sıkışır bir yere ama korseli olan zor kim yaptıysa bulunca canını okuyacağım o kesin saat 3 olacak gözlerim fal taşı gibi gram uyku yok hıncımı çok kötü alıcam yarın açık açıkda şüphe ettiğim kişiye sorucam eğer aldıysa korkup söyler diye tahmin ediyorum
Bildiğin işe yarar parçalar gitmiş.
Korseli üst her şeyle kullanılır, gecelik de öyle.
Bunlar özellikle seçilmiş bence.
Kimsenin günahına girmeyeyim ama, eli oralara ulaşabilecek insanlara en azından duyurun eşyalarım kayıp diye belki utanır da geri koyar.

Kimsenin günahına girmeyeyim ama, eli oralara ulaşabilecek insanlara en azından duyurun eşyalarım kayıp diye belki utanır da geri koyar.
Vallahi aynende böyle yapıcam daha öncede hiç giymediğim südyenlerim gitti iki kere bu sefer duyurucam üstünede gidicem yakalarsam bi güzel hıncımı çıkarıcam tövbe tövbe ya senin ne işin var benim geceliğimle

Yahu korseli takıma da o satenede çok para vermiştim birde o kısmı koyuyor

Neyse ki farkettiniz, hemen yerini değiştirin.
Geri gelse bile hemen çöpe atın zaten.
Giden para olsun, eli milletin geceliğine sütyenine uzanan insandan her şeyi beklerim ben!
Daha elimi bile sürmem alsın münasip yerine soksun isteseydi parasını verseydiö alsaydı yahu o benim özelim hatta o kadar özelimki o gibi aptallar orayı burayı ksrıştırıp bırak almayı dokunmadın diye baza altında saklıyorum el insaf

Hafizanuzne kuvvetli ya:)) boyle birseyin olmadigini anlamam bile sanirim. Diyelimki anladim kaybolmus der gecerim sanirim
Yani bilemiyorum 100 adet geceliğim yok olanlar aklımda kalıyor haliyle sıradan bi tişört pantolon olsa bende siz gibi yapar kayboldu der geçerim ama gecelik kaybolan